Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Bond film sve bliži Beogradu  (Pročitano 4127 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
HTC 
Zrno utehe - Džejms Bond
Utorak, 11. novembar 2008. 12:05     


Quantum of Solace (2008)
Režija: Mark Foster
Uloge: Danijel Krejg, Olga Kirilenko, Džudi Denč
Distribucija: Tak



Bez obzira na to šta ko mislio o Džems Bond filmovima, trenutak kada nam oni stignu u posetu, nekako je uvek pravi bioskopski doživljaj, događaj koji razdrma veliki broj neredovnih posetilaca bioskopa, a u svakom slučaju i obavezno štivo za sve one redovne. I to se dešava svuda u svetu, bez razlike. Tako i ovaj, 22. Bond po redu, već beleži milionske rezultate na blagajnama širom planete, samo nakon nekoliko dana prikazivanja, a štampa i svi mediji samo bruje o novoj akciji špijuna sa dozvolom za ubijanje. Ne znam baš kakve rezultate beleži novi 007 film kod nas, mi smo uvek bili nekako atipični po svemu, pa je moguće i da se varam sa ovom teorijom, ali u svakom slučaju prva dnevna projekcija ovog filma u Ster bioskopima, negde oko podneva ove nedelje, izgledala je vrlo pristojno posećena.

Ja sam odavno prestao da pravim razliku između brojnih filmova iz serijala i nema šanse da se setim u kakvim je to akcijama učestvovao Timoti Dalton ili Pirs Brosnan, pa čak više ne pravim razliku ni između Konerijevih i Murovih filmova. Ipak, onaj prošli, crnogorski Bond, ostao mi je u sećanju kao opasan film! Sigurno najbolji od svih do sada. I ne samo to: dok sam se smeštao u salu, osetio sam neko pozitivno uzbuđenje. ''Ako bude bio kao onaj prošli'', mislio sam, ''biće ovo jedno vrlo uzbudljivo nedeljno prepodne''.

Bio sam sam, istina, ali ne previše razočaran zbog toga. J. sam ipak odlučio da ne povedem (G. mi je javio da je poštedim od hardkor akcije i, kako je rekao, za nju verovatno nerazumljivog sadržaja), a svi ostali su se krili iza nedeljnih ručkova i sličnih obaveza. Ukratko, ništa mi nije falilo i jedva sam čekao da 007 počne da zavodi red u svetskoj zajednici.




Počelo je kako se samo poželeti može. Uz gitaru Džeka Vajta i jednu od najboljih Bond pesama do sada. To je izlazilo iz zvučnika, a na platnu smo imali Krejga u akciji koja se direktno nastavlja na prethodni film, nešto što do sada nije bio slučaj. Bond je razočaran izdajom žene koju je voleo, ali pokušava da novi zadatak racionalno sagleda. Protivnik je nikad misteriozniji: izuzetno moćna tajna organizacija za koju čak ni M ne zna da postoji, kao da počinje polako da kontroliše strane vlade, ali i da se infiltrira čak i u najmoćnije tajne službe.

U centru pažnje je Dominik Grin, surovi i beskrupulozni biznismen koji preko svoje organizacije Kvantum ucenjuje vlade manjih zemalja i polako zauzima važna izvorišta najmoćnijeg strateškog proizvoda na našoj planeti – vode. Nakon jurnjave po Austriji, Italiji, Haitiju i Južnoj Americi, Bond uspeva da stigne do Bolivije baš u trenutku kada lokalni diktator, general Medrano, za Grinom pravi dogovor o ustupanju ogromnih rezervi vode u zamenu za stabilnom vlasti u zemlji. Korak iza njega su, po običaju, i CIA i zlikovci, pa čak i M! Ipak, pred Bondom je jedinstvena prilika da spasi Južnu Ameriku od žeđi, svet od nove kriminalno-terorističke pošasti, a britansku službu od sramote. Ali i da se konačno osveti za Vesperinu izdaju.


trejler







Nije mi puno vremena bilo potrebno da se prisetim i poruke od G. koju sam dobio prethodne večeri. Kada sam ga pitao kakav je film, odgovorio mi je jednostavno – akcione scene su apsolutno vredne cene bioskopske karte. Nisam navikao da od njega dobijam ovakve kvalifikacije, ali dok sam sedeo u mraku bioskopa i uživao u Bondovom jurcanju po krovovima nekog austrijskog gradića i obračunu sa zlikovcima, polako mi je postajalo jasno šta je hteo da mi kaže.




