Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Bond film sve bliži Beogradu  (Pročitano 4126 puta)
27. Okt 2008, 08:49:41
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Coca-Cola Zero i „24 sata” poklanjaju karte za premijerno prikazivanje najnovijeg, po mišljenju mnogih najuzbudljivijeg filma o planetarno poznatom tajnom agentu...

Coca-Cola Zero i „24 sata” poklanjaju karte za premijerno prikazivanje najnovijeg, po mišljenju mnogih najuzbudljivijeg filma o planetarno poznatom tajnom agentu.
Svim našim čitaocima, budućim agentima, upućujemo važnu vest: Iz kabineta tajne britanske službe MI6 upravo smo dobili ekskluzivnu potvrdu da najnovija ekranizacija filma o njihovom najpoznatijem, neuhvatljivom tajnom agentu Džejmsu Bondu dolazi na naša bioskopska platna 5. novembra.
Džejms Bond, poznatiji kao tajni agent 007, imaće veoma težak zadatak koji će ga voditi kroz misteriozne predele širom Evrope i uvek mistične Južne Amerike. Nakon uspešno rešenog niza naizgled nerešivih situacija, tajni agent 007 bio je primoran da se bori čak i protiv šarma neodoljive ukrajinske lepotice.
„24 sata” i Coca-Cola Zero su za svoje najbrže i najsposobnije tajne agente pripremili tri puta po dve karte za novi film o poznatom tajnom agentu 007 - „Zrno utehe“. Javite se na telefon naše redakcije 3334692 tačno u podne i premijerno pogledajte najnoviji film o Džejmsu Bondu koji, da podsetimo, zatvara Sinemaniju 5. novembra.
I dok željno iščekujete najnoviju avanturu Danijela Krejga, podsećamo vas da možete da učestvujete u Coca-Cola Zero nagradnoj igri i osvojite mističnu avanturu sa tajnim zadatkom - Latinska Amerika. Budite deo svetske groznice tajnog agenta 007!

Izvor: 24sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Svetska premijera novog filma o Džejmsu Bondu

Londonska publika imala je večeras priliku da isprati svetsku premijeru najnovijeg nastavka iz serijala o čuvenom agentu Džejmsu Bondu, u kojem je ponovo u glavnoj ulozi Danijel Kreg.

Krega (40) i ostale zvezde filma "Zrno utehe" dočekale su stotine obožavalaca, a među zvanicama na premijeri bili su i britanski prinčevi Vilijam i Hari, preneo je Rojters.

"Zrno utehe" je direktni nastavak prethodnog filma o Bondu, "Kazino Rojal", a u britanskim bioskopima počeće da se prikazuje 31. oktobra, dok će američka publika moći da ga vidi od 14. novembra.

Očekuje se da će najnoviji film o agentu 007 doneti ukupnu zaradu od 590 miliona dolara.

Ovo je drugi put da Kreg tumači slavnog agenta, posle debija od pre dve godine u "Kazino Rojalu". Pored njega u filmu "Zrno utehe" igraju i Ukrajinka Olga Kurilenko, zatim Džudi Denč i australijski supermodel Eli Mekferson.

U najnovijem filmu, Bond traga čitavom Evropom i Južnom Amerikom i nastoji da otkrije zašto ga je žena koju je voleo izdala pre nego što je umrla.

Pored toga, Bond se bori i protiv teroriste Dominika Grina, koji pokušava da na vlast dovede jednog prognanog generala u zemlji koja nalikuje Boliviji, u zamenu za zemljišta izuzetno bogata prirodnim resursima.

Za reditelja Marka Forstera, "Zrno utehe" je do sada najveći projekat. On je već osvojio pohvale kritike za filmove "Bal monstruma" iz 2001. i film o Petru Panu "U potrazi za nedođijom" u kojem glavni lik tumači Džoni Dep.




Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
HTC 
Daniel Craig: Sledeći Bond treba da bude crnac



Ovih dana sve je u znaku Baracka Obame i njegovog izbora za prvog tamnoputog američkog predsednika.

Na ovaj izbor osvrnuo se i aktuelni James Bond, Daniel Craig, koji kaže da bi njegov naslednik na mestu tajnog agenta 007 trebalo da bude crnac.

”Ako možemo da imamo crnog američkog predsednika, onda možemo da imamo i crnog Bonda”, rekao je Craig. „Ja sam veliki Obamin obožavatelj i veoma mi se dopadaju njegove političke ideje”.

Craig je otišao tako daleko da je izjavio kako je izbor Obame za predsednika ravan sletanju na Mesec.

Daniel Craig u svojoj novog drami “Flashbacks Of A Fool” ima ozbiljan glumački zadatak, ali i nekoliko eksplicitnih scena.

Daniel je dobio ulogu glumca Joea pritisnutog teškoćama nakon smrti najboljeg prijatelja. On počinje da preispituje svoj život koji je upao u kolotečinu.

Uprkos teškoj tematici filma, Daniel je obradovao mnoge dame eksplicitnom scenom „trojke”, nakon čega ga prikazuju nagog dok se odmara. Pretpostavlja se da će upravo ova scena mnoge odvesti u bioskope, iako je film drama.



Izvor: Megafonija
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
yes, i to Samuel L. Jackson Smile
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
HTC 
Moze, samo da ne bude Will Smith  Smile
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Samsung S8
Svidja mi se ideja za crnca... Smile

A bas cu da odem da odgledam u bioskop... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung L700
Sto bi se zaustavili na crncu?! Posle crnog Bonda logicno je da dodje zuti (u ulozi Dzeki Cena naravno), i posle bi trebalo uzeti nekog Aboridzina!
Stvarno ljudi, kakav "Crni Bond" ?! I ovako ceo koncept (koji je inace dug preko 50 godina) s*ebavaju sa kojekakvim reklamama, sad treba i to da menjaju?! Je li onda zbog Obame treba i Hari Poter, recimo, da bude crnac? To su ciste gluposti...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Sledeci Papa treba da bude crnac, kao i pretsednik Nemacke... Sad ce od Bonda i repera da naprave? My name is pac, 2pac... Posle crnca mora da bude zena...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Touch
Pogledao sam novog Bonda i... Razocarao se... Nema vise tog filma koji me je odusevljavao, glumaca kojima pristaje uloga.
I prvi film sa Krejgom me je razocarao, posle Pirsa Brosnana - ovaj glumac je nikakav. Ne kazem da je Brosnan "glumcina", ali se bar uklapao u stereotip Dzejmsa Bonda.
Bond devojka - klasicna vesalica koja moze da sluzi za modne revije i nista vise. OK, mozda malo preterujem sa vesalicom, ali nista posebno ako se pogledaju neke ranije Bond devojke (i po glumi i po izgledu...)
Prica? Ona se izgubila u obilju akcije, film me vise podseca na Mission Impossible nego na stare Bond filmove koji su me osvojili.
Mozda sam usamljen u ovom misljenju, ali je Bond, Dzejms Bond izgubio svoju caroliju u poslednja 2 filma koji su snimili. A mozda sam ja samo prerastao ove filmove?  Smile
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Meni treba prevod za taj film.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.