Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia N72  (Pročitano 5728 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Vapa Cacak
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
LG G2
Telefon me odusevljava izgledom(oduvek sam voleo crne telefone) i planiram da ga kupim.Mislim da treba  da je malo brza od n-70,nikako sporija.Nedostatak prednje kamere mi odgovara jer je kod nas nepotrebna i promenicu jos nekoliko telefona dok mi zatreba.Cena bi trebalo da bude bar kao n-70 ako ne i jeftinija zbog nedostatka kamere.Ako je neko vec kupio pomenuti model neka napise ide li adapter za 3,5 mm u kompletu,da li moze raditi radio bez slusalica i koliko je komplikovano menjati masku?
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Mislim da treba  da je malo brza od n-70,nikako sporija.
Na osnovu čega ti se čini?!?
Imaš savršen Symbian telefon 6630 koji bi "bacio" tj., odbacio zbog nekog telefona koji nema ni kameru a gotovo isti operativni sistem, je u najmanju ruku čisto bacanje i razbacivanje parama, no dobro si rekao:
Citat
Telefon me odusevljava izgledom
Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Vapa Cacak
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
LG G2
Cigla tel.-Hvala na savetu,razmislicu jos malo.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava Ниш брее ...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E52
Imao sam n70 3 meseca, a sada n72. Prednosti n72 su:
- bolja, meksa, i veca tastatura.
- brzi softwer, to je moje subjektivno misljenje.
- bolje resen poklopac kamere. Maska je dosta bolje odradjena nego na n70
- i nema prednju kameru, sto je po meni prednost- jer uproscuje i softwer i hardver telefona. Kad uvedu 3g kod nas, i kad mu padne cena(za jedno2-3g. ), mozda i kupim 3g mob. A do tada, prednja kamera na n70 je neupotrebljiva! ! ! Za nase prilike.



[Edit by Cigla tel.: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 26. Okt 2006, 13:57:30 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

"Са Вером у Бога, за Краља и Отаџбину"

"Чујте Срби-чувајте се себе", и "Књига о Милутину"- (http://forum.burek.com/index.php/topic,207224.170.html).


"Свето Писмо"- верзија за мобилне телефоне:http://forum.burek.com/index.php/topic,152532.70.html
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
@ ixtis

Za koje pare se može nabavit i jel daju sve u kutiji ili pola opreme očerupaju ?
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Imao sam N70 3 meseca, a sada N72. Prednosti N72 su:
- Bolja, meksa, i veca tastatura.
- Brzi softwer, to je moje subjektivno misljenje.
- Bolje resen poklopac kamere. Maska je dosta bolje odradjena nego na n70
- I nema prednju kameru, sto je po meni prednost- jer uproscuje i softwer i hardver telefona. Kad uvedu 3G kod nas, i kad mu padne cena(za jedno2-3g.), mozda i kupim 3G mob. A do tada, prednja kamera na N70 je NEUPOTREBLJIVA!!! za nase prilike.
Hmmmm ..... pa kasno si bre nekako shvatio da je prednja kamera kod N70 neupotrebljiva što se tiče same naše mreže?!? Smile
Što si onda bacio novac na N70 pa sad ne valja jer kao eto ima prednju kameru Smile i kupio N72 - telefon sa istim operativnim sistemom i lošijim mogućnostima za veće pare i to jedino zbog plastike, trj., kako kažeš kvalitetne maske i "mekše tastature"?!? Smile Smile Smile
Pa onda opet za tri meseca ne valja ni ovaj jer se upravo pojavio 3G kod nas pa onda neki drugi model ... ko će tebi verovati na objektivnosti kada ti bacaš novac na mobilne telefone koje ceniš po tome koliko ti se svidja maska na njima?!?

@nikola34, imaš 6630 i moje mišljenje je da bi bilo totalno neprimereno situaciji da u ovom trenutku kupiš N72(koji je lošiji od 6630 po performansama - jedino ako te pali dizajn) kada možeš još malo sačekati i kupiti neki iz verzije 9.1(primera radi N73) jer se softver razvija!!!
Mislim da bi ovo bilo potpuno bacanje para jer ćeš vrlo brzo poželeti neki model sa poslednjom verzijom Symbian OS-a a ti već kupio ovaj "prelazni" model za čisto cedjenje preostalih para iz džepova nokijinih fanova jer ne donosi ništa novo što nema N70 već i nazaduje u pogledu za njim. Pride, Nokia 6630 je mnogo brža i bolja po kompatibilnosti i performansama!
No, tvoja odluka! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone 6s
Ne mojte kupovat N72, nije bolja od N70, cak iako vam ne treba prednja kamera, N70 je bolji, a meni je bolji i dizjn na N70, jedini bolji upgrade sa N70, mada ni to nije moze biti N73
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Cigla imam 2 6630 i jednu bi mjenjao za N72 jer mi se tel svidja a sav software će mi radit na njemu.Novi OS me neće zanimat još dugo jer ne vidim smisla u njemu kad je os 8 doveden do savršenstva po pitanju stabilnosti i po pitanju rada sa "kupljenim" app .

Neka nove app koje bi radile samo na os 9 neće bit izmišljene niti me zanimaju, radije onda nosim laptop pa radim ko čovjek na njemu.

 Smile Smile  ja sam puko na N72 i šta da radim , ljubav razpameti čovjeka ....  Smile Smile

« Poslednja izmena: 26. Okt 2006, 15:03:44 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Vapa Cacak
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
LG G2
Zanimljivo,isti slucaj,imam dve nokie 6630 i lap kao imenjak i zaljubljen sam u N-72 na prvi pogled.Odusevio me samo izgled jer me nista drugo ne interesuje na pomenutom telefonu ali sam poslusao Ciglu tel. i odustao od kupovine da pogledam jos neke modele(sacekacu jos izvesno vreme).Imenjace,razmisli da li je lepota toliko vredna(doplate u eurima)
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.