Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia n93  (Pročitano 26174 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Opet da kazem, nema sta ja da ubedjujem, svaki dan vidim nekoliko slika sa n73 i sa novim SW i sa starim i sve slike u zatvorenoj prostoriji u kojima je delimicno mrak sve slike su bele, znaci nije uopste prirodno.A dok na n93 se vidi shum ali nema pojave "duhova".
Ja nikog nisam ubedjivao da je n73 ili n93 ili k800i bolji ili gori, samo ocu da kazem da n73 ima problema prilikom slikanja u tamnijim prostorijama i kad se nadje on pokusava da tu sliku "osvetli" i zato se pojavljuju bele senke...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Niko ti ne brani da izneseš svoje viđenje... Ali nema potrebe , kako rekoh , za grubim riječima. Važi za obojicu. Smile

A sad da se vratimo temi...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia E61i & S200
Niko ti ne brani da izneseš svoje viđenje... Ali nema potrebe , kako rekoh , za grubim riječima. Važi za obojicu. Smile

A sad da se vratimo temi...  Smile

Naravno druže! Već sam prestao o tome,a i sam znaš da to nije inače moj stil (mislim na takvo ponašanje)  Smile

Nemam ništa protiv ničijeg mišljenja,ali moje je uvek isto!!  N93 me totalno razočarao!!! već sam ga dao na Oglase!
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70,6303,K610...
Sta planiras da kupis?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia E61i & S200
@Saleboy e 61i ali nećemo o tome u ovoj temi! previše smo Off...  Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70,6303,K610...
Znam ja bio otvorio temu ko sta sledece kupuje ali mikele je odmah lokovao jer ima tema nedoumice oko kupovine, medjutim tema koju sam ja bio postavio nema nikakve veze sa nedoumicama, jer znas sta hoces da kupis dakle nemas nikakvih nedoumica... mada nevazno...
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Znam ja bio otvorio temu ko sta sledece kupuje ali mikele je odmah lokovao jer ima tema nedoumice oko kupovine, medjutim tema koju sam ja bio postavio nema nikakve veze sa nedoumicama, jer znas sta hoces da kupis dakle nemas nikakvih nedoumica... mada nevazno...
Velika je razlika izmedju "šta bih" i "šta ću" posedovati ... a toga bi bilo u toj temi Smile ... znači, nerealne i neistinite tvrdnje!
Jeb'ga, ja bih odmah napisao da "sledeće kupujem N95" u takvoj temi, ali ko mi garantuje da do tada neću kupiti neki drugi model ako uleti povoljno u medjuvremenu?!?
Mislim, svako može pisati šta hoće, papir trpi sve, ..... mnogi bi opet takvu temu iskoristili da pitaju nekoga: "a zašto baš taj kupuješ sledeći, šta on ima što nxxxx nema" ... i opet bi došli do "nedoumica" i prepucavanja ....
Neka jedna tema, dovoljna je, a pored nje, imamo i temu o tome gde svi pišu šta su posedovali i poseduju od mobilnih telefona pa mogu u njoj napisati i šta će tek posedovati.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70,6303,K610...
Pa dobro ovako bi znali ko na koji telefoni ima pik makar i ne kupio taj, jer ljudi koji znaju vise o mobilnim telefonim ne postavljaju pitanja u nedoumicama... tema nije bila striktno da ce bas kupiti, nego i da imaju pik na neki telefon, tako da se meni to ucinilo interesantnim da znam kome se koji telefon svidja sta ima u planu... mada opet kazem nevazno u sustini znaci pitanja o tome i odgovore treba pisati u "sta ste sve posedovalih od mobilnih telefona". Necu vise pisati u off-u.
« Poslednja izmena: 08. Jul 2007, 15:59:45 od Saleboy »
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
dosta off-a  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
Apple iP5
Evo nekih specifikacija N93 koje sam nasao na gsmareni

GPRS    Class 32, 107.2/64.2 kbps
HSCSD    Yes (via PC dial-up)
EDGE    Class 32, 296 kbps; DTM Class 11, 236.8 kbps
3G    Yes, 384 kbps
WLAN    Wi-Fi 802.11b/g
Bluetooth    Yes, v2.0
Infrared port    Yes
USB    Yes, v2.0


E, sad mene najvise zanima ovo
HSCSD    Yes (via PC dial-up)

Posto ja (jos uvek) koristim Smile  dial-up internet, ako bih kupio ovaj fon da li bi ova HSCSD funkcija mogla da mi poveca protok podataka na racunaru, npr. da brze downloadujem/uploadujem neke stvari ili su to samo moje puste zelje?
Da budem iskren, nemam blage veze cemu sluzi ova funkcija pa bih hteo da zamolim nekog ko je upoznat sa time da to malo poblize objasni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.