Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova Metallica, novi spot, pokvareni jugo?!  (Pročitano 9323 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.151.0
Album je super, kao i svaki do sada.
Kao sto rekoh.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ma to moze samo u filmu (spotu), u stvarnosti svaki iole normalan covek ne bi prilazio Yugu nego bi bezao k'o lud misleci da je u pitanju biolosko oruzje...
Al si ispao smesan. Idi reci mami kako si drugarima na forumu rekao dobar fazon.
Ja sam normalan covek i prilazim yugu svaki dan i sluzi me odlicno.
Spot nije nista posebno, ali pesma gazi.
IP sačuvana
social share
Ova pesma o tebi koja si mi sve na svetu
Ovaj pokusaj da kazem neizrecivo
Nikad se nece naci na nekom CD-u
Imati naslov,cenu i bar kod
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


All we are saying, is give peace a chance!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 756
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 1209
Vala imas srece sa yugom onda, ja se mog yuga po malo plasim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 701
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Juce sam video spot
Pesma nije nista posebno ali sam morao da vidim juga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung S4 mini
YUGO - You Go,But car not Smiley
JUGO 45 - Jugoslavija U Govnima od 45-te

E sad Metallica.... odlican album....nisam ocekivao ovako dobro i odgovorno odradjen posao....
A sad sto se juga tice  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Apple iPhone 5
Nisam cuo album, samo ovu i Cyanide pesmu.... Muzika mi deluje odlicna, ali malo mi Dzejmsovo pevanje.... hmmm....nije bas ubedljivo.... mozda sam samo matoriji nego pre 5 godina Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Sensation
Heheh nisam primetio jugica u pesmi bio sam opcinjen muzikom Smile
Album je odlican,kako su i rekli kakav ce biti takav je i ispao,danas sam ga download-ovao i ceo dan mi se vrti u winamp-u svaka cast Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Najnoviji spot "Metalike"

Početkom devedesetih u mnogim velikim preduzećima bilo je aktuelno udruživanje radnika i zajedničko uplaćivanje rata za kupovinu novih kola. Naravno, u pitanju je bio kragujevački "jugo". Dvadeset četiri osobe uplate novac i onda izvlačenjem iz šešira svakog meseca po jedan srećnik dobija auto. I tako naredne dve godine. E, to se desilo i u velikoj firmi, klasičnoj socijalističkoj, u kojoj je radila moja baka. A i nama je bio potreban auto. Zato smo i ušli u tu priču. Problem je nastao vrlo brzo posle toga usled onih nesretnih ratova i nemaštine, kao i galopirajuće inflacije. Iz ove moje priče poslednjih osam radnika nije dobilo auto, a poslednjih šest je za novac koji im je bio vraćen one neponovljive 1993. godine moglo da kupi četvrt 'leba i sto grama salame, bez jogurta. Sreća po nas je što smo mi bili 14. po redu. Bingo! Nov "jugo koral 55", plavi metalik, s alu-felnama, za tržište Amerike. Tako je barem trebalo biti. Dan kada su nas pozvali da odaberemo auto pamtim kao da je bio juče. Svi smo bili uzbuđeni kao nikad dotad... Dok nismo stigli u fabriku. A tamo nas šest u prvoj turi, a sedam automobila. I dolazi još ljudi. I kažu nam svima - birajte, a ako nešto nedostaje, skinite s drugih kola. Majko moja, kakva jurnjava! Skidaj retrovizore, ručice za podizanje stakla, pepeljare... Kad smo krenuli nazad, na prvoj krivini smo shvatili da nam fali aparat za migavce. Sva sreća pa je na onom očerupanom jugiću ostao taj aparat. Od svega samo metalikplava boja, ali kako smo mogli, prošli smo savršeno.

I zašto sad cela ova priča - pitate se vi. Eto, 15 godina posle toga, ja gledam premijeru novog spota jednog od najvećih svetskih bendova današnjice i imam šta da vidim. Moj jugo u glavnoj ulozi! Kakva čast! Doduše, boja je druga, mislim crvena (nemojte me držati za reč, ja sam daltonista), ali jugo je jugo.

Inače, novi album grupe "Metallica", pod nazivom "Death Magnetic", pušten je zvanično u prodaju pre samo nekoliko dana, tačnije 12. septembra. Desetak dana pre toga mogli smo da vidimo premijeru pominjanog spota za pesmu "The Day That Never Comes" (pogledajte spot). Bend je želeo da tih 7 minuta i 55 sekundi, koliko traje pesma, provede napolju u običnoj priči, takoreći filmu, za svaki dan. Reditelj spota Tomas Vinterberg (Thomas Vinterberg) uslišio je momcima želju, izveo ih napolje i odveo u pustinju blizu Los Anđelesa. Doveo je vojnike, oružje, džipove, tenkove... i Njegovo veličanstvo - juga! Nažalost, u spotu je auto pokvaren, ali nećemo sad o njegovim karakteristikama. Moj je još, nekim čudom, u voznom stanju.

Na kraju savet: potrudite se da nabavite novi album Metalike. Svakako je vredan truda.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N95 8GB
pesma je dobra....spot zivo sranje....ko se seti ovakvog sranja,boze gospode  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k300i
LOL...skontaj stvarno Jugo  Smile Smile
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.