Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:36:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova koalicija Koštunica i Mihajlović  (Pročitano 3376 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
@kombiondzija
Hvala za fajlove
medutim vidim da nas LDP zatrpava nekim tekstovima a svi koji su protiv Cede su mafijasi, kurve i sl. Strasno je kada imas u glavi teorije zaavere . Pa Ceda nece moci mirno da spava nikada vise u zivotu posle silnih surovanja sa kriminalcima.
Zivi u tvom belom svetu mi cemo na javi - u Srbiji.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Не знам о ком Михајловићу је овде реч.. Има више Михајловића, рецимо Слиниша. Smile

Да ли Руфутабис мисли на оног Михајловића који је изјавио да је громобран пред ударима "антихашког братства", на оног Михајловића који је лишио слободе 12.000 људи током "Сабље", на оног Михајловића кога Ђинђић није хтео да смени, већ је радије дозволио да Земунци поставе своје људе у врх ДБ-а, на оног Михајловића чија је парола била "Србија на Западу", на оног Михајловића кога је Млађа прозивао у пакету са Чедом и Рашетом...
Не знам ја, било би лепо да се разјасни Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
ja mislim da je to taj mihajlovic.....joj brljufus...a sta je sa ovom koalicijom sa ove slike......sta imamo ovde jednog postenog politicara,borca za slobodu i gle cuda mihajlovic......brljufus jel to ovaj mihajlovic sto ljubi zastavu JSO ?
                                                                     
    ili je to ovaj pored naseg najpostenijeg politicara cede ?   

brljufus jel bi mogao neku sliku kostunice da nem postavis,ali da budu ovako zanimljive ?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

koncert_03 jso.JPG
(81.77 KB, 1034x693)
dan_jso_08.JPG
(97.99 KB, 1034x693)
« Poslednja izmena: 01. Jul 2007, 13:08:07 od pakodazna »
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Čedo, ako citas ovaj formu slusaj mene, a ne ove bezvez. koji te kritikuju.
Bezi, dok je vreme samo da te ne strpaju u bajbok. Javi i Bebi da bezi!!
Poslusaj me, molim te.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
 Smile Smile Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


nekd meso, nekad kosti...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 500
na slušaj ih, samo polako...







u bajbok!
IP sačuvana
social share
sve svoje sobom nosim...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
--------------------------------------------------------------------------------

           Da li vi vidite sa kim gubimo vreme na praznim raspravama ? Koliko god pokusali da mu na nesto ukazemo ne ulazi nista osim belog na nos .
 
             Pogledajte sta pise ispod RufusBG !

Lepo covek napisao- ako se ne varam a jos uvek dobro vidim : >Patriotizam je utočište za šljam <
                     Sta vam to govori ?
                    Kakav covek moze to napisati ?
Dajte bre ne pridajte mu vise paznju jer ce covek pomisliti da je normalan kao sto tvrdi da je Ceda posten i dobar !!!!!!
« Poslednja izmena: 01. Jul 2007, 21:07:43 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung D780
Lepo covek napisao- ako se ne varam a jos uvek dobro vidim : >Patriotizam je utočište za šljam <
                     Sta vam to govori ?
                    Kakav covek moze to napisati ?

Ako se ne varam to je rekao Zarko Korac u jednoj emisiji. Mislim da je izjava bila nekako ovako: "Patriotizam je poslednje utociste hulja"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Da vidimo hronologiju.


26. januar 2005.
Citat
Reakcije na "Insajdera"
Bivši ministar policije Dušan Mihajlović izjavio je za B92 da je sve što je Vladimir Beba Popović izneo u intervjuu u emisiji "Insajder", sa izuzetkom nekoliko detalja, istina. On je dodao da je bivši šef vladinog Biroa za komunikacije, svojim intervjuom, pružio nova objašnjenja zašto policija, u vreme dok je on obavljao dužnost ministra, nije držala sve konce u svojim rukama.

