Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:05:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novac ljude čini sretnima  (Pročitano 16643 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Ma zasta da brises, ne smeta temi. A ako ne smeta mozda i koristi.  Smile

A i dosta je dobar, zato ga i stavio tamo.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Apr 2013, 23:25:02 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Već sam obrisala svoju prethodnu poruku, slučajno. Smile

Xexe, stavljao ja taj tekst jos na drugoj temi.  Smile

http://forum.burek.com/da-li-su-bogatasi-zaista-srecni-t150165.msg10911666.html#msg10911666

Zaboravih da postoji i ona a pretraga mi izbacila ovu.  Smile
Citat
Jbg, obrisaću ga onda odavde, a i učinilo mi se da sam ga već videla ovde. Smile

<hr />
Obavestenje: Poruka je obrisana od strane moderatora B@mbin@ (Vreme: 06. Apr 2013, 23:29:35)

Kreten. Smile Aj videću posle šta ću s ovim.
« Poslednja izmena: 06. Apr 2013, 23:32:25 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 26.0.1410.43
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
mob
Samsung 111111
Novac cini ljude sretnima  Smile O maj fakn gad..totalna glupost.
Ne cini novac ljude sretnim,vec nemanje istog cini ljude nesretnim.
Msm bolje naslov da su stavili da hormon zaduzen za raspolozenje cini ljude sretnim.Tad bi garant bili upravu.

Normalno je da te cini sretnim.Ja da mogu danas,upravo sada da kupim jamahu r1..kako ne bih bio srecan ?


Inace,puno se potencira u danasnjem vremenu na tom egoizmu,ljudima punih love i okruzeni bajnim ribama,koji piju sampanjac i brckaju se u bazenima.
Msm ne postoji skala za srecu.I onaj koji je dobio soma na kladionici,je takodje srecan.Nemoguce je uporediti ko je srecniji da se tako izrazim.(msm na mentalno stanje,ne na zivotnu predispoziciju)

Sreca je stanje uma.Duhovna nagrada,ona nema veze sa novcem.Ako vodis ispunjen zivot,nema potrebe da imas   veliki novac na racunu.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Treba mi novac za onaj deo sreće koji ima veze sa putovanjima, knjigama i obrazovanjem. Za sve ostalo ću se potruditi sama. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Имаш репликатор кући?  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Pazi da ti ne kažem. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 26.0.1410.43
Jedan prijatelj je radio u piceriji dosavsi kao zgoljo u Italy (ovo veze nema sa lapsusom).Nakon 3 godine odlucio napolitanac prodati piceriju jer ima 72 godine.Uz tu piceriju imao jos 8 istih.Odlucio prodati 7 i samo jednu iz hobija sacuvati.Moj prijatelj posto je tu radio bio je prvi ponudjen uz cijenu inventar i sve sto stoji za samo 35.000 eura.Tada taj prijatelj rece " ja nemam taj novac" jer je jadnicak radio za platu.Na te rijeci napolitanac odgovori "ma nije vazno placat ces u ratama godinama".I tako prijatelj uzeo piceriju.Za godinu otplatio piceriju,malo stisnuo ono izmedju nogu pa od 00 do 06 ujutru radio sve na crno-bez racuna.Pivo kupovao po 0,43 centi a prodavao po 4 eura...ebiga sezona,more itd. elem cista zarada.Nakon te picerije kupio jos jednu pa jos jednu pa jos jednu,elem sada 4 ima i boli ga cosak za bilo sta.Treba imati malo srece i malo necega izmedju nogu da covjek krene svojim putem.Da li novac cini ljude sretnim,svakako da cini,jer mnogo stvari koje su obicnim smrtnicima problem uz novac nekome nisu.Svakako ljudi sa novcem su sretniji od onih koji u istom oskudijevaju
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 283
Zastava zg
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
"Brojanje novca prije razgovora za posao ili izlaska na spoj moglo bi vam podići samopouzdanje, dok bi slika novca na radnoj površini vašeg računala mogla ublažiti osjećaj usamljenosti, prenosi B92."

Moram priznati da veće gluposti već davno nisam čuo.
Uopće, cijeli je članak bljak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
I-mate 30 Pro
Jedan prijatelj je radio u piceriji dosavsi kao zgoljo u Italy (ovo veze nema sa lapsusom).Nakon 3 godine odlucio napolitanac prodati piceriju jer ima 72 godine.Uz tu piceriju imao jos 8 istih.Odlucio prodati 7 i samo jednu iz hobija sacuvati.Moj prijatelj posto je tu radio bio je prvi ponudjen uz cijenu inventar i sve sto stoji za samo 35.000 eura.Tada taj prijatelj rece " ja nemam taj novac" jer je jadnicak radio za platu.Na te rijeci napolitanac odgovori "ma nije vazno placat ces u ratama godinama".I tako prijatelj uzeo piceriju.Za godinu otplatio piceriju,malo stisnuo ono izmedju nogu pa od 00 do 06 ujutru radio sve na crno-bez racuna.Pivo kupovao po 0,43 centi a prodavao po 4 eura...ebiga sezona,more itd. elem cista zarada.Nakon te picerije kupio jos jednu pa jos jednu pa jos jednu,elem sada 4 ima i boli ga cosak za bilo sta.Treba imati malo srece i malo necega izmedju nogu da covjek krene svojim putem.Da li novac cini ljude sretnim,svakako da cini,jer mnogo stvari koje su obicnim smrtnicima problem uz novac nekome nisu.Svakako ljudi sa novcem su sretniji od onih koji u istom oskudijevaju

I oda mu je umrla tetka iz amerike i ostavila milion eura...da bi moga da isprica ovu pricu.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:05:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.