Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:36:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Normalno i nenormalno u seksu  (Pročitano 9269 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 938
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 7310 Supernova
Mislim ljudi potpisuju poklanjanje organa posle svoje smrti (pajtonovci imaju dobar skech u vezi toga), ne vidim zashto bi nekrofilija uz potpisan pristanak bila drugachija? Shta ako je to jedini nachin da osoba koja je potpisala uziva u sexu posle 20-30 godina?
Smile
sta ti sve nece pasti na pamet...
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 18:53:01 od zlato80 »
IP sačuvana
social share
To nisam ja - to je moja schauma. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



To je zato sto je perverzan  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 938
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 7310 Supernova
aha, onda se savrseno uklapa u temu  Smile
kao uostalom i na sve ostale teme na psihologiji  Smile
IP sačuvana
social share
To nisam ja - to je moja schauma. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
aha, onda se savrseno uklapa u temu  Smile
kao uostalom i na sve ostale teme na psihologiji  Smile

Samo dok ne popijem ban  Smile

EDIT: definishite perverzno...
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 19:23:27 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Hajde da odemo unazad nekoliko vekova...
Da bi sacuvali nevinost svojih supruga, ratnici su ih okivali u tzv. Firentinske pojaseve... Naime, gvozdeni pojas bio bi pricvrscen oko struka i izmedju prepona sa otvorom dovoljnim tek za uriniranje. Brava bi se otvarala kljucem, a jedini primerak imao bi suprug zabravljene...
Dalje, do pre nekoliko decenija mnogo onoga sto danas smatramo normalnim u seksu bilo je izopaceno...
Seks je isao iskljucivo u paketu sa brakom, decom...
Situacija tipa seks pre braka, vanbracna deca, perverzne navike... bilo je nesto sto bi obelezilo one koji to praktikuju...
Medjutim, kolektivno stanje drustvene svesti je u jednom momentu uspelo da se izbori za seksualna prava i slobode, pa su i seksualne navike kod sire populacije dobile te okvire...
Kod nas je to malo zakasnilo, uostalom kao i sve drugo, ali su se promene iz korena i ovde desile...
Ljudi su poceli da bivaju opusteniji, ranije da sticu seksualna iskustva, da istrazuju svoju i seksualnost drugih... iz cega su zazivele ii te seksualne preferencije... pa seksualne navike... sklonost ka analnom, oralnom seksu, poligamne veze, prihvatanje cinjenice da je pre tebe tvoj partner imao odnose sa x osoba i dr...
To su stvari koje su danas potpuno norma u drustvu.
Stavise, veliki broj mladih razmislja... ako devojka nece oralno da te zadovolji, onda nesto nije u redu sa njom... ili potpuno je normalno da pitas drugaricu >Je li sta bilo sinoc?< u smislu da li je otisla u provod i pronasla nekog frajera za odnos...

Danas, cinjenica je da zivimo u epohi sloboda gotovo svake vrste, i da se konstantno radi na sirenju istih. Imas telo i potpunu slobodu da radis sta hoces sa njim. Da li ce se za 50, 60 godina ponoviti promena kolektivne drustvene svesti pa nekrofilija, pedofilija, zoofilija i dr. bizarnosti biti izopstene iz reda psihoseksualnih i poremecaja nagona zavisi od ucestalosti, kao sto se to desilo sa homoseksualnoscu koja se danas iz vizure strucnih krugova ne smatra bolescu.
Do tada, mislim da ce ljudima biti mnogo lakse da prihvate homoseksualnost, biseksualnost, transseksualnost... nego opstenje sa lesevima, zivotinjama, decom...
U poredjenju sa ovakvim navikama, analni seks koji mnogi izbegavaju mu jos i dodje kao mala maca Smiley


IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
kao sto se to desilo sa homoseksualnoscu koja se danas iz vizure strucnih krugova ne smatra bolescu.
sta su to strucni krugovi ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Meni se sve te seksualne slobode nimalo ne svidjaju. Cinjenica o  "x osoba" me ni malo ne raduje.

Siguran sad da se u savremeno doba gube prave vrijednosti. Ako je nekada javno mjenjae bilo do fanatizma radikalno danas tezi da postane do fanatizma liberalno sto je druga i jednako losa krajnost. O mnogobrojinim nevoljama i problemima koje sve to donosi ovdje ne vrijedi pisati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
kao sto se to desilo sa homoseksualnoscu koja se danas iz vizure strucnih krugova ne smatra bolescu.
sta su to strucni krugovi ?

U ovom kontekstu drushtvo koje se bavi sistemom javnog zdravstva.

Za neke druge, ekstremiste kojima su u kultivisanju opsesije za "cistom" i "izopacenosti" oslobodjenom zemljom puna usta termina "bolest", "istrebiti", "ubiti"... verovatno gomila matorih sasavih perveznjaka koji su brisuci homoseksualizam iz reda bolesti "legalizovali" svoje slobodne aktivnosti  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
tako sam i mislio.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:36:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.