Zanimljivo da se tada Mihajlović nije setio svega ovoga čega se danas "seća".

Počinje Afera "Mreža".

8. jun 2007.
Citat
Uloga Subotića u švercu cigareta
Beograd -- Nakon hapšenja grupe švercera cigareta, postavlja se pitanje o ulozi Stanka Subotića.
O mogućoj odgovornosti Mihajlovića posvedočio je i sam Subotić, potvrđujući javno za Insajder da je za istragu lično saznao od ministra policije.

Mihajlović se koprca.

11. jun 2007.
Citat
Mihajlović pokazao "Mrežu" Subotiću
Beograd -- Dušan Mihajlović u januaru 2004. jeste pokazivao izveštaj akcije "Mreža" Stanku Subotiću, potvdili za B92 izvori iz policije.
"Priliku da upoznam Subotića sam dobio krajem 2003, preko Vladimira Popovića, mog saborca iz DOS-a. Molio me je da ga primim s prijateljem i ispunio sam molbu", navodi Mihajlović.

Potvrde stižu sa drugih strana.

13. jun 2007.
Citat
Popović: Mihajlović pokazao izveštaj o "Mreži"
Bivši ministar policije Dušan Mihajilović pokazivao je izveštaj akcije "Mreža" Stanku Subotiću Canetu, potvrdio Vladimir Popović.

A dan kasnije stiže i odbrana novog "ministra" Policije.

14. jun 2007.
Citat
Jočić: Bez istrage o Mihajloviću
Akcija "Mreža" se nastavlja, kaže ministar Jočić, ali u ovom trenutku, prema rečima prvog čoveka srpske policije, neće se istraživati uloga bivšeg ministra Dušana Mihajlovića. Više izvora B92, među kojima su i policijski, potvrdilo da je Mihajlović detalje iz akcije Mreža u januaru 2004. pokazivao jednom od osumnjičenih Stanku Subotiću.
"To je priča jedne strane, ne postoji nijedan podatak i ne vidim zašto bi se ijedan postupak pokretao. Ja mislim da nema potrebe da se raspravlja jer još nije utvrđeno da je Mihajlović bilo kome bilo šta davao", kazao je Jočić.

Par dana kasnije Mihajlović se "setio":

18. jun 2007.
Citat
Mihajlović optužuje Popovića
Mihajlović je u 40 minutnom intervjuu u emisiji "Poligraf" izneo teške optužbe na račun Vladimira Popovića, nekadašnjeg šefa biroa za komunikacije Vlade Srbije. On je izjavio je da je ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića "kolateralna šteta" ambicije bivšeg šefa vladinog Biroa za komunikacije Vladimira Popovića da "vlada Srbijom i podzemljem van institucija".

Nakon ovoga sledi kampanja medija u rukama DSS finansijera protiv Popovića i Jovanovića, a po prvi put se harangi pridružuje i lični (nacionalni) servis Aleksandra Tijanića.

Tema...
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
LG Nexus 5
Devedesetih smo imali ljude kojima mje ispran mozak RTSom, sada imamo one kojima je ispran mozak Kurirom i Pressom. Smile

U pravu si. Sa jedne strane nacionalna RTS, dok sa druge uspesno parira B92. Znaci, ispiranje mozga u svakom slucaju.


Sa jedne strane imamo Čedu, Đinđića i Bebu koji su ratovali sa mafijom i JSOom.

Opet greska. Da li ti to lazes sebe ili nas? Bas na ovom delu foruma imas slike Cede i Mihajlovica kako se smejuse ko srecni mladenci. Zatim imas priznanje Bebe da je odrzavao kontakte sa ljudima koji su proglaseni mafijasima, npr - sa Cumetom. Ceda je bio redovan gost u Silerovoj (kod tih "mafijasa" protiv kojih se borio....smesno, zar ne?), sto je sam i priznao. Obilazio je Siptara u zatvoru, takodje je priznao, mada tek na kraju, kad vise nije mogao da laze....



