Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokti  (Pročitano 15998 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
E devojke .. mogu reci da sam razocaran ... lak za nokte koji trazite .. ima
da se nadje u bgd-u ... i ima ga odavno ... nemam pojma kolika je cena ..
Sajam kozmetike ili lepote .. kako se vec naziva odrzava se ovog vikenda
u Centru Sava .. pa mozete da skoknete .. prosli put su naplacivali ulaz
50 din .. za ovaj put nisam siguran .. ima svasta da se vidi .. preparati za
kompletno telo .. itd ... (i muski imaju sta da vide .. body art itd .. :-)  
E jedini problem sa lakom koji trazite je u tome sto je zainteresovanost za
njega mala kod nas .. pa snabdevanje nije u kontinuitetu .. sto se nijansi
boja tice .. :-) ...
Imam i jedno pitanjce: Sta zelite da vidite na internet prezentaciji salona
kozmetike .. tj. koja oblast ulepsavanja i negovanja tela vas najvise interesuje ?
Hvala na iskrenim odgovorima !!!
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat: SVITAC

Sajam kozmetike ili lepote .. kako se vec naziva odrzava se ovog vikenda
u Centru Sava .. pa mozete da skoknete ..


evo sad cu ja :wink:

je li sviTCHe, kako to da se ti toliko razumes u kozmetiku i kozmeticke preparate Smile:
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
E sto volim da mi na pitanje odgovore pitanjem ..... 8O
Pa sad .. sta da ti kazem ..nisam P***R ako si slucajno pomislila na to ...
mada mozda pocnem iz hobija da se bavim body-artom .. umetnicki .. 8O
Ali biznis je biznis .. recimo da imam ljude koji me obavestavaju sta se
desava na tom polju .. a vama su potrebne informacije .. pa sam sklopio
lepo sa korisnim ... Smile  ... tj. korisno sa lepim ...  :wink:
Ako treba preporuka za kozmeticki salon u bgd .. samo recite ..
Ajde sad odgovorite mi na pitanje postavljeno u prethodnom postu ... !
please...
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Evo odgovora, iskrenog:)

Bavim se kozetikom dosta dugo, a i zena sam pa je i koristim, tako da sam naucila sta mi prija i sta smem da radim. Mislim da je jako bitno da zena treba da nauci svoje telo! Pogotovo lice, jako je bitno pronaci pravu stvar tj kremu, podlogu, puder, to je neka osnova, mnoge zene ne znaju cak ni kakav tip koze imaju i sta bi smele tj ne bi smele da koriste. Mislim da na netu nasih sajtova ima jako malo i kad bi vec to pravio ili ko vec pravi mislim da treba da se bazira na tom da nauci zene da poznaju sebe i svoje lice i svoje telo. Koza je organ i ono trpi promene kao i sve drugo u nasem organizmu, ali posto je izlozeno najvise spoljnim uticajima mislim da bas kozi treba da se poklanja najveca paznja.
Moj neki savet je da na tom sajtu postoji neka onovna prica o tipovima koze, kako kozu hraniti, negovati, odrzavati itd, pored toga naravno da postoje i opisi sta se sve radi u tom salonu i kako, mozda po neki savet napravite same, ubaci npr nesto kao savetovaliste, znaci da zene mogu da kazu svoja iskustva i postave pitanja na koja ce odgovarati neko strucno lice ili ko vec radi u tom salonu (moraju biti obucene te koje rade), onda bi bilo lepo imati deo koji prati trend u svetu i kod nas (kod nas to kaska mnogo za svetom), i eto... to su neki saveti...
Na tome se moze raditi jako puno stvari, ne znam u kom pravcu hoces da te posavetujem i sta bi trebalo da bude specijalizacija tog salona. Ovo sto sam ti napisala to su neke stvari koje interesuju veci deo zenske populacije.
A sto se mene licno tice, oblast ulepsavanja koju najvise volim... hm... volim sve! Volim da vidim lepe ruke, pogotovo muske, ali i zenske, jos kad ima lep manikir, uf... to je super... Eto moglo bi se na sajtu napraviti i predlozi kako crtati na noktima, neke ideje, slike vec uradjenih noktiju itd... sto se sminke tice, volim diskretnu sminku, znaci neki natural look, ni sama se nikada nesto preterano ne sminkam, osnova je uvek ali uvek krema-podloga-rumenilo-maskara-sjaj, bez toga nigde ne idem, moglo bi se napraviti i naravno deo o body artu, pirsingu... uf... nego, da ja batalim onu pricu oko otvaranja restorana i otvorim kozmeticki salon?! Smile  :wink:
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Hvala .. pazljivo sam procitao .....
linkovacu neke slicice samo da ih skeniram .. za vasu dusu ..
Sajtic pravim ja samo je tesko ubediti ljude sta web moze da znaci u
marketingu .. edukaciji .. ali valjda ce se vremena promeniti ...
Trenutno prikupljam materijal (fotke i txt.) pa kad zavrsim obavesticu vas
na vreme ... za kritike i pohvale .....
Nadam se da mojim predhodnim posto niko nije uvredjen ...  Smile:  Smile
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
proizvodjac je "alesandro", reaguje na toplotu, ima ga u plavoj boji koliko sam uspela do sada da saznam, a gde se moze kupiti... paaa saznacemo valjda i to
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.