Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia C3  (Pročitano 44521 puta)
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8167
Zastava Коралово
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.9
mob
Samsung S21 Ultra
Ја обрисао старе параметре СВЕ и послао поруку: ALL на 4777, сачувао их, активирао и ради ММС.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8167
Zastava Коралово
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.9
mob
Samsung S21 Ultra
Пази сад ово, јбт, док шаље ММС и када напише Е НЕЋЕ да пошаље, а када је Г онда пошаље... Које вного од фона, јбт!
Јел' зна неко како да направим?

EDIT: Сад сам звао Телеком и гђица Вишња појма нема (добила је посао преко кревета, е), каки ми како је можда због лошег пријема сигнала (који је увек пун).
« Poslednja izmena: 13. Maj 2012, 18:22:50 od 1vaN. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8167
Zastava Коралово
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.9
mob
Samsung S21 Ultra
Још ово да вас питам, да ли овај телефон ради на Dual mode? Ако ради и ако може да се мења, где се налази та опција? Желим да поставим да ради на GSM mode... Не желим на Dual mode или на UMTS mode.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Opusten kao bakin klitoris!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 400
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Da li se nekom desava a verujem da da, da mu nestanu sve slike i da se ponekad pojave. Tj nestanu slike sa memorijske kartice i folderi na kartici ne mogu da se otvore jer imaju neku ne znam ni ja kakvu extenziju. muzika slike i ostali folderi ne mogu da se otvore i imaju 500kb :s ali opet muzika je u plejeru a slike se ponekad pojave. Kako da to sredim a da ne moram da formatiram karticu. Hvala
IP sačuvana
social share
My time is now!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia N95 8GB
Da li se nekom desava a verujem da da, da mu nestanu sve slike i da se ponekad pojave. Tj nestanu slike sa memorijske kartice i folderi na kartici ne mogu da se otvore jer imaju neku ne znam ni ja kakvu extenziju. muzika slike i ostali folderi ne mogu da se otvore i imaju 500kb :s ali opet muzika je u plejeru a slike se ponekad pojave. Kako da to sredim a da ne moram da formatiram karticu. Hvala
zarazena ti je kartica virusom kada si je kacio na komp.... desavalo se mojim drugarima na karticama isto tako... svi folderi se pretvore u .exe fajlove....


aaa ja da pitam,zna li neko kako da ubacim srpski jezik na ovaj telefon? nigde ne nalazim uputstvo za srpski... pretpostavljam da se radi preko phoenixa?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Molim Vas hitno mi treba pomoc.  Nikako ne mogu da otvorim mail na gmail-u i hotmail-u? Ranije sam ih koristila i sve je bilo ok.  Posto putujem u inostranstvo, obrisala sam gprs i mms podesavanja, za svaki slucaj  :D zbog racuna i mislila sa proveravam postu samo preko wifi-ja.  Posle toga sam sam vadila karticu, nesto na kratko, pola sata mozda i kada sam ukljucila telefon i posusala da se prijavim na mail izlazi GRESKA KOMUNIKACIJI,POKUSAJTE PONOVO KASNIJE.  i tako vec danima, a blizi se vreme putovanja.  Moram da "osposobim" mail pothitno.  Pomozite, sta mi je ciniti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 338
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Jesi probala:

Citat
Ја обрисао старе параметре СВЕ и послао поруку: ALL на 4777, сачувао их, активирао и ради ММС.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
ljudi,meni je "pao sistem" na ovom telefonu,tj.  samo sto se upali on se izgasi i tako u krug. . . odneo sam ga na popravku,uradjen je sistem ali su mi se s*ebala podesavanja. . . npr,moj drug ima isti ovaj telefon i kad udjem u ikonicu Internet,njemu stoji Markeri,Idi na stranicu(ili tako nesto),ali meni toga nema jer sam radio sistem,pa me zanima kako mogu da ponovo ubacim,da opet imam Markere,Idi na stranicu. . . i tako te opcije koje su na telefonu pri kupovini?. .   :cry:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
mob
Apple Iphone 4s
Pozdrav svim vlasnicima ovoga telefona, imam problem da nikako ne mogu da pristupim svom yahoo email accountu, da li neko ima sličan problem da li je problem kompatibilnost i zastareslot sistema sa yahoo zaštitom? na gmail sam uspeo da uđem ali preko broswera(klient u oba slučaja izbacuje istu poruku:'greška, pokušajte ponovo kasnije' dok yahoo nema šanse, kad uđem na yahoo sajt iz broswera i ukucam svoje kredencijale dobijam stalno poruku :' vidimo da imate problema sa pristupom svom email accountu, molimo vas uđite sa desktopa na account pa pokušajte ponovo sa mobilnoga uređaja' i to je to samo se vrtim u krug  Smile
« Poslednja izmena: 01. Apr 2013, 14:42:09 od bobahajduk »
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.43
Citat: bobahajduk link=topic=530532. msg10969004#msg10969004 date=1364820068
Pozdrav svim vlasnicima ovoga telefona, imam problem da nikako ne mogu da pristupim svom yahoo email accountu, da li neko ima sličan problem da li je problem kompatibilnost i zastareslot sistema sa yahoo zaštitom? na gmail sam uspeo da uđem ali preko broswera(klient u oba slučaja izbacuje istu poruku:'greška, pokušajte ponovo kasnije' dok yahoo nema šanse, kad uđem na yahoo sajt iz broswera i ukucam svoje kredencijale dobijam stalno poruku :' vidimo da imate problema sa pristupom svom email accountu, molimo vas uđite sa desktopa na account pa pokušajte ponovo sa mobilnoga uređaja' i to je to samo se vrtim u krug  :cry:

probaj da se prijavis preko dela koji nije za mobilne telefone - klasicnog sajta - meni tako uspeva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.