Protiv kojih je krajem 2001. dizana oružana pobuna. Đinđića je ta mafija ubila kasnije da bi je u vanrednom tanju nakon toga Čeda i Beba uništili.

Jel? Ceda i Beba? Znaci hiljade uhapsenih ljudi je rezultat rada Cede i Bebe? Zalosno, da nije smesno bilo bi jadno....Koliko ja znam, Mihajlovic je taj koji je tada upravljao policijom.(To je onaj brka sto se smeje sa Cedom). Da, treba li reci da je taj Mihajlovic, bio Slobin covek za vreme njegove vladavine?

Inace, povesce se sudski proces povodom jako, jako sumnjive smrti brojeva jedan iz Zemuna. Da, mislim na Spasojevica i Lukovica. To su oni ljudi koji su nadjeni pored neke vikendice u Meljaku sa podlivima kao da su ih tukli macolom. Interesantna je to prica, ljudi beze sa puskomitraljezom?!?!?!?! Dobro im nisu nasli i mitraljez sarac ili dovukli top-haubicu 152mm u dvoriste. Pa Silerova! Odmah nakon atentata na Djindjica, expresno se rusi kuca u Silerovoj. Kao, provalili da je taj objekat "bespravno podignut" i to bas posle smrti premijera?!?!?! Do tada to nisu znali uopste??? Pisem ovo i smejem se....pa od ovoga moze da se napravi visokobudzetna spanska serija od 1000 epizoda....



Sa druge strane imamo Koštunicu i njegov kabinet koji je postao utočište za Miloševićeve ljude i centre moći, koji je podržavao pobunu JSOa, koji je primao poklone od mafije i obećavao im da se vojska neće mešati.

Onaj sto ste ga vi izabrali? Kraj rasprave....



Onda opet imamo radikalski zemunski klan, SRS, stranku koja je nastala na novcu stečenom od dilovanja droge srpskoj deci.

Radikalni zemunski klan? Koliko ja znam, ispravi me ako gresim, radikali nisu posecivali Silerovu, niti robijase po zatvorima. Zalosno je da iznosis optuzbe protiv bilo koje stranke ako nemas dokaza. Imas li konkretan dokaz da je SRS nastala na novcu od droge koja je prodavana deci??? Ja znam jednu zemlju gde je polovina vlade nastala na takvom novcu, gde se droga cuva po sefovima banaka i to po pola tone droge, opusteno.......Wink


Cinjenica je da SRS ili dobro radi svoj "prljavi" posao, pa vas uskracuje za dragocene dokaze protiv njih samih ili da jednostavno rade posteno. Dok sa druge strane, redovno neke afere, Bodrum, secerna afera, afera: kiparski novac, afera Jelaciceve vile, afera oko prodaje cementara i fabrika, pomenute afere sa sastancima kriminalnog vrha podzemlja, afera Perisic, afera : vanredno stanje - da podsetim, vanredno stanje je doneseno krajnje nelegalno, krseci tadasnji ustav (jos jedno podsecanje - vanredno stanje nije podignuto kada je ubijen predsednik jedne od najmocnijih zemalja na svetu, Kenedi u USA).

Stice se utisak da iza bilo koje "demokratske koalicije" ostaje veliki sluzavi trag, koji smrdi na afere, skandale, ubistva novinara (sve je isto kao i za vreme Slobe....i dalje se krade, otima, ubija, tlaci, ...itd. Samo, Sloba je ipak bio malo pametniji, sve sto je krao, krao je sa stilom, kao TITO Smile, dok ovi danas kradu i medjusobno pa posle laju jedni na druge.....ni kradja ne ide od ruke....).

Ovu temu cu sada lokovati jer smatram da je nepotrebno ovoliko tema sa istom tematikom. Ukoliko bude potrebe da se otkljuca, moderatori ce to uraditi....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:36:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.175 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.