Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N8 - Symbian^3 sa 12MP i ksenon blicem  (Pročitano 83067 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
Sony Z2
ljudi baš me iritiraju dve stvari na N8 , prva je kad sam na fejsbuku i na zidu gledam postove prijatelja i sad neko je okačio spot sa jutjuba pa kliknem na spot i on mi daje par opcija između kojih da idem na jutjub da vidim spot ok ja kliknem i izbaci mi flash player "select to instal or open" ja kliknem i otvori mi taj plejer pa kad raširim sliku na ful skrin nigde nema opcije da se izađe nego moram ubiti proces taskmenom 
 druga stvar je , imam instalirano par vidžeta (blic , b92, večernje novosti .. itd) ,pokrenem na primer blic i tu budu kratke vesti pa link na na kraju "pogledajte originalan sadržaj" ja kliknem i otvara se Nokijin browser i učita mi blic sajt ali to je toliko sitno da se ne može čitati uopšte ne mogu da povećam stranicu tako da je praktično neupotrebljiva dok kad surfam na operi mogu da uveličam stranicu bez problema , ljudi jel kod vas ovako isto ???

   @zoreli... nemam pojma, već da probam da pomognem...

1. pa zar ne bi trebao acelerator da ti vrati player u predhodno stanje (kao kad je bio pre full screen-a) . Štikliraj opciju automatskog rotiranja ekrana i onda bi trebalo kad okreneš telefon u uspravan položaj, da ti vrati player u normalan mod, gde imaš željene opcije.

2. Ne znam gde je to u Nokia browseru, ali trebalo bi da postoji touch zoom , tj. kad pipneš dva puta uzastopno display , da ti postavi u mobile mod željeni sadržaj. Ako nema toga, onda na meny browsera u settings-u bi trebalo da postoji view opcija, gde prebaciš na mobile view . Tada će sadržaj biti normalno čitak. Nemam pojma na Nokiji, ali probaj sa dva prsta da "razvučeš"  prikazanu stranicu.

   Sve ovo napamet pričam, jer nemam pojma kako na tvom modelu radi multi-touch.... ali, probaj.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2012, 17:00:31 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
HTC ONE
Danas je izašao zvanično update na Nokia Belle  Smile  izgleda skoro potpuno isto kao Android  Smile

IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.53.10
mob
Apple iP5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Pozdrav kolege, jes danije pisano odavno ali moram da postavim par pitanja. Napominjem da imam instaliran Belle.

Pitanje:
1. Kako da namestim na mogu da fotografisem na onom fizickom dugmetu za kameru, na bocnoj strani telefona sa gornje strane desno. A ne na ekranu. Napominjem da na tom dugmetu kada ga pritisnem samo na ekranu izbaci crveni kvadratic i tako stoji, jednostavno ne uslika. Probao 2 puta da pritisnem, do pola da zadrzim pa onda do kraja, ali jednostavno nece, slika iskljucivo dodirom na ekran. Vracao telefon na fabricko stanje, ali nista.

2. Kada me neko zove, ekran se na kratko upali i onda ostane crn, tako da ja ne mogu da vidim ko me zove, dok ne pritisnem neko fizicko dugme, najcesce ono za otkljucavanje i tek tada se edran upali i prikaze mi se ko me zove. Kako da resim da ne moram uvek da pritiskam telefon da bi video ko me zove, pokusavao, trazio opcije i ne mogu da nadjem. Ako neko znao od vas koji ga imaju, da probam jos nesto pre nego sto ga stavim u oglase.


Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Samsung 
Sto se tice ovog prvog,moras da pritisnes dugme do kraja,i ja sam imao problem ali se naviknes.Samo stisni do kraja i slikace.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Izgleda da je u pitanju nesto drugo, posto ne reaguje, pritisnem do kraja, probam prvo polako da izostri sliku pa onda do kraja da slika, ali nikako, jednostavno crveni kvadrat na ekranu i tako stoji, probacu sa soft resetom, kasnije i sa flesovanjem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovo nije Srbija, ovo je katastrofa...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1957
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
mob
Nokia N8
Koliko dugo imas taj telefon? Od kad ti se javljaju ti problemi?

1. Da li mozes posle otkljucavanja telefona, da udjes u kameru pritiskom na fizicko dugme za kameru sa strane?

2. Taman ekran pri pozivu dolaznom i odlaznom, najverovatnije hardverski problem sa senzorom za svetlo...  Smile neke serije imaju taj problem

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.