Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 78 79 81
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N97  (Pročitano 195552 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol
Poruke 202
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
mob
HTC dezire HD, 5800
Kada prebacim pesmu sa kompa, sacuva mi pesmu kao poruku, kako to da promenim da pesma odmah ide u masov. memoriju?

Hvala unapred
---------

prebacujem preko bluetootha



[Edit by Ardzuna: Postovi spojeni. Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]


sistamski je tako urađeno a da bi upravljao BT porukom treba ti neki fail brauzer (ja koristim X-plore jer se pokazao najboljim). otvoriš X-plore>meni>tools>messaging i tu imaš sve što si poslao BT na telefon. odatle ga organizuj gde ti je volja a posle možeš izbrisati poruku jer će ti sve ostati u messaging.


« Poslednja izmena: 10. Jul 2011, 11:05:58 od goran.ristovic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
pozzzz
jest da je malo glupo pitanje al moze li ga ko pokusat odgovorit:Imam telefon nokia n97,i upo mi je u vodu i sad kada stavim bateriju upali mi se svjetlo tamo pozadi od kamere,a telefon se nece upali ima ispod displeja voda,kako da rijesim taj problem znal ko! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Apple Iphone 8+
trebao si ga ostaviti da se osusi dobro. i onda tek da upalis... i radice normalno... sad ne znam... ostavi ti njega za svaki slucaj da se dobro isusi.. bez fena, samo ga stavi negde da stoji da to ispari
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.112
cuo sam kazu u rizu da stavim pa stavio sam tu kazu riza dobro vlagu kupi i da ostavim u neku laticu najbolje je uradio sam tako sacekacu jos 2 dana pa onda cu vidjet Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.814.0
poz
moze li mi ko dat link od nokia n97 mini za svjetlo da skinem sebi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia N97mini
Auu kuku majko. Imao sam N97 i prodao je jer sam dobio dobru ponudu. Radi i dan danas kod tog drugara a proslo je 2 godine. Ni jedan jedini problem ovde nabrojan.
Pokajao se sto sam prodao i posle nekoliko drugih telefona kupio novu N97mini, i opet nema problema. Dosao na temu posle 100 godina i nema nista pametno. Samo kuknjava, ali posle procitane teme mogu zakljuciti da je 90% problema nastalo losom i nestrucnom upotrebom. Instaliranjem svega i svacega.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
jel mi moze ko da da adresu za nokiu
« Poslednja izmena: 01. Okt 2011, 22:35:13 od Win2 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.932.0
poz
koji bi softwer mogo da ugradim u svoj telefon...koji bi bio najpozeljni od kojeg telefona  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
Pa može samo taj što imaš, tj Symbian.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.932.0
poz ljudi
otisao mi je prekidac za telefon za zakljucavanje i jel mi moze ko da mi da program da namjestim da ga zakljucam   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 78 79 81
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.