Nešto fali novom Bond filmu. To nije dobar Bond glumac, jer je Krejg i ovde fenomenalan, najbolji, mada kod njega nema one aristokratske elegancije i stila. Nisu ni devojke, jer iako ih nema puno, možda dve ukupno, ova po imenu Kamil Montez (Olga Kirilenko) je takođe u svakom pogledu sjajna. Nema gedžeta, nema Manipeni, nema Kjua, ali ni to nije razlog. Čak su i neka scenaristička rešenja vrlo originalna i neočekivana – Bond se jednog trenutka odmetne i od sopstvene matice; teroristi se predstavljaju kao borci za rešenje ekoloških problema; 007 čak otkazuje poslušnost i jednoj Džudi Denč! Muzika da, dizajn da, montaža da! I akcija je fantastična, možda ne potpuno ogoljena kao kod Borna, ali svejedno uzbudljiva i uverljiva. Uostalom, za potrebe ovog filma, angažovan je reditelj akcionih scena iz Borna, njihov montažer, pa čak i kaskaderi!

Ipak, sve to nije razlog zašto sam nezadovoljan napustio bioskop. Ne smeta mi, dakle, to što tradicionalni engleski špijun nema vremena u ovom filmu da ispija martini i menja žene, niti mi smeta ovako brutalno kopiranje Bornovih filmova. Problem sa Zrnom utehe je siromašna i neubedljiva priča. Akcija nije dosadna, ali ime li ičega drugog u ovom filmu osim sjajne akcije na različitim lokacijama?

Nisam siguran da će iko napustiti bioskop totalno nezadovoljan, osim onih hardkor fanova tradicionalnog Bonda kojeg su, realno, izgubili još sa Kazino Rojalom. Ali niko neće biti ni oboren sa nogu. Ipak, uvek postoji i to zrno utehe – ovog puta u nadi da je ovo ipak bio samo jedan tranzicioni Bond. Sada kada se konačno osvetio i raskrinkao još jedno zlikovačko udruženje, možda i dolazi vreme za pravog novog 007 agenta, koji će biti i dalje nesavladiv, kao Born, ali i zabavan, kao Bond. Makar malo.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
HTC 
Rodžer Mur: Seks, a ne nasilje!
Sreda, 12. novembar 2008. 09:45     


Sedmostruki Bond smatra da novi filmovi o agentu 007 sadrže previše nasilja.

"Srećan sam što sam glumio u tom serijalu, ali sam tužan jer sada sadrži previše nasilnih scena", rekao je on agenciji Rojters.

Mur (81) trenutno promoviše memoare, čiji je naslov igra reči - "My word is my Bond", "moja reč je moja obaveza", ali i "moja reč je Bond".

"Izgleda da publika očekuje tu nasilnost. Očigledno, zarada filmova pokazuje da se to ljudima sviđa", začudio se Mur, koji priznaje da još uvek nije pogledao nijedan od dva filma sa Danijelom Krejgom u glavnoj ulozi.

"Meni je čak u poslednjem Bond filmu u kojem sam igrao bilo previše nasilja. To nije bio Bond", rekao je glumac o ostvarenju "Pogled na ubistvo" (1985).

Mur opisuje kako su ga režiseri terali da "očvrsne" najpoznatijeg tajnog agenta.

"U filmu 'Čovek sa zlatnim pištoljem', trebalo je da pretim devojci oružjem, kako bi mi odala informacije. To mi uopšte nije ležalo. Predložio sam da je moj lik zavede, a ne da joj preti! Moj Bond je bio ljubavnik, veseo čovek, ali sam popustio pred naletima režisera Gaja Hamiltona".

