Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi album Riblje Čorbe ''Minut Sa Njom''  (Pročitano 10290 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 385
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Treba imati sirinu. Koliko god ti ne volis muziku Dada Polumente, to ne znaci da si ti mnogo pametan ili da je ta muzika losa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Da se razumemo, bio sam u toj (ne)prilici da slusam datog umetnika par puta i doslo mi je da povratim i ono sto nisam jeo. Dado polumenta je kreten obican  Smile
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC Tattoo
Preslušao sam jednom novi album,jedva,i odmah ga obrisao,znači,obično đubre.Riblja Čorba je odavno prestala da pravi kvalitetnu muziku,ovo je tuga,kao i predhodnih nekoliko albuma. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Prosli album: Prezir, Ljudi K'o Ljudi, Pandorina Kutija - odlicne pesme...
Ovaj je posteno prilicno razocarao... mislim da je ovo samo izgovor za novu turneju..
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Prosli album: Prezir, Ljudi K'o Ljudi, Pandorina Kutija - odlicne pesme...
Ovaj je posteno prilicno razocarao... mislim da je ovo samo izgovor za novu turneju..

Slažem se. Mada, možda smo samo previše očekivali od Bore. Ipak je on penzioner.  Smile
Izdvojio bih samo jednu pesmu - "Uspomene" , eto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Kupio sam album. Pesme, Radiću šta god hoću, Gde li je ljubav, Bože, koliko je volim, Odlazim i Minut sa njom sam cuo jos ranije pre nego sto je izasao album. Ipak se ne bih slozio sa vama, album je dobar, cak mozda i najbolji u poslednjih 10 god. Tekstovi su kao i uvek jaki. Ceo album je i osmisljen kao ljubavni ali nije ni malo patetican. Izdvojio bih Krilate pegaze kao pesmu netipicnu za Corbu, koja je ostavila jak utisak na mene.  Ovo je moje misljenje.
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


...ko ovde ne poludi, taj nije normalan...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3348
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung SGH-E730
E ovako... mislim da oni koji pljuju po ovom albumu nemaju nikakav argument za to... malo se razlikuje od ostalih Corbinih albuma...definitivno nema pesme koja je u rangu sa Dva dinara, druze; Dobro jutro; Nemoj sreco, nemoj danas; Jedino moje... ali ima dosta kvalitetnih pesama (Krilati pegazi, Minut sa njom, Orfej, Dan zaljubljenih)... tekstove ne treba ni komentarisati...
i mogu primetiti da neki ljudi imaju neku posebnu teznju da pljuju po svemu novom sto se pojavi, a kada se posle par godina pojavi nesto jos novije pljuje se po njemu, a ovo, pak, "dobije" par kvalitetnih stvari...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Jako je popularno pljuvati po radu Riblje Corbe i po Bori ovih dana (mislim da ste to, jeli, primetili). Ipak mislim da je trilogija bolji album, ali naravno ne otpisujem ni ovaj. Ljudi se moraju pomiriti sa tim da se Borin smisao za muziku ne menja kako vetar duva, vec covek ostaje svoj do kraja, a ovaj album  to potvrdjuje. U vremenu kad se "traze" neartikulisani basovi i sto jednostavniji tekstovi normalno je da ovakav materijal nece proci kod vecine, koja je, jel' te, potpuno muzicki nepismena..
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC Tattoo
Prosli album: Prezir, Ljudi K'o Ljudi, Pandorina Kutija - odlicne pesme...
Ovaj je posteno prilicno razocarao... mislim da je ovo samo izgovor za novu turneju..
Druže,nije poenta da iz 10 albuma ima 3 dobre pesme,ono je hor penzionera,tužni su.

Omatorio je Bora,nestalo mu inspiracije,i ranije je imao političke pesme,ali te pesme koje su bile prave buntovničke protim komunističkog režima,Tita i sl.,ovo sad je obično proseravanje. Smile

Živi Bora na staroj slavi,bolje mu je da počne ponovo da pije,bio je bolji lik. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
„Minut s njom“
„Riblja čorba“ objavila novi album

Autor: Beta | 15.02.2009. - 00:01

Rok grupa Riblja čorba frontmena Bore Đorđevića objavila je krajem ove nedelje novi, 18. po redu album „Minut s njom“, za „Siti rekords“. Album sadrži 13 uglavnom ljubavnih pesama, arokerski buntovnička i poletna „Radiću šta god hoću“ koja otvara album jedina je neljubavna numera.

U kakvom je raspoloženju Đorđević pisao stihove, otkrivaju naslovi „Gde li je ljubav?“, „Bože koliko je volim“, „Krilati pegazi“, „Odlazim“, „Minut sa njom“, „Uspomene“, „Moj Jenki Going Home“, „Muško od plastelina“, „Orfej“, „Razmažena devojčica“, „Dan zaljubljenih“ i „Ja se zaista ne sećam“.
Riblja čorba je krajem prošle godine navršila je 30 godina postojanja pošto je prvi singl „Lutka sa naslovne strane / On i njegov BMW“ (PGP RTB) objavila 7. decembra 1978. godine.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.