Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nove terorističke pretnje Hašima Tačija Srbiji  (Pročitano 5375 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Oko razmene imovine i ostalog možemo se dogovoriti na PP , ukoliko smatraš da imaš šta da ponudiš za razmjenu ...
Vidiš kako se dijalogom možemo dogovoriti oko svega  , dijalog ljudi , vodite ljubav a ne rat ! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 88
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Slusaj, ja sam ovde prvi bio za to da se lepo razdelimo, svakom svoje i svi srecni. I iako je i to nepravedno resenje, ajde, moze i da se kaze, ima malo i istine u pricama Dimitrija Tucovica, dza bu izdelimo se, razgranicimo itd. Ali ocigledno je da oni imaju planove da namecu svoja resenja i koriste silu.

Ljudi ne poznaju dovoljno istoriju, i tako umisljajuci da mi trebamo da se borimo za neke virtuelne evropske vrednosti, previdjaju cinjenicu da upravo ti koji bastine te vrednosti na finjaka, kako mi to kazemo, sprovode ideje iz proslih vekova, i prakticno okupiraju citav jedan narod i njegove teritorije.

Nasi preci su debelo platili nasu slobodu. Posle prvog svetskog rata nestalo je 50% Srba. Kada vidim kako je neki prodaju i kako ne shvataju neke stvari, stvarno mi je muka.
Nama svakako jeste mesto u Evropskoj Uniji, i da budemo partner sa evropskim drzavama, sto smo i uvek bili. Ali tek onda kada je Srbija teritorijalno celovita, u punim svojim okvirima, i nije tu samo pitanje Kosmeta, tu je i Srpska itd. Da je bilo najbolje postici kompromise oko svih pitanja, jeste, ali ljudi to ne zele, oni zele da namecu silu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ukoliko Beograd ne prestane sa izjavama o podelama
Tači: Tražićemo i više od nezavisnog Kosova




Naselice juznu Srbiju siptarima i pripojiti je Kosovu. Sto nije uopste nemoguce niti neizvodljivo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Slusaj, ja sam ovde prvi bio za to da se lepo razdelimo, svakom svoje i svi srecni. I iako je i to nepravedno resenje, ajde, moze i da se kaze, ima malo i istine u pricama Dimitrija Tucovica, dza bu izdelimo se, razgranicimo itd. Ali ocigledno je da oni imaju planove da namecu svoja resenja i koriste silu.

Ljudi ne poznaju dovoljno istoriju, i tako umisljajuci da mi trebamo da se borimo za neke virtuelne evropske vrednosti, previdjaju cinjenicu da upravo ti koji bastine te vrednosti na finjaka, kako mi to kazemo, sprovode ideje iz proslih vekova, i prakticno okupiraju citav jedan narod i njegove teritorije.

Nasi preci su debelo platili nasu slobodu. Posle prvog svetskog rata nestalo je 50% Srba. Kada vidim kako je neki prodaju i kako ne shvataju neke stvari, stvarno mi je muka.
Nama svakako jeste mesto u Evropskoj Uniji, i da budemo partner sa evropskim drzavama, sto smo i uvek bili. Ali tek onda kada je Srbija teritorijalno celovita, u punim svojim okvirima, i nije tu samo pitanje Kosmeta, tu je i Srpska itd. Da je bilo najbolje postici kompromise oko svih pitanja, jeste, ali ljudi to ne zele, oni zele da namecu silu.



To je još jedna od tvojih zabluda , 50 % Srba je izgunulo u Prvom svetskom ratu samo zato jer su Karađorđevići morali da plate nečim svoj tron , rat nije puko zbog neke srpske slobode ili neznam ti čega već da Nemci ne bi kopneno došli do Bliskoistočne nafte  Englezi kažu mi vama presto ali kada dođe vreme idete u vazalski rat protiv našeg neprijatelja , i tako jadan Obrenović završi na beton a pola Srbije u golgoti  , zato ponavljam pamet u glavu ,  od rata imaju koristi samo hulje i zločinci  , mir je ono čemu treba da teži svaki razuman čovjek , normalno ovo važi za sve strane jer je za ljubav potrebno najmanje dvoje ! ( Dali grupnjaci spadaju u Europske vrednosti ?) Što se nametanja sile niče jedan navodno pokojnik je čini mi se nešto govorio neznamo da radimo ali znamo da se bijemo ? I nemoj odma a vi to i to it to  , jesto i to i još ohoho ho , to je ta prokleta spirala nasilja !
« Poslednja izmena: 03. Jun 2011, 04:05:14 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Kakva, kampanja protiv Srba. Svaka cast. A pisese, a sve bi navodno trebalo u WC solju. U je a'smo opasni.


konakos daj mi svoju imovinu ne budi zadrti sitnoposednik i malograđanin. Onda ćemo lepo oboje u EU da nam bude fino

Ma to je virtuelni lik, nema taj nista. Ti imas triput vise od njega materijalno, a intelektualno nemerljivo.
« Poslednja izmena: 03. Jun 2011, 04:21:14 od Promaseni »
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 88
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Pretpostavljam da gospodin nije pripadnik srpskog naroda... Ako jeste, to je verovatno jedan od onih koji bi delio Srbiju i imao stranog gazdu... 




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
ma vidiš da je ugnjeteni rvat, iskompleksirana kreatura, dobili od Tita državu, i sada on deli neku filozofiju .... Pitao bih ga kako bi se osećao da su "veliki" naredili da Srpska krajina ima biti nezavisna, i da nisu smeli da odrade oluju i bljesak .... sećaš se, one genocidne akcije koje su imale za cilj etničko čišćenje ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Bar nam je ocigledno da od podjele koju traze nasi politicari u skorije vrijeme nema nista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia 2610
Bar nam je ocigledno da od podjele koju traze nasi politicari u skorije vrijeme nema nista.

IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Kad su se u poslednjih 50.000 godina pitali Srbi i Albanci za bilo šta što je značajnije od sakupljnja smeća i prodaja krastavaca  na Ballkanu , ed deco deco , pa taj Tači ne vjerujem da zna i tablicu množenja , on siroma jedva pročita na tim  konferencijama ono što mu napišu ( sigurno vežba kod kuće) , mali treba da ćute i mole boga da se ne nađu na put velikima , a ova vaša piskaranja po forumu u WC školjku pa vodu .

http://www.vijesti.ba/licnosti-dana-los/43608-Ivica-Dacic.html

DakleM , i ministar dijeli moj stav o tome da mi uglavno uzgajamo salatu i krastavce , nije da mi je ovo drago ali volim priznati sebi istinu makar i surovo zvučala.
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.