Glumac je otkrio da još od tinejdžerskog doba prezire oružje - tada ga je prijatelj slučajno ranio hicem iz pištolja u nogu.

Iako još nije gledao ni "Kazino Rojal" ni "Zrno utehe", Mur priznaje da mu se izbor Krejga dopada.

"Potrebno je samo njegovo lice! On jeste Bond", zaključio je glumac.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Zrno utehe



Žanr: akcija, avantura, triler
Trajanje: 106 min.
Premisa: "Mislim da si toliko zaslepljen neverovatnim besom, da ti nije važno koga povređuješ. Kada ne možeš da razlikuješ prijatelje od neprijatelja, vreme je da odeš", M

Glavne uloge:   
Danijel Krejg (Daniel Craig), Olga Kirilenko (Olga Kurylenko), Džudi Denč (Judi Dench), Džefri Rajt (Jeffrey Wright), Džema Arterton (Gemma Arterton), Đankarlo Đanini (Giancarlo Giannini), Matje Amalrik (Mathieu Amalric), Džesper Kristensen (Jesper Christensen), Žoakin Kosio (Joaquin Cosio).

Scenario:   
Nil Purvis (Neal Purvis), Robert Vejd (Robert Wade), Pol Hagis (Paul Haggis)

Režija:   
Mark Forster (Marc Forster)



SINOPSIS

Pošto ga je izdala Vesper, žena koju je voleo, agent 007 sam ulazi u novu misiju. Odlučni u nameri da otkriju istinu, Bond i M (Džudi Denč) pregovaraju sa g. Vajtom (Džesper Kristensen), čije je otkriće da je organizacija koja je ucenjivala Vesper mnogo kompleksnija i opasnija nego što je iko mogao zamisliti. Istražitelji forenzičari dovode u vezu izdajnika MI6 s bankovnim računom na Haitiju, gde slučaj zamenjenih identiteta Bonda povezuje s prelepom, ali impulsivnom Kamil (Olga Kirilenko), ženom koja sprovodi sopstveni osvetnički plan. Kamil vodi Bonda direktno do Dominika Grina (Matje Amalrik), nemilosrdnog biznismena i glavnog čoveka misteriozne organizacije.

U misiji koja ga vodi u Austriju, Italiju i Južnu Ameriku Bond otkriva da je Grinov plan da preuzme potpunu kontrolu nad jednim od svetski najvažnijih prirodnih resursa i da je sklopio dogovor s proteranim generalom Medranom. Koristeći pomoćnike i manipulišući moćnim kontaktima unutar CIA-e i britanske vlade, Grin obećava generalu da će srušiti režim u Latinskoj Americi i dati mu potpunu kontrolu nad zemljom u zamenu za naizgled bezvredan komad zemlje. U svetu izdaja, ubistava i prevara Bond se udružuje sa starim prijateljima u borbi da otkrije istinu. Kako se bliži razotkrivanju čoveka odgovornog za Vesperinu izdaju, agent 007 mora da bude uvek jedan korak ispred CIA-e, terorista, čak i ispred M, kako bi osujetio Grinov opaki plan i zaustavio njegovu organizaciju.

O FILMU

"Zrno utehe", 22. avantura Džejmsa Bonda u najdugotrajnijem serijalu u istoriji filma, počela je da se snima 7. januara 2008. Film su producirali Majkl G. Vilson i Barbara Brokoli, reditelj je Mark Forster, a Danijel Krejg glumi legendarnog tajnog agenta Džejmsa Bonda. Po scenariju koji su napisali Nil Purvis, Robert Vejd i oskarovac Pol Hagis, film se nastavlja samo sat nakon završetka radnje filma "Kazino Rojal", čime postaje prvi direktni nastavak.

Ispitivanje gospodina Vajta od strane agenta 007 i M pokazuje da se nikome ne može verovati u najnovijoj akcionoj avanturi Džejmsa Bonda - "Zrnu utehe". Gonjena izdajom Vesper, žene koju je voleo, Bondova odlučnost da uđe u trag pravom vođi Vajtove zločinačke organizacije vodi ga na Haiti, gde nalazi neočekivanog saveznika u liku Kamil (Olga Kirilenko), prelepe, ali vatrene strankinje.

