Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:24:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi automobili za policiju  (Pročitano 9256 puta)
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
Pa znam ja sve to, i mene nervira kad stalnu stranku ne mogu da odvezem negde zbog njih...
al zamisli da sad imas neku frku na sudu, ili neko ti uradio nesto uxvatila ga policija, al nece moci da ga zadrze i osude zbog toga sto sudovi strajkuju... oni ti ne smetaju jer nisu na ulicama nego imaju svoje zgrade... e pa jbg... mi imamo svoja kola...
kazem ti, mene licno zabole dal ce jos 500 ili 1000 ljudi da taxira.. ja i kad sam u Bg-u imam svoje stalne stranke koje vozim, tako da i ne provodim mnogo vremena u blejanju na taxi stanici i cekanju koga cu da vozim... samo ako moze pravosudje, ako moze prosveta, i ko zna ko jos, ne vidim zasto ne mogu oni...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia ispo iz modu
Pa znam ja sve to, i mene nervira kad stalnu stranku ne mogu da odvezem negde zbog njih...
al zamisli da sad imas neku frku na sudu, ili neko ti uradio nesto uxvatila ga policija, al nece moci da ga zadrze i osude zbog toga sto sudovi strajkuju... oni ti ne smetaju jer nisu na ulicama nego imaju svoje zgrade... e pa jbg... mi imamo svoja kola...
kazem ti, mene licno zabole dal ce jos 500 ili 1000 ljudi da taxira.. ja i kad sam u Bg-u imam svoje stalne stranke koje vozim, tako da i ne provodim mnogo vremena u blejanju na taxi stanici i cekanju koga cu da vozim... samo ako moze pravosudje, ako moze prosveta, i ko zna ko jos, ne vidim zasto ne mogu oni...




Наравно да могу, али који су красни к...ц таксисти да зарад својих проблема и захтева зајебавају читав град? Нек се скупи свих 10-12 хиљада колико год да их има па нек оду испред зграде владе па нек штрајкују. Замисли сад кад би просветари један дан блокирали улице, следећи дан судије, па онда рудари, па кафеџије, па студенти, па војска, па полиција, па лекари... Где то води?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
al bas o tome ti pricam... svi oni nemaju razloga da izlaze na ulice kad imaju zgradu suda, skolu i sve ostalo...
i ja kazem da treba lepo da blokiraju celu skupstinu a ne ulice, al jbg... ne mozes ti tu nista da uradis...
gledam sad i u skolama... kao casovi pola sata, neki profesori im ni ne dolaze... pa sta onda drkaju decu da se bude ujutru zbog 2h skole? ako strajkuju, onda nek se ne ide i gotovo.
a i putari su nam dobri... menjaju sine u sred bela dana kad je najveca guzva i kad je prohodna ulica, a kamoli kad oni jos zatvore deo... al eto, njima niko nece da plati da rade nocu, pa nas i oni drkaju...
kad radnim danom cujem oko 3,4 - 8 da treba sa Nbg-a da idem preko mosta, popizdim... al sta cu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
e da se i ja malo ukljucim u ovu tematiku taxi prevoznika Smile
moji "odnosi" sa taxi prevoznicima nisu bas ok! Smile :mrgreen:u par navrata potezali su se i pistolji,palije,sake :mrgreen:nevazno.ipak u gradu u kojem zivim,pripadnici taxi lobija daju sebi za pravo dosta toga,pocev od stajanja musteriji bilo gdje,sred raskrsnice,na glavnoj ulici i td.onda,mislim da na zapadu postoji onaj kodex ponasanja i oblacenja.od nas,em sto se voze automobili stari po xx godina,em sto 99,99% taxista nezna svoj maternji jezik ( a engleski da ne pricam),oblacenje katastrofa,psovanje,pusenje u kolima za vrijeme voznje i sl gluposti.povrh svega,spremni su na sve,jedan od cistih debila je taxista koji je imao "skrivan" prekidac stop lampi,pa tako u voznji ugasi,zakoci naglo,ti u njega,snosis krivicu,on samo prebaci na "on" i nastavi.da ne duzim,cast izuzecima kojih jos uvijek ima.ostalo je goli sljam koji sebi daje puno toga za pravo.gadno je samo kad nalete na "malo" jaceg Smile Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
pa i na zapadu gde god zaustavis taxi vozilo koje je prazno, on tu mora da stane, i cim udjes nastavlja...
a sto se tice ostalog... i ja sam imao konflikte Smile sa nazovi kolegama koji kradu stranke, ponasaju se ko seljacine...
jednostavno - sljam... al ima i normalnih... mada imas i neke koji voze i starija kola al ih lepo odrzavaju, normalno se ponasaju, uljudni su... i aj nemoj bas 99.9 ... al oko 90% je realno Smile
postoji i kod nas kodex ponasanja i oblacenja, al ga vecina ne postuje... (mislim, desi se i meni da opsujem nekog u sred voznje kad zamalo da me udari, al se izvinim musteriji, a cesce im se oni sami najebu svega po spisku...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
u jednoj taxi službi imam jednog taxistu kod gotivim, vozi Audi 100 al je uvijek uredan i čist i jako korektan, nekad kad je guzva on ugasi taximetar... Smile i ima jedan sa Ventom, to su sto ih ja gotivim i često s njima idem

