2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novak odlazi iz srbije!  (Pročitano 6623 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone 3Gs
Srđan Đoković, otac našeg najboljeg tenisera, demantuje pisanje naše i hrvatske štampe

Novak ostaje pod zastavom Srbije!


Priča da će moj sin promeniti državljanstvo je novinarska patka... Ništa od toga nije tačno, ali šta sad mogu? Jednostavno, neka novinari pišu o tome šta hoće, poručio je Srđan Đoković

Posle neobaveznog razgovora s poslenikom jednog domaćeg štampanog medija, Srđan Đoković, otac najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića - nema mira. Naime, nezadovoljan uslovima za razvoj teniskog sporta u Srbiji, a samim tim i vrhunskih igrača, Srđan je izjavio da bi njegov Novak, kao i još dva mlađa sina, koja takođe (uspešno) pikaju lopticu reketom, igrali i za (planetu) Mars, samo kada bi tako stekli normalne uslove za adekvatan razvoj i trening... S obzirom na to da su pre samo nekoliko meseci, sportski mediji objavili da bi Novak mogao da zaigra za Veliku Britaniju, što je, doduše, on kasnije demantovao, pomenuta "marsovska" izjava naišla je na plodno tlo spekulacija i nagađanja o svim mogućim opcijama. Ipak, da bismo što manje nagađali, a više se bavili stvarnošću, potražili smo objašnjenje direktno od Srđana Đokovića, koji, ruku na srce, nije bio previše raspoložen za duži razgovor.

- Šta da vam još kažem kada sam sve rekao? Više ništa ne mogu da dodam. I ono što sam rekao novinari su objavili onako kako njima odgovara.

Da li je istina da će Novak promeniti državljanstvo?
To je novinarska patka... ništa od toga nije tačno, ali šta sad mogu. Jednostavno, neka novinari pišu o tome šta hoće. Više nemam nikakav komentar.
      
PREDSEDNIK TS HRVATSKE NUDI DRŽAVLJANSTVO

Na priču da će Novak Đoković promeniti državljanstvo i izabrati neku srećniju zemlju, u kojoj će on i njegova braća imati povoljne uslove za trening i usavršavanje, odmah su se primili Hrvati, videći svoju šansu u činjenici da je Novakova majka iz Hrvatske.
- Uz ovu reprezentaciju koju imamo, Đoković bi svakako dobrodošao kad bi bio građanin Hrvatske. S obzirom na to da mu je majka Hrvatica, verujem da ima uslove za dobijanje hrvatskog državljanstva. Ako Đokovići odluče da se presele u našu državu, dobrodošli su - poručuje Radimir Čačić predsednik Teniskog saveza Hrvatske.

NACIONALNI IZDAJNIK

U intervjuu hrvatskom nedeljniku Nacional, Novak Đoković je na konstataciju novinara da bi u slučaju da uzme britansko državljanstvo bio proglašen nacionalnim izdajnikom odgovorio:
- To bi se sigurno dogodilo. Nismo samo mi takvi, to bi se desilo i u Hrvatskoj, Bosni, takav je balkanski mentalitet. Ja sam toga svestan, ali ni u jednom trenutku nisam pomislio na odlazak u Englesku. Mislim da se situacija polako stišava - objasnio je Đoković.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ova drzava je pre neki dan uspela da otera jednog Divca a nece Janjicku ili Djokovica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
SonyEricsson 
Ma sta se zali......ko da on trenira u Srbiji.I onako trenira u Nemackoj ili takvoj nekoj zemlji...
Sta ga kosta da igra pod zastavom Srbije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


----- Whiro -----

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1848
Zastava Šabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Nije mi jasna cela ova priča. Šta treba država da uradi za nekoga koje već zaradio (samo od nagrada na turnirima) preko 650.000 $. Odnos prema talentovanim klincima, u bilo kom sportu, je katastrofalan. Sve je na samoj deci i njihovim roditeljima, i vrlo se retko dešava da se neko maši za novčanik da pomogne. Ali, Nole je tu fazu odavno pregurao i šta bi sad trebalo da se uradi? Da mu podignemo spomenik ili da nazovemo ulicu po njemu? Ako je ikada i razmišljao o promeni državljanstva, neka se priseti Monike Seleš koja je od ljubimice čitave nacije brzo prešla put do prilično omraženog lika. Mogu da razumem kad klinac npr. košarkaš uzme grčko državljanstvo, zbog para i karijere, ali nije mi jasno zašto bi to uradio neko ko to sve već ima. Da se razumemo Nole mi je prilično simpatičan, i navijam za njega iz sve snage, ali se nadam da će i ubuduće u najavama njegovih  mečeva pisati: Novak Đoković, Srbija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nece otici djokovic ni jankovic. najpre mi lici da bi od njih najradije otisla ivanovic. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
nece otici djokovic ni jankovic. najpre mi lici da bi od njih najradije otisla ivanovic. Smile
Pogresno ti se cini Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w700
Sve ovo je sramota
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.