Trag ga vrlo brzo dovodi do Dominika Grina (Matje Amalrik), ali s britanskom vladom i CIA na suprotnoj strani Bond mora da ubije ili bude ubijen u misiji otkrivanja istine i uništenja Quantum-a. Ekipa filma "Zrno utehe" snimala je na više atraktivnih lokacija nego ijedan drugi film u 46 godina dugom serijalu filmova o Džejmsu Bondu. Snimanje je započeto u Pajnvud studijima u Velikoj Britaniji, da bi se nastavilo u Panami, pustinji Atakama u Čileu, Sijeni, Karari, jezeru Garda i Fonteblandi u Italiji i u Bregencu u Austriji, dok je druga ekipa snimala vazdušne sekvence u Meksiku. Britanski glumac Danijel Krejg vraća se ulozi Džejmsa Bonda nakon komercijalnog uspeha i uspeha kod kritike u svojoj debitantskoj ulozi omiljenog tajnog agenta u filmu "Kazino Rojal". Uz njega igra i Olga Kirilenko kao Kamil. Matje Amalrik glumi zlog Dominika Grina, uz kojeg je uvek "Elvis", kojeg glumi Anatol Taubman, dok Džema Arterton tumači ulogu Filds, agenta MI6. Kamilinog neprijatelja, generala Medrana, glumi Hoakin Kosio. Džudi Denč je ponovo tu kao M, šef britanske tajne službe, a Džefri Rajt još jednom uskače u ulogu Feliksa Lajtera, Bondovog saveznika u američkoj organizaciji CIA. Džesper Kristensen se vraća kao misteriozni g. Vajt, a Đankarlo Đanini glumi Matisa, italijanski kontakt službe MI6, u čiju lojalnost Bond sumnja u filmu "Kazino Rojal".

O REŽISERU

Mark Forster (reditelj)
Reditelj nominovan za Zlatni globus i nagradu BAFTA, Mark Forster, debitovao je 2000. godine psihološkim horor filmom "Kada se sve sastavi", na kom je radio i kao koscenarista. Film je premijerno prikazan na Sandens filmskom festivalu, a Forster je potom režirao niz kvalitetnih hitova, od kojih je najskoriji "The kite runner".

Iako rođen u Nemačkoj, Forster je odrastao u Švajcarskoj, gde se i školovao. Rano se zainteresovao za film i 1990. prešao u Ameriku da bi studirao film na Njujorškom univerzitetu.

Njegova impresivna filmografija danas obuhvata filmove kao što su "Bal monstruma" (2001), koji je imao dve nominacije za Oskara, a Hale Beri je osvojila nagradu za najbolju glumicu, i "U potrazi za Nedođijom" (2004). Ovaj film je zasnovan na poluautobiografskoj priči o prijateljstvu Dž. M. Berija i samohrane majke koja je živela u susedstvu sa svoja četiri sina. Ovaj film, sa Džonijem Depom i Kejt Vinslet u glavnim ulogama, imao je sedam nominacija za Oskara, pet za Zlatni globus i 11 za nagradu BAFTA.

Godine 2005. Forster je režirao nadrealni triler "Stay" s Juanom Mekgregorom i Naomi Vots, a naredne godine hit komediju "Čudnije od fikcije" s Vilom Ferelom, Megi Gilenhal, Dastinom Hofmanom, Emom Tompson i Kvin Latifom.

O GLUMCIMA

Danijel Krejg (Džejms Bond)
Hvaljen kao jedan od najboljih glumaca svoje generacije na pozornici, televiziji i filmu, Krejg je u ovom filmu Džejms Bond, agent 007 britanske tajne službe MI6. Krejg se vraća ulozi nakon zapaženog debija u filmu "Kazino Rojal", najisplativijem filmu u serijalu o agentu 007.

Krejg je debitovao na filmu 1992, u južnoafričkoj bokserskoj drami "Snaga jednoga", ali je pažnju kritike i publike privukao tek 1996. ulogom u hvaljenoj televizijskoj dramskoj seriji "Naši prijatelji na severu". Godine 1998. glumio je Džordža Dajera, siromašnog dečka slikara Fransisa Bejkona, u moćnoj biografskoj drami Džona Mejberija "Ljubav je đavo", a 2000. je prozvan jednom od novih evropskih zvezda u usponu. Usledile su uloge u holivudskom blokbasteru "Lara Croft: tomb raider", u kojem je glumio Larinog momka, crnoj komediji "Hotel Splendid" i u filmu "ROV", po scenariju i u režiji Vilijama Bojda.

Godine 2002. Krejg je glumio u filmu Sema Mendesa "Put bez povratka", i pobrao dobre kritike. Naredne godine pojavio se u filmu "Majka", snažnoj drami reditelja Rodžera Mičela, u kojoj je glumio mlađeg čoveka koji ima ljubavnu aferu sa šezdesetogodišnjom ženom. Usledila je uloga Teda Hjuza, uz Gvinet Paltrou, u filmu "Silvija" o životima pesnika Teda Hjuza i Silvije Plat.

Godine 2004. igra u filmu "Enduring love" u režiji Rodžera Mičela, po romanu Ijana Mekjuana i "Kolač s barutom", uspešnom rediteljskom debiju Metjua Vona. Posle uloge u trileru Džona Mejberija "The jacket", uz Ejdrijena Brodija i Kiru Najtli, usledila je uloga u televizijskoj adaptaciji bestselera Roberta Harisa "Arhanđeo", kao i uloga u filmu Stivena Spilberga "Minhen". Godine 2006. glumio je Perija Smita u filmu "Infamous" pored Tobija Džounsa u ulozi Trumana Kapotija, zasnovanom na ubistvima koja su počinili Smit i Dik Hikok.

Posle debija u ulozi Džejmsa Bonda u filmu "Kazino Rojal", Danijel Kreg je s Nikol Kidman glumio u filmu "Zlatni kompas", adaptaciji prvog romana u trilogiji Filipa Pulmana, a nakon toga u filmovima "Flashbacks of a fool" i najskorije u "Defiance" reditelja Edvarda Zvika.

Olga Kirilenko (Kamil)
Ranu karijeru Kirilenkova je ostvarila u Francuskoj, debitujući u filmu Dijane Bertran "L’annulaire". Nakon toga je usledila uloga uz Ilajdžu Vuda u "Paris je t’aime", nezavisnom filmu koji predstavlja saradnju poznatih reditelja koji su ispričali svoje priče o Parizu.

Godine 2006. igrala je u trileru Erika Barbira "Zmija", u kojem su joj kolege bili Ivan Atal, Klovis Kornijak i Pjer Rišar. Pored bavljenja glumom, ostvarila je uspeh u svetu mode radeći u Parizu, Milanu, Njujorku i Londonu. Svoju prvu ulogu na engleskom jeziku ostvarila je prošle godine u adaptaciji stripa "Hitman". U režiji Egzavijera Žena i u produkciji Lika Besona, Kirilenkova je glumila uz Timotija Olifanta, Dagreja Skota i Ulriha Tomsena.

Do kraja godine pojaviće se i u filmu "Tiranija", a u 2009. gledaćemo je uz Marka Valberga u filmu Džona Mura "Maks Pejn" i u francuskoj drami "Kirot".

Matje Amalrik (Dominik Grin)
Matje Amalrik, jedan od vodećih francuskih glumaca, najpoznatiji je internacionalnoj publici po ulozi u Spilbergovom "Minhenu" i, odnedavno, u filmu "Ronilačko zvono i leptir", za koji je dobio nagradu Cezar. Nagrade je dobijao i za uloge u filmovima "Kraljevi i kraljica" i "Moj seksualni život".

