Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 9300/9300i/9500 Comunicator-caskanje  (Pročitano 6681 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Držao ciglu u džepu/ruci ili ove PDA telefone poput Nokije 9300/SonyEricsson P900/I-mate Jam i sl., isto sr**! Smile
Ovo su telefonu predvidjeni za akt tašne i razne poslovne gedžete a ne u džepovima, oko vrata, rukama ili ....

Nekako je počela da me nervira veličina ovih uredjaja. Jesu oni ok. sve to stoji, dobri ... ali na kraju krajeva glomazni i nepodobni za nošenje uz s. pobogu!

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Valjda je dovoljno pobrisano?!? Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone
ne znam... meni su komunikatori nekako "preozbiljni", bas su za poslovne ljude.... nije mi za nosenje po dzepovima farmerki i slicno....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Safari 419.3
mob
Apple iPhone 6s
Uvek ista rasprava, Svi imaju nesto protiv tih "velikih" telefona, kao glomazni su, ne mogu da stanu u dzep itd, a u stavri svi bi voleli da imate takvog jednog. Uzmi bilo koji od njih neces se pokajat, svi su odlicni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Uvek ista rasprava, Svi imaju nesto protiv tih "velikih" telefona, kao glomazni su, ne mogu da stanu u dzep itd, a u stavri svi bi voleli da imate takvog jednog. Uzmi bilo koji od njih neces se pokajat, svi su odlicni.
Vidim da ga ti već imaš u potpisu a već preporučuješ drugima?!?

Normalno da ljudi imaju protiv velikih i glomaznih telefona - ako im je do toga onda će radije nositi lap-top sa sobom i bar uživati u čarima jednog PC i raditi na njemu ko ljudi. Ako im je pak do "imitacije" tog PC-a i kupovine nekog PPC ili PDA aparata onda treba da za njega uvek u pripravnosti imaju torbicu uza s. i još da bodu olovčicama po ekranu ako treba napisati jednu prostu SMS poruku što u nekim trenucima zna da bude iritirajuće.

Ja sam imao prlike da isprobam tj., pročačkam mnogo PDA i PPC aparata i mogu da kažem da oni ništa nisu dalje od recimo jednog SonyEricsson modela sa SymbianUIQ OS-om(čak ