Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N92-Nastavak divova  (Pročitano 6295 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Heh, zar ga nije nosio najsposobniji tajni agent u tamo nekom filmu "Nemoguća misija 3" ili tako nešto?!?
Čudi me da se nisu popalile mase ... ako se nešto pojavljivalo u James Bond-u svi bi pohrlili da to poseduju i pričalo se o tome ... doduše pričalo se i o Tom Kruzu i vrtele su se slike ovog telefona u njegovim rukama, no izgleda da ga Nokia nije pustila odmah u prodau i time sjeb*** prodju ovog modela .... narodu odmah kada je stvar "vruća" treba pružiti suvenire, posle nisu više interesantni! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Evo sad na ovom sajtu na kome imaju skoro sve slike novih modela i pre nego sto izadju u prodaju, evo ima 3 dela za n92 ovaj jedan je postavio slike cak 21.12.2005  Smile Posle slede 23.07.2006 i najsvezije 27.02.2007
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Vracam pare kad budem imao a nebudu mi trebale!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Bosch ves masina
Ima ekran od 2,8incha,znaci nesto kao e61!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
..... ovaj jedan je postavio slike cak 21.12.2005  ....
Neko je postavio slike i modela N95 kada je još bio "nacrt" na radnom stolu Nokije ... to ne znači da je to bio finalni primerak, već moguće samo prototip koji se naravno mnogo ranije pojavljuje ...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
 Smile pa dobro ali ja koliko se secam ovaj model je uzurbano pravljen da bi bio pusten pre svetsko prvenstva u Nemackoj da bi ljudi mogli da gledaju prenos utakmica na svom n92  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone 6
       
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC One X
Ne vidim razlog da ga bilo ko u srbiji kupi jer se njegova glavna odlika - prijem tv signala - nece nikad moci koristiti kod nas... Da zivimo na zapadu sigurno bi nam bio mnogo interesantniji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
DVB-T signali postaju standard u Evropi - vidim da se u Austriji takvi DVB-T risiveri prodaju za 40-tak evra ... samim tim, što ne bi imali i telefon koji bi se kačio na takvu mrežu, a to da li može ova Nokia i Nokia N77 koji se reklamiraju kao "DVB-H TV broadcast receiver", stvarno ne znam ...
Treba ukapirati razliku izmedju ovih silnih standarda i oznaka kojih ima .... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
HTC One X
Ovaj telefon podrzava DVB-H... a takav signal, koliko ja znam, se emituje samo u Francuskoj, Nemackoj i Engleskoj, i to cak i u tim drzavama samo oko vecih gradova, ali ce sigurno u skorije vreme biti cela zapadna evropa pokrivena, pogotovo sad kad su se masovno pojavili i telefoni koji "primaju" takav signal... a mi u Srbiji mozemo to samo da sanjamo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Ja gledam neke reklame iz Austrije i tamo izgleda masovno uvode taj DVB-T signal ... čak se nešto govori da će se državna TV prebaciti na jedino digitalno emitovanje - valjda DVB-T.
Samim tim, interesuje me, da li ovi telefoni koji podržavaju DVB-H mogu hvatati i DVB-T signale, tj., da li ugradjeni tuner to podržava ...
Nikako mi nije jasna razlika izmedju DVB-T i DVB-H i da li se radi o gotovo istoj stvari? Bilo bi zaista izvanredno da telefoni mogu ladno prihvatiti i DVB-T recimo, bla, bla, ..
Uff ... negde sam imao kompletnu specifikaciju i razlike oko ovih DVB.. i -T ili ti raznih ekstenzija, samo čovek treba da se snadje u moru novih naziva i ekstenzija! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.