Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi ekstraporez: Ko ima vikendicu, država ga smatra "bogatijim"  (Pročitano 7040 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Pa,meni ne bi smetalo da bude ko u UK kad bi i plate, standard i kvalitet življenja bio kao tamo.
A ne tu da mi sere o Evropi,ali samo kad treba da se priča o porezima i taksama,a ne i o njegovom delu posla.


Ma,taj pacov je bre majstor prevare. Mislim,čovek koji kenja kako je prosečna plata od sadašnjih 35.000 kobajagi bolja nego 30.000 od pre četiri godine,a pravi se blesav pred činjenicom da je zato pre te četiri godine inflacija bila dvaput niža.

Zna on šta radi - prospe novu priču svaki put(ozadnji put je to bila decentralizacija i čuvena departizacija),i što kaže Marko - podeli par sendviča nekim budalama,i eto ti ga opet. Njemu je samo do toga da nađe nešto malo volina koje će da glasaju i omoguće mu da pređe cenzus,i posle se on sam snađe. Ko pravi parazit - čim uđe u telo,posle je sve lako.
Taj standard nikada nece biti u Srbiji dok Srbi ne uzmu stvari u svoje ruke.  Mi bismo bili na konju da su ljudi iskoristili sve resurse koje imamo.  Mogili smo da budemo jedan od najvecih izvoznika hrane u svetu ali nema ko. 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
Za srbiju nema carina sa Rusijom....i niko to ne koristi...mislim.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Za srbiju nema carina sa Rusijom....i niko to ne koristi...mislim.... Smile
Pa kazem ja, imamo sto nacina da budemo bogati na svakom nivou, ali nazadnjacke politike i mentaliteta nikad dosta.  Ajmo svi u grad, pa da prodamo sela i onda cemo da budemo gladni
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
To je već posebna tema.Taj problem sa neiskorišćenjem poljoprivrednog potencijala i odumiranjem sela (koja su potrebna za tako nešto) je mnogo stariji nego što većina misli.

Ali što se uzimanja stvari u svoje ruke tiče,tu još ima nade,i ja sam skroz za. Samo što se opet postavlja onaj problem da mi trenutno nemamo koga da dovedemo umesto njih. Sposobnih ljudi ima,ali većina ne želi ništa da ima sa politikom ili su podeljenih mišljenja. A potrebna je čitava stranka njih da bi bilo nade.


Mada,ovog pacova bih rado najurio iz Skupštine i sad,bez ideje koga umesto njega. Ja pljujem po Miškoviću onomad... kakav Mišković,on barem bude pametan pa ćuti o svojim krađama. Ovaj ne samo što non stop kenja,nego se i smeje narodu u facu. Jajara mala.

Mali off  -   Evo ga ovde u emisiji od pre circa 10 godina,gde se podžapao sa svojim bratom glodarom Đelićem...




Glodari mali smrdljivi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Kad dodjem kuci, ako ikada budem bio u mogucnosti, hoces da pravimo stranku?  Imamo mi ovde jos kandidata za to, pa lepo kada se svi skupimo mozemo da uradimo mnogo, inace ovako bez ikakvog otpora ovim probisvetima i vucibatinama samo cemo propasti jos vise
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Maaa... čak i da uspe,šta vredi kad imaš somine koje ni posle 13 god... ček,bre... šta 13 godina... nekoliko decenija, još uvek nisu u stanju da skapiraju s kim imaju posla i kome zapravo veruju.


Al aj...videćemo...  Smile    Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Maaa... čak i da uspe,šta vredi kad imaš somine koje ni posle 13 god... ček,bre... šta 13 godina... nekoliko decenija, još uvek nisu u stanju da skapiraju s kim imaju posla i kome zapravo veruju.


Al aj...videćemo...  Smile    Smile  Smile
Platforma nashe stranke je jasna, mi nemamo platformu  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Sad se setih još nečega - jel zna neko da li je ova mala jajara dala išta za pomoć Tijani?

A i ostala ta štroka iz Skupštine i Vlade...

Moguće je da sam prevideo,ali nešto se ne sećam da je pisalo da je iko išta dao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Sad se setih još nečega - jel zna neko da li je ova mala jajara dala išta za pomoć Tijani?

A i ostala ta štroka iz Skupštine i Vlade...

Moguće je da sam prevideo,ali nešto se ne sećam da je pisalo da je iko išta dao.
Pojeli to domaci krmci, nema nista od toga, koga boli k za tamo neku Tijanu
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.