Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 143
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N80 Pitanja i Problemi  (Pročitano 67316 puta)
Hronicar svakodnevice


?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 606
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
Nokia N95 8gb Apple 3g
Na Nokia Mobility Conference 2005 događaju ovaj finski proizvođač je predstavio nove modele svoje N serije mobilnih aparata među kojima je i Nokia N80 model. Ovaj aparat je najavljen kao prvi mobilni telefon pomoću koga ćete moći da kontrolišete kućne audio/video uređaje, pa čak i kućni računar putem bežične veze. To će biti moguće pošto Nokia N80 podržava Wireless LAN (WLAN, Wi-Fi) i UPnP (Universal Plug and Play) tehnologije pa je time omogućena bežična veza sa praktično bilo kojim digitalnim uređajem nove generacije. Tako će Vam biti omogućeno da, na primer, fotografije koje ste slikali ugrađenom kamerom rezolucije 3 Megapiksela bežičnim putem prikažete na digitalnom TV aparatu ili da je odmah odštampate na štampaču koji podržava UPnP. Nokia N80 ćete moći da koristite širom sveta pošto je to prvi smartphone koji podržava 3G mreže (WCDMA 1900 ili 2100), WLAN, EDGE i četiri frekvencije GSM mreža (850, 900, 1800, 1900 MHz). Ugrađena podrška za WLAN ima višestruke prednosti za korisnika od kojih ćemo nabrojati nekoliko: moći ćete da pristupate internetu bez potrebe da koristite GPRS ili EDGE i to po mnogo većim brzinama, pa ćete samim tim moći i da razmenjujete veće količine podataka (razmena većih email poruka, download/upload većih slika, itd.). Nokia N80 podržava i novi Nokia web pretraživač koji ima funkciju Mini Map, tj. na ekranu će biti prikazana i prozirna cela web stranica koju pregledate pa ćete tako videti originalni dizajn web stranice. Sam ekran ovog aparat može da prikaže sliku rezolucije čak 352 x 416 piksela i to u 262.144 boje. Pored toga što kamerom možete slikati fotografije rezolucije do 2048 x 1536 piksela, podržana je i stabilizacija slike dok snimate video snimke. Da bi mogli da sačuvate fotografije ove rezolucije na raspolaganju Vam je 40 MB interne memorije a podržane su i miniSD memorijske kartice kapaciteta do 2 GB. Ovolika količina memorije je dovoljna i za muzičke fajlove pa preko Nokia N80 modela možete reprodukovati različite digitalne muzičke formate ili preslušavati FM radio (podržan je i Visual Radio). Prebacivanje pesama na telefon je dosta olakšano time što je ugrađena podrška za WLAN; ako zatreba, pesme možete prebacivati i preko USB 2.0 kabla. Zahvaljujući ovim mogućnostima telefon pripada klasi Nokia XpressMusic uređaja koje karakterišu superiorne muzičke mogućnosti. Nokia N80 koristi symbian Series 60, 3. edicija operativni sistem i planirano je da se nađe na tržištima širom sveta u prvom kvartalu 2006. godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
pa to na toj slici nije n80... pogledajte drugu kameru, pa meni dugme......

Što jest' jest ali mislim da je to bila prvobitna slika tj. predstavljanje ovog modela n80 ako se ne varam?!? Ove nove sličke deluju obećavajuće, estetski prihvatljivo skroz!
« Poslednja izmena: 06. Feb 2006, 20:20:57 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
....Tako će Vam biti omogućeno da, na primer, fotografije koje ste slikali ugrađenom kamerom rezolucije 3 Megapiksela bežičnim putem prikažete na digitalnom TV aparatu ili da je odmah odštampate na štampaču koji podržava UPnP....
Ovo me podseti na onu izvanrednu reklamu za Samsungov model D600 ili šta već?!? Ovim je Nokia verovatno i "zakopala" sve ideje i novotarije konkurencije! Još da ima stereo zvučnike, prihvatljiv zvuk, sličke, ...baš bih voleo onda da vidim skeptike!
P.S. izgleda da nema stereo zvučnike bar po specifikacijama na [Mobilnisvet.com] Smile
« Poslednja izmena: 06. Feb 2006, 20:26:28 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 606
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
Nokia N95 8gb Apple 3g
General   Network   UMTS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900   
Announced   2005, 4Q   
Status   Coming Soon   
Size   Dimensions   95 x 50 x 26 mm, 97 cc   
Weight   134 g   
Display   Type   TFT, 256K colors   
Size   352 x 416 pixels   
Ringtones   Type   Polyphonic (64 channels), Monophonic, True Tones, MP3   
Customization   Download   
Vibration    Yes   
Memory   Phonebook   Yes   
Call records   Yes   
Card slot   miniSD (up to 2GB), hot swap, 128 MB card included   
    - 40 MB internal memory   
Data   GPRS   Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps   
HSCSD   No    
EDGE   Class 10, 236.8 kbps    
3G   Yes, 384 kbps    
WLAN   Wi-Fi 802.11g    
Bluetooth   Yes    
Infrared port   Yes   
USB   Yes    
Features   OS   S60 3rd edition (Symbian OS , Series 60 UI)   
Messaging   SMS, MMS, Email, Instant Messaging   
Browser   WAP 2.0/xHTML, HTML   
Games   Java downloadable   
Colors   Silver   
Camera   3 MP, 2048x1536 pixels, video(CIF), flash; secondary VGA videocall camera   
    - UPnP technology
- Push to talk
- Java MIDP 2.0
- MP3/AAC player
- Stereo FM Radio
- T9
- Voice dial/memo
- PIM including calendar, to-do list   
Battery       Standard battery, Li-Ion 820 mAh (BL-5B)   
Stand-by   Up to 192 h   
Talk time   Up to 3 h
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
HTC Diamond 2
sve je to lepo, i izlged i vetjina f-ja, ali baterija je katastrofa a i slike na kameri nisu zadovoljavajutje za 3mpx model, ali to je bilo i za ocekivati, morali su negde da osakate tel....
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2751
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7 Edge
Pa neznam ni ja sta je to onda na onoj slici (N80 jos),ali ako malo bolje pogledate videcete gore u desnom uglu telefona pise N80!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
sve je to lepo, i izlged i vetjina f-ja, ali baterija je katastrofa a i slike na kameri nisu zadovoljavajutje za 3mpx model, ali to je bilo i za ocekivati, morali su negde da osakate tel....
Kako uspe da isprobaš i njegove mogućnosti fotoaparata kad se još nije ni pojavio u prodaji? Smile
+ već si mu i bateriju "potrošio"? Bez uvrede baš me zanima?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 606
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
Nokia N95 8gb Apple 3g
to se i ja pitam  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6681-7710
to je veoma mocan telefon,prvi telefon sa UpNP tehnologijom,3megapikselna kamera i WiFi cine svoje.ali nije lep i ima malu memoriju.iap n91 ostaje broj 1 za mene
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
cim ovo kosta 200 eur ja menjam telefon Smiley

mada se dvoumim izmedju n80 i n91...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 143
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.