Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi diplomatski predstavnici Srbije u svetu  (Pročitano 4030 puta)
Zvezda u usponu


Izgubljen među kvadrilionima nebitnih informacija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1330
Zastava Negde iza sedam brda,sedam gora,sedam mora...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Philips 
 Smile
Ako Čanak ode u Brazil,propali smo jer on ne zna ni srpski da priča,a kamoli portugalski Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ajmo, droga, petarde, ulosci na komad!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3545
Zastava Dry Valley Nis Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16;
mob
SonyEricsson K510i
Izvini molim te, al' u Brazil idem ja. Baba Vida posle Norveske ide u Dansku, kako bi objavila drugi tom pisama iz Skandinavije.  Postajem zabrinut da nece imati ko da masturbira na "Zirafa" koaliciju ako profesor Ive ode u Dojcland. Nisu trebali da ljute Vejvodu i da mu predlazu Pariz, kad je covek lepo hteo Voshington. A sto se Nederlandije tiche tamo bi mogli da posalju Borku Vucic ili eventualno Zarka Koraca.
IP sačuvana
social share
Najzad sam pobedio u fantaziji!!!

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 

Ми изгледа и даље по националном кључу постављамо кадрове. Не знам шта то квалификује Соњу Лихт за амбасадора, а још мање за амбасадора у САД. Њу не бих послао ни да је наш најкомпетентнији кадар, чисто из естетских разлога. А и када прича, иритира, јер сваких пет секунди грокне. Друг Иво је очигледно зарадио своје место у Берлину, гостујући у свим могућим медијима и хвалећи жуту багру и њихову политику. И не знам који ће нам амбасадор у Холандији? Зашто је то за тебе пресудно? Жарко желиш да нас потапшу по раменима и кажу да имамо ''блиставу'' будућност у ЕУ? Какав очај. Није ни чудо што смо довде догурали.
Ko ti drma kavez? Što se ti na mene brecaš? Idi u tu pišljivu Holandiju tako drčan, počupaj im ušesa i nalupaj šamare. Ja sam temu postavila jer  mislim da je korisno da i mi o njoj razgovaramo, možda da kažemo neke svoje ideje i predloge na konstruktivan način. A ti ako nisi sposoban ni za mnogo manje od toga pokušaj da diskutuješ kako priliči, konstruktivno i korisno. Ako ne umeš budi pametan i zlatan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Шта су по националности: Висковић, Вејводић и Лихтова?
Evo, ovo govori sve o nivou svesti i tolerancije u Srbiji. Smile Prvi komentar na ovu temu, covek (Nksmaj) trazi papire i poreklo, rasu i veru diplomata iz Srbije. To je tuzno.  Smile Kakve veze ima? Sta, kao, lose ce tebe kao personu predstavljati u inostranstvu?  Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Evo, ovo govori sve o nivou svesti i tolerancije u Srbiji.  Prvi komentar na ovu temu, covek (Nksmaj) trazi papire i poreklo, rasu i veru diplomata iz Srbije. To je tuzno.   Kakve veze ima? Sta, kao, lose ce tebe kao personu predstavljati u inostranstvu?   
Kada čujem ovakve komentare,jasna mi je u potpunosti ona izreka da je "čovek najveće bogatstvo"...sad konačno znam i zašto ga toliko eksploatišu!  Pored toliko "nula od ljudi" kod nas,nije ni čudo što je "čovek devalvirao".Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Evo, ovo govori sve o nivou svesti i tolerancije u Srbiji. Prvi komentar na ovu temu, covek (Nksmaj) trazi papire i poreklo, rasu i veru diplomata iz Srbije. To je tuzno. Kakve veze ima? Sta, kao, lose ce tebe kao personu predstavljati u inostranstvu?
Kada čujem ovakve komentare,jasna mi je u potpunosti ona izreka da je "čovek najveće bogatstvo"...sad konačno znam i zašto ga toliko eksploatišu! Pored toliko "nula od ljudi" kod nas,nije ni čudo što je "čovek devalvirao".Smile
Ti bi bio mnogo pametniji decko da malo razmisljas svojom glavom, a ne da slusas i citiras svaku rec tih tvojih filozofa  Smile Smile
Sta si hteo da kazes, niko zapravo ne zna ... Da li mozda to, da, ambasador Srbije mora biti, sto bi rekao bf, "chistokrvni Srbin"?  Smile Smile Ne razume te ... pojsani ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Ti bi bio mnogo pametniji decko da malo razmisljas svojom glavom, a ne da slusas i citiras svaku rec tih tvojih filozofa   
Smile Ti bi bio mnogo pametniji kad bi slušao,čitao i citirao svaku reč "tih mojih" filosofa! Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dobro, ok, ajd' reci nesto u vezi teme  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Šta da kažem? Nije mnogo zanimljiva tema a i sve mi je jedno koga od svojih postavljaju po svetu oni koje nikako ne simpatišem i za koje mislim da neće nikakvo istinsko dobro doneti ovoj zemlji.
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Šta da kažem? Nije mnogo zanimljiva tema a i sve mi je jedno koga od svojih postavljaju po svetu oni koje nikako ne simpatišem i za koje mislim da neće nikakvo istinsko dobro doneti ovoj zemlji.
Stani, kako ti zamilsjas "pravog, srpskog diplomatu"? Kakve to atribute takva osoba treba da ima? Vi (Srbi po zanimanju) jedino znate da pljujete po svemu sto nije srpsko, kritikujete i uglavnom lupate. Znate sta necete, ali ne znate sta hocete Smile Smile

Da li "pravi, srpski diplomata" treba da ode tamo negde u inostranstvo i da "odrzi bukvicu svetskim liderima", tj "da im objasni kako svet treba da funkcionise na srspki nacin, da lupi shakom od sto i da kaze DOSTA"?  Smile Smile Smile Imali smo takve pacere 90-ih, pa evo sta su nam doneli. Hajde, objasnite mi. Mozda ja zamisljam diplomatu na pogresan nacin  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.