Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nostalgija i Retro Legende - kolekcija igrica XX veka  (Pročitano 12789 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Uf , probao sam , odem na sajt i download i skinem , al onda krecu zavrzlame . Nema veze... Treba ipak biti informisan oko ovih zezancija da bi se ti pokrenulo Smile


Šta ne možeš da uradiš? Otiđi na stranicu:

http://www.gens.me/downloads.shtml

I skini Gens 2.14 bianary.. Raspakuj ga, otvori emulator (gens), podesi kontrole (options>joypads> Redefine Keys za 1 Player), razvuci ga preko čitavog ekrana (graphic>full screen), podesi grafiku (desni klik>graphic>render>2xSAI kreed), otvori igru(desni klik>file>open Rom) tako što ćeš naći lokaciju gdje si skinuo sadržaj tog torenta, i onda izabrati ROM, odnosno fajl koji predstavlja igru koju želiš da pokreneš. Skinuo si 948 takvih ROM-ova, (odnosno igara i različitih verzija istih). Ako ti je lakše skini srpski prevod (imaš ga na istom linku nešto niže), koji samo treba da ubaciš u Gens folder. Evo dok samo ovo pisao update-ovao sam svoj Gens sa verzje 2.10 na 2.14. Ako ti treba, ima i Vista ikona: 

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

« Poslednja izmena: 30. Jan 2012, 20:24:54 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Uf , probao sam , odem na sajt i download i skinem , al onda krecu zavrzlame . Nema veze... Treba ipak biti informisan oko ovih zezancija da bi se ti pokrenulo Smile
Ili lepo skines kolekciju od pre par postova gore sa prethodne strane, tu ti je vec sve instalirano, samo da cepas :p Kakva reklama, a? Smiley
« Poslednja izmena: 01. Feb 2012, 15:08:34 od blue.blue »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.142
Citat
AKO TI SE SVIDJA LAJKUJ DOK CEKAS DA SE IGRICE SKINU!



http://www.facebook.com/retro.legende

Postanite fanovi na fejsbuku, pa neka legenda zivi! Od prijatelja do prijatelja, od ruku do ruku kao disketa. Smiley

Ljudi, ako ste voleli dobre stare igrice - lajkujte stranu "Stare dobre igrice koje smo igrali kao klinci" jer u danasnje vreme bez "fejsa" prica je tek do pola ispricana.
Neka sto vise ljudi ponovo cuje za ovo. Ima onih koji bi se ponovo okupili kao nekad, uzeli dzojstike u ruke i cepali stare dobre igrice do duboko u noc. Medjutim mnogi ne znaju da ovako nesto vise postoji. Realno, masa ljudi ne ume cak ni ovaj forum da nadje na netu, a mnogi od njih nisu ni culi za torrent. Zato zelim da ova kolekcija nekako dopre do tih najsirih narodnih masa. A nesto ce doci do najsirih narodnih masa jedino ako dospe i do svih onih koji ne koriste internet - a takvih je na "fejsu" vecina. Smiley
Ove igrice su obelezile nase detinjstvo i mladost. Celu jednu eru koja se dogadjala u, sada vec proslom, 20-tom veku. To je bila era u kome je fenomen video igrica napisao prve stranice svoje uzbudljive istorije - a onda evoluirao u ogromnu i milijardama vrednu industriju elektronske zabave kakvu danas poznajemo.

Zato, jedan lajk, vas mali lajk, je dovoljan da se ne zaborave.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Sreća pa nemam Facebook te sam automatski pošteđen ovakve propagande.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
Sreća pa nemam Facebook te sam automatski pošteđen ovakve propagande.  Smile
E pa lik si. Gde ti vide propagandu? Pa ne zaradjujem ja pare na ovome, niti je ova grupa tipa "skupi sto vise fanova a onda postavljaj neke glupe statuse, slicice i klipove". Vazno je da si vec stigao da ishejtujes...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Sreća pa nemam Facebook te sam automatski pošteđen ovakve propagande.  Smile
E pa lik si. Gde ti vide propagandu? Pa ne zaradjujem ja pare na ovome, niti je ova grupa tipa "skupi sto vise fanova a onda postavljaj neke glupe statuse, slicice i klipove". Vazno je da si vec stigao da ishejtujes...

Ne želim da hejtujem. Ako ima neki drugi način da podržim predloži... Ali Facebook je za mene maskota internet propagande. Zato i nemam profil.  Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2012, 16:58:06 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.142
Citat
Ne želim da hejtujem. Ako ima neki drugi način da podržim predloži... Ali Facebook je za mene maskota internet propagande. Zato i nemam profil.  Smile
Jbg, moj stav o fejsbuku sam napisao gore. Ali opet ja ne znam za bolji nacin osim foruma i fejsa. Zasto i  fejs? Pa na fejsu se okupljaju i oni koji ne idu na forume. Iz iskustva, 80% ljudi sa kojima bih ja ove igrice podelio nikada ih ne bi sami trazili po nekom forumu, ali zato imaju fejs. O tome se radi. Smiley
Ako ti imas ideju kako ovo podrzati da se spontano nadalje siri, a da nisu forumi i fejs bio bih ti zahvalan na ideji.

Nije ovde vise stvar u broju downloada (jer niti nesto zaradjujem od njih, niti sam ja izmislio te igrice), pa da kacim svugde i svuda po nekim kineskim sajtovima da bih se ogrebao za jos koji download - a i nema potrebe da jurim downloade jer, evo, za samo godinu dana od kada sam ovo okacio na ddl i torrente, skinulo ga je par desetina hiljada ljudi iz raznih krajeva sveta (nisam mogao da verujem da se tako primilo).
Medjutim to su bili random downloadi nekih random ljudi, nasumice rasporedjenih po celom svetu. Sa njima je prica tek do pola ispricana. Zato mi je doslo da pricu zavrsim do kraja, kada sam je vec zapoceo, pa sam napravio fan stranu da gadjam konkretan profil ljudi - one koji mi nesto znace i ciji sam ja deo Smiley - a to su ljudi sa ovih podrucja, ljude oko nas, komsije, komsijine komsije, ortake iz kraja, ortakove ortake, drugove iz igraonice, skolske i drugove gastarbajtere koji su prvi imali segu, nase ljude koji slabo koriste net i one koji vise vole da odu do nekog po diskove sa igricama i filmovima nego da sami kopaju po netu. Zeleo sam da dodje do svih onih koji su nekada kao klinci igrali stare dobre igrice. I zato mi je fejs pao na pamet, jer bas te ljude pogadja u centar. A ne da bi ovo licilo na nekakvu propagandu i sta ti ja znam.  Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2012, 22:24:53 od blue.blue »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Čini mi se da je ovo klip autora teme.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Започео са преузимањем. И могу да кажем да је брзина и даље одлична.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.