ima jedan u BL, to je cirkus živi, s njim se voziti je doživljaj, on ne jebe nikog, pretiče preko pune, ulijeće, prolazi kroz crveno i samo psuje ("Jebem te sunce i autobus baš sad je naišao"), a pored toga stalno je pun gas a auto je 190D merc koji se raspada, al je pošten što se plaćanja tiče
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
pa ja pre neki dan vozio devojku i decka od opstine do 27. marta... sat i 25 min!!! bilo mi zao da im naplatim, izasla voznja 700 dinara skoro... a inace je oko 250... sa svim semaforima...
al smo se lepo ispricali... fina deca  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson k700i
Mislim da bi najbolje bilo da moderatori obrisu prvu stranu, gde se pominje policija, da lepo preimenuju temu pa da se nastavi o taxistima... Smile
Da se umesam, do sad u bg( za poslednje tri godine) nisam imao lose iskustvo sa taxistima...dosta puta mi se bas desilo da lik odmah pita dal smeta cigara, da smanji muziku i te fore, sto mislim da je sasvim normalno...Doduse, jednom drugar zaboravio mobilni na sedistu u taxiju, i posle par dana zove ga taxista da mu vrati fon al za 2000 dinara, slozio neku glupu pricu u koju ni malo dete nebi poverovalo...e to me bas iznerviralo...ne sto uzeo pare, nisam siguran ni da bih sam vratio nekom za dz, nego sto nas pravi na budalu, kao da smo sisali vesla...lepo kazes, izgubio si telefon, da ti vratim daj pare, ako neces ja ga prodam i to je to...
Inace, cini mi se da se taxiranje jedino u bg isplati, ovo ostalo je busan q...U Jagodini toliko taxista ima da to nije normalno...bas me zanima koja je to zarada, gde je tu racunica...pa za pola sata si pesaka sa kraja na kraj grada
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
al bas o tome ti pricam... svi oni nemaju razloga da izlaze na ulice kad imaju zgradu suda, skolu i sve ostalo...


Бесмислено је расправљати на ову тему, једноставно нико не треба да дрка читав град. Ако тако гледаш онда могу то да раде возачи гсп-а, ђубретари, полиција, продавци кокица и сви који посао раде на улици.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N73 Music
taxistu na gazeli udario gliser!(na prikolici koja se otkacila... cini mi se da je Pajero vukao...)
e, ovaj covek je veci baxuz od mene...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:24:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.