Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova Wc3 mapa - mojih ruku delo!  (Pročitano 3438 puta)
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
da zaboravih da dodam... death knight je malo imba ali malo  Smile znaci ocistim jedan deo mape za 1 min... npr dinosaursi pre undedova...samo ih skupim na gomilu i upalim sve i cekam  Smile i samo brojke iskacu,ceo ekran u brojkama Smile slicno i sa zombijima,a tek kad pocnem da stvaram svoje zombije onda nastane haos  Smile e da mogao bi nesto da ucinis sa armorima...ja nisam ni znao koje bonuse imaju dok nisam pokupio ,msm vidim +4 armor i to mi ne govori nista,moram da nagadjam po imenu otprilike koje bonuse daje Smile
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Celaviji avatar ne postoji :S

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 5300
E ovako, tnx ljudi za review a shto se tiche buducih stvari:
od sledece verzije sve ce klase imati tipa 18 abilitija (i to ih birate na unikatan nachin)
mozhda pochnem da pravim questove (do sada sam pravio samo teren i mobove)
verovatno ce postojati novi set itema i mozhda dodam josh low-level itema
probacu da balansiram klase malo (s obzirom da dolaze novi ability-ji to nece biti frka)
postojace gold i vendori (shopovi)

E a sad da objasnim par stvari: poshto je mapa tek u fazi pravljenja, shto se da primetiti, pricha i josh shtoshta (tipa questovi, credits i tome slichno) josh nije ubacheno u nju. Tragovi koji se vide kod portala su tragovi od glavnog negativca kojeg su dwarfovi pustili u taj "X" svet jer su nemarljivo kopali i bla bla (morija fazon) i sada je on na slobodi. Susretacete ga par puta ali je on naravno u prednosti i vec je napravio par alijansi (tipa undeadovi dzinovi posle mochvare...) i uputio se ka nechemu slichnom "World Stone"-u kako bi otvorio kapiju izmedju sveta haosa i "X" sveta, al naravno vi cete ga sprechiti u tome. Postajace main i side questovi naravno, gomila novih itema i droppova od bossova (centaur, rampagor king, slavehandler, prophet of apocalypse...) i josh dosta toga, ali morate imati razumevanja da je to jako puno posla za samo jednog choveka tako da cete morati malo da se strpite do sledece verzije. Upravo sam napravio sistem koji omogucava da od gomile abilityja izaberete 4 koja ce imati vash heroj, izabrati na kom ce se mestu nalaziti (tj da li ce im hotkey biti Q W E ili R) i zameniti ih bilo kada tokom igre (tipa ako vam treba AOE uzmete jedne spellove, ako vam treba single target spell uzmete druge itd). Toliko od mene za sada
IP sačuvana
social share
Ljudska pamet je ogranichena, ipak, glupost nije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k800i
Super bi bilo da mozesh recimo da se usaveznichish sa Dwarfovima ili da ih istrebish, recimo da ti se glavni preda i da ti odluchish shta cesh sa njim i njegovim narodom.
Nego jel imash neki dobar tutorijal da preporuchish za osnove WC3 editora kao i neki koji omogucava takve stvari gde dmg zavisi od weapona, model od geara, gde se biraju spellovi itd.
« Poslednja izmena: 25. Jan 2009, 21:56:44 od Solesoslav »
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Celaviji avatar ne postoji :S

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 5300
Ovaj... ne bash, ali ono sednesh malo da se igrash i nauchish to sam. Tako sam i ja. A inache, ovo shto vidish u mojoj mapi necesh videti u josh mnogo njih (pogotovu talente i ovo shto sad pravim sa spellovima). A ta fora sa savezima ce biti na sledecoj mapi (u koju prenosish lika iz ove pomocu save/load koda).
IP sačuvana
social share
Ljudska pamet je ogranichena, ipak, glupost nije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k800i
Aha da pa napisao si neshto u opisu mape da je to Alpha verzija prvog dela serijala. Pa jel planirash da napishesh guide za takve stvari?
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Celaviji avatar ne postoji :S

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 5300
Guide za pravljenje mapa? Hmmm nije mi palo na pamet. Mozhda kad zavrshim mapu i postanem FireFrog Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska pamet je ogranichena, ipak, glupost nije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
Nije on nesto posebno - samo uhvati tudje skripte i grafiku (modele,skinove,ikonice) i ubaci u mapu (vecinu stvari iz dote sam nasao po raznim War3 sajtovima)

Elem, javljam veceras utiske, cim dodjem kuci sa ispita odigracu mapu
« Poslednja izmena: 26. Jan 2009, 14:13:05 od Bokac »
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Celaviji avatar ne postoji :S

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 5300
Molim?????? Tudje skripte?????? Odakle ti ideja da su tudje skripte???? To je vec uvreda! A shto se modela tiche, vecinom su iz wowa
IP sačuvana
social share
Ljudska pamet je ogranichena, ipak, glupost nije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Topaz
Molim?????? Tudje skripte?????? Odakle ti ideja da su tudje skripte???? To je vec uvreda! A shto se modela tiche, vecinom su iz wowa
ne tvoje, nego od FireFroga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Celaviji avatar ne postoji :S

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 5300
O bozhe... jes' da nisam falsifikator... al retard definitivno jesam Smiley
Sry za nesporazum. Anyway, nisam ni mislio na njegove skillove, nego popularnost (Inache ime je IceFrog)
« Poslednja izmena: 26. Jan 2009, 23:44:06 od Serbianbeast »
IP sačuvana
social share
Ljudska pamet je ogranichena, ipak, glupost nije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.