Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N9 (MeeGo OS)  (Pročitano 28657 puta)
21. Jun 2011, 15:48:02
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 939
Browser
Opera 9.80
mob
LG Nexus 4
Nokia N9







Izvor


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.6.7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone
Odlican hardver!
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N900
jos bolji softver  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 6533.18.5
mob
Apple iP5
Ne znam, jedino što se Nokia isprsila za 1 GB RAM-a, a ostalo...
Nema dual-core procesor, ekran nema qHD rezoluciju, kamera ne snima 1080p, a izlazi u prodaju kasnije u toku godine, niko ne zna kada tačno.

Od dodatnih aplikacija ne postoji ništa za sada, a pitanje je koliko će toga uopšte biti pošto Nokia nema nameru da dalje razvija MeeGo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
Generalno nije loše, samo što je ovo čudo trebalo da izađe proletos. Pitanje je ko će razvijati aplikacije za MeeGo (jer se zna: iOS pa onda Android, pa WP7, onda svi ostali). Nikako mi se ne sviđa izostanak dugmića. Sve u svemu imam utisak da ni oni ovo ne shvataju ozbiljno, a trebali su da pre porade na njemu jer mislim da bi ovo bio dobar OS ali ne u rukama Nokle. Ne bi ga nikada kupio jer ko zna posle koliko će Nokli da se ćefne pa da izjavi "baš nas briga to je samo bio demo telefon" ala N900.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2011, 20:53:16 od telep »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Apple iPhone 6
baš kao da su napravili supersportski automobil od 600 konja, koji za pogon koristi isključivo fosilna goriva (a zalihe presušile) - konkurenti se već odavno voze na struju.
tako će oni rijetki koji se prevare i kupe ovu Nokiju moći samo da je parkiraju u ladicu i maštaju: eee kakva bi ti sila od auta bio, samo da ima benzinaSmile
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.6.7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone
jos bolji softver  Smile

Kako dobar softver?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Android™

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 739
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
mob
Ericsson Galaxy Note
od softwera samo ikonice poboljsane,a vidim da su i Ovi store izbacili i da su se vratili na prvobitni servi Nokia,kao sto je i bilo price da ce dase uradi..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N900
Pa hardver je dobar.Nije poslednja rec tehnike ali je sasvim dovoljan da pokrece linux.MeeGo je opensource pa ce postojati neki vid podrske (nekome je ovo dovoljno a nekome ne). UI je odlican po meni. Ja sam licno pre za to da nema dugmice nego da postoje touch tasteri kao na vecini android telefona.Koliko sam mogao da vidim, korisnicki interfejs je tako koncipiran da korisniku ne nedostaju tasteri. Sobzirom da podrzava QT bice aplikacija. Steta je sto nema 1080p video. Sto se tice CPU nije ni bitno koji je ugradjen ako telefon radi perfektno. Jos jedna mana je sto nema flash. Najbolje je da sacekamo da se pojavi pa da cujemo kako ce se pokazati u realnom svetu. Mozda bude veoma uspesan uredjaj a mozda bas suprotno sto u velikoj meri zavisi i od cene.
jos bolji softver  Smile

Kako dobar softver?
Mislio sam na operativni sistem.
« Poslednja izmena: 22. Jun 2011, 00:07:03 od Dovla84 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Apple iP5
Nokia je danas najavila smart telefon Nokia N9, namenjen ljudima koji znaju da cene uređaj koji kombinuje izvanredan dizajn i najnoviju tehnologiju namenjenu smart telefonima. Za više informacija o telefonu Nokia N9 posetite: http://swipe.nokia.com

Za potpuno uživanje u muzičkim sadržajima, Nokia predstavlja i Bluetooth Stereo slušalice BH-111, Nokia bežični muzički prijemnik MD-310 and Nokia Play 360° bežični zvučnik

Nokia N9 uvodi inovativni dizajn koji je home taster zamenio jedinstvenim gestom - prevlačenjem prsta (swipe). Kada je neka aplikacija pokrenuta, pokret prstom od ivice ekrana vodiće vas na početni ekran.

Tri modaliteta početnog ekrana korisničkog interfejsa osmišljena su da bi se najbrže pristupilo najvažnijim stvarima koje ljudi rade sa telefonom: pokretanje aplikacija, proveru notifikacija, pristup društvenim mrežama ili prebacivanje između aktivnosti.

Industrijski dizajn telefona Nokia N9 je primer ekstremnog umeća u izradi proizvoda. Telo je precizno izrađeno od jednog komada polikarbonata i potpuno neprimetno, gotovo se stapajući, prelazi u prelepo zakrivljeno staklo. Laminatni dubok crni ekran znači da korisnički interfejs prosto lebdi na površini porizvoda.

Nokia N9 ima i najnoviju kameru, navigaciju i audio tehnologiju za odlično i zaokruženo iskustvo.

"Sa Nokia N9 telefonom, želeli smo da osmislimo bolji način za korišćenje telefona. Da bi to postigli, inovirali smo dizajn i hardvera i softvera. Rekonceptualizovali smo home taster kroz jednostavan pokret: potez prstom od ivice ekrana. Iskustvo postavlja novu granicu u tome koliko se tehnologija može učiniti prirodnom" kazao je Marko Ahtisaari, Direktor odeljenja za dizajn u kompaniji Nokia.


Izvor: interfejs.tv
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.