Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova godina - Sirom zatvorenih ociju - 2 karte  (Pročitano 1490 puta)
29. Dec 2014, 16:05:23
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
HTC One
S obzirom da mi je u poslednjem trenutku iskocilo nesto meni zanimljivije od ove zurke, imam 2 karte za prodaju.

Karte sam kupio u drugoj (aktuelnoj turi), po 2.400 komad (2 karte 4.800) a prodajem ih po 2.000 dinara komad, odnosno 2 za 4.000 dinara.

Uz kartu se dobija i (citat sa sajta organizatora):

Citat
*U cenu karte je uračunato 10 kupona za piće !

Nakon iskorišćenih 10 kupona, svaki naredni  može da se kupi  po ceni od 125 dinara.

Asortiman pića:
- Viski Famous Grouse i Jack Daniels, vodka Finlandia, tequila  Pepe Lopez
- Vino crveno, belo i penušavo vino-prosecco 0,7L (Španija, Italija)
- Pivo Heineken
- Energy drink Burn

- Voda, sokovi – 1 kupon
- Pivo, vino, žestina, Burn – 2 kupona
- Flaša šampanjca i vina – 10 kupona

Program:

Citat
Ovog puta nova godina će se dočekati uz stranog gosta iz Minhena – DJ Champain Bros,  predstavnik nemačke NuDisco & Electronic scene.

Pored stranog gosta, na velikoj bini će nastupiti i doajeni beogradske elektronske scene Dj Petko i DJ Oysha.

U kombinovanom nastupu sa pomenutim disk džokejima, na velikoj bini nastupiće i Mystic Quartet, četvoročlani sastav kombinovan pijanistom, flautistkinjom, saksofonistom i perkusijonistom.

Vazno:

Na zurku je obavezno doci sa tzv. venecijanskom maskom. Mozete poneti svoju ako je vec imate, a ako nemate onda mozete kupiti kod organizatora:

Citat
Masku za ovu priliku možete kupiti u našoj kancelariji po povlašćenoj ceni od 500 rsd u kombinaciji sa plaštom ili samo masku po ceni od 300 rsd.

Da ne bih ostavljao link i pravio reklamu, sve info mozete i proveriti na sajtu organizatora, samo u Google-u ukucajte sirom zatvorenih ociju i izaci ce vam stranica. Takodje sam na raspolaganju za sva dodatna pitanja i pojasnjenja.

Kontakt na pp.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
HTC One
Nista gore nego kad neko dodje da nesto proda i obori realnu cenu samo da proda prvi i ako ikako moze da drugom uvali neki klip. Srpska posla.  Smile

Evo, iz cistog srpskog inata dajem 2 karte za 3.000 dinara.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 634
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.215
ja dajem dve za 2500din
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Skupo to covece...ima za dve... Smile Smile

Sta je s vama ljudi...pun net maskiranih.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.