Džudi Denč (M)
Otkako je igrala Ofeliju u Hamletu u pozorištu Old Vik pre 50 godina, Džudi je postala vrlo cenjena zbog karijere obeležene izuzetnim glumačkim ostvarenjima kako u klasičnim, tako i u savremenim ulogama. Dobitnica je više od 25 nagrada u karijeri koja obuhvata pozorište, televiziju i film. Denčova se vraća ulozi "M", šefice Džejmsa Bonda i rukovodioca službe MI6, pošto je tu ulogu odigrala u pet prethodnih filmova o agentu 007: "Zlatno oko", "Sutra ne umire nikad", "Svet nije dovoljan", "Umri drugi put" i, najskorije, "Kazino Rojal".

Druge njene zapažene uloge bile su u filmovima "Čaj sa Musolinijem" Franka Zefirelija, "Njeno veličanstvo gospođa Braun", "Vederbi", "Soba sa pogledom", "Put Čering kros broj 84", "Šaka prašine" i dva filma u režiji Keneta Brane: "Henri 5" i "Hamlet". Denčova je osvojila Oskara, nagradu BAFTA i druge nagrade za ulogu u hit romantičnoj komediji "Zaljubljeni Šekspir". Nominovana je za Zlatni globus i Oskara za sporednu ulogu u filmu Lasea Halstroma "Čokolada". Godine 2001. snimila je film "Ajris" u režiji Ričarda Ejera s Džimom Brodbentom i "Brodske vesti" Lasea Halstroma s Kevinom Spejsijem i Džulijanom Mur.

Skoriji filmovi u kojima je glumila su "Ridikova hronika", "Ladies in lavender" Čarlsa Densa, "Gospođa Henderson predstavlja" Stivena Frirsa s Bobom Hoskinsom i "Zabeleške o skandalu" sa Kejt Blanšet, u režiji Ričarda Ejera.

Oficijelni sajt
Quantum of Solace (2008)

Premijera: Sinemanija 2008. godine

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 335
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.1.2
interesuje me kako filmovi za vikend mogu da zarade po 50 miliona dolara.
koliko kostaju karte u njihova kina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Izgubljen među kvadrilionima nebitnih informacija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1330
Zastava Negde iza sedam brda,sedam gora,sedam mora...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Philips 
Gledaću Zrno utehe,ali se Danijel ne može porediti s Šonom Konerijem,ali evo mog rejtinga oko Džejms Bondova:

1.Šon Koneri
2.Rodžer Mur
3.Pirs Bronsan
4.Danijel Krejg
5.Džordž Lezenbi
6.Timoti Dalton

Mada između Daltona i Lezenbija nema puno razlike,jedva sam se odlučio Smile
« Poslednja izmena: 18. Nov 2008, 14:48:09 od Port El Tunisia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Novi rekordi "Zrna utehe"    

Posle odličnih rezultata na evropskoj i svetskoj box office listi tokom protekle dve nedelje, ”Zrno utehe”, stigavši na američko tržiste, definitivno postaje najuspešniji film o Džejmsu Bondu. U prvom vikendu prikazivanja film je zaradio 70,4 miliona dolara, postavljajući novi rekord koji se odnosti na start filmova o agentu 007.

Prethodni film o Bondu, ”Kazino Rojal” tokom prvog vikenda prikazivanja, u novembru 2006. godine, zaradio je 40,8 miliona dolara, da bi na američkoj box office listi ostvario konačan rezultat od 167,4 miliona dolara. Na medjunarodnoj box office listi 22-oj avantruri Džejmsa Bonda dodato je još 56 miliona dolara, tako da dosadašnja ukupna zarada filma dostiže impresivnih 251,6 miliona dolara. U kompaniji Sony Picutres očekuju da će ”Zrno utehe” biti najuspešniji film o Bondu svih vremena i ostvariti zaradu od čak 700 miliona dolara na svetskom nivou. Inače, ”Kazino Rojal” za sada drži taj primat sa ukupno zaradjenih 430 miliona dolara. “Zrno utehe” u domaćim bioskopima se prikazuje od 6. novembra.

Izvor: Kontra
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Izgubljen među kvadrilionima nebitnih informacija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1330
Zastava Negde iza sedam brda,sedam gora,sedam mora...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Philips 
Kazino Rojal mi se strašno svideo i tu se Danijel stvarno dokazao,svaka mu čast Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 
Koliko mrzim Bonda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.3.154.9
ma smejurija Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.