Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova zastava Vojvodine ... da li je ovo pocetak "necega  (Pročitano 27789 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa ne bih ni dao da me neko protera. Od 1986. svake godine sam više meseci proveo na Kosovu, boreći se za tzv. srpsku stvar. Celo leto 98. sam tamo proveo pa i Nato agresiju 99. godine. Pola svoga zdravlja sam tamo ostavio, bio odvojen od svoje porodice pa niko mi čak ni hvala nije rekao. Priznajem, više sam odlazio zbog svoje profesije nego ubeđenja, jer po prirodi sam čovek koji, ako problem može mirnim putem da reši, tako će i da reši a ne silom ili ratovima. Ali mislim da to nije ni bitno. Jednog dana će me možda jedna strana još i ratnim zločincem proglasiti a druga strana nakon svega ovoga da me još i protera? Nema šanse. Ili da kažem da sam između dve vatre? Na žalost moram da kažem i to da su srbi iz mog kraja, koji su masovno, u naj većoj meri skandirali i demonstrilali po ulicama u ime srpstva, masovno bežali od vojnih poziva i mobilizacije, od pozivanja u rezervni sastav policije i verujte mi, nemam razloga da lažem a to sam sve svojim očima video. Nisam ovo napisao da bih se hvalio jer to ni ne volim činiti, već da se vidi da ima i "drugačijih" mađara...
Smile Smile
Pa to mnogi znaju ali o madjarima utisak pokvare neki debili koji se potuku iz ne znam kojeg razloga sa nekim Srbinom i da bi izvukli vecu korist u tuzbu ubace i nacinalno uznemiravanje kod kojeg su veoma visoke kazne (prvo novcane a kasnije i neke druge). To im je nacin zaradjivanja a jos ako se u to ukljuci neki madjarski politicar koji nije zadovoljan svojim statusom i hoce da bude u vladi ili pri vladi Srbije, odmah namesti od toga medjunarodni incident. I tako se digne prasina oko nicega i to prouzrokuje da mladji ljudi druge nacionalnosti poput Srba i slovaka, ne mogu da podnesu madjare. Jedno vuce drugo. Ipak vec su provaljene te stvari pa narod manje paznje obraca na takve stvari. Vazno je da svi mogu ziveti zajedno i ucestvovati u napretku Srbije i sebi da obezbede bolju ekonomsku situaciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
U dostva stvari si u pravu željko@8 i kada bi svi tako od prilike razmišljali kao ti ne bi ni bilo ovih "novovekovnih" problema. Samo mi je krivo kada neki glupsoni uopšteno pričaju o mađarima ovde u Srbiji i poistovećuju ih sa Kasom, kao što to rade i sa srbima na međunarodnom planu, poredivši ih sa Slobom, Šešeljem,...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U dostva stvari si u pravu željko@8 i kada bi svi tako od prilike razmišljali kao ti ne bi ni bilo ovih "novovekovnih" problema. Samo mi je krivo kada neki glupsoni uopšteno pričaju o mađarima ovde u Srbiji i poistovećuju ih sa Kasom, kao što to rade i sa srbima na međunarodnom planu, poredivši ih sa Slobom, Šešeljem,...
A ti glupsoni sto je najgore nisu uopste iz Vojvodine nego zive negde drugde i misle da je sve onako kako prenose mediji (a koji su najvise lalgali isti taj narod vise od 15 godina). Ili su kao izbeglice iz Krajine koji porede madjare sa hrvatima sto se ne moze porediti. Zato mislim da Vojvodinu i uopste ljude u Vojvodini i mentalitet moze shvatiti samo onaj ko ovde zivi odvajkada ili koji se privikao na nas stil zivljenja. Naravno da postoji malo nacionalne razlike i nekih drugih stvari ali to je sve u normalnim granicama. Nece se madjar i Srbin pobiti jer su mu neki tamo politicari servirali neka sranja ili pak zbog nekih stvari koje su prosle i koje se gledaju neponoviti. Nije za dzabe Vojvodina - "Mala evropa", toliko narodnosti i nacionalnosti na jednom prostoru da zive slozno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Nokia 
  Застава Војводине је рецидив понашања које су имали набеђени грофови и остали ''племићи'',који су живели од туђег рада.Тако и Костреш и сви остали Чанкови следбеници мисле да ће усвајањем заставе направити корак ка политичкој и економској аутономији Војводине,и на тај начин наметнути себе као нове владаре још једне државице на Балкану! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Došli divlji da istjeraju pitome , kapiram .....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Богами, да си видео и чуо Чанка, не би се тако смејуљио.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1577
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Sreca nasa sto se Madjari ne kote ko Siptari.. inace bi bila ista prica. Istorijski gledano, Kosovo je vise srpsko nego Vojvodina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
A ti glupsoni sto je najgore nisu uopste iz Vojvodine nego zive negde drugde

Zhiva istina. Al' naviklo to odvajkada da pametuje....

Zato mislim da Vojvodinu i uopste ljude u Vojvodini i mentalitet moze shvatiti samo onaj ko ovde zivi odvajkada ili koji se privikao na nas stil zivljenja.

Josh jedan fakat.

Došli divlji da istjeraju pitome , kapiram .....  Smile Smile

Ili pale vatru sa strane.

Dzaba im trud .
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Pa ljudi sta je ovo....dugo nisam bio pa moram da opipam teren....bio u Srbiji  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Vidi vratio nam se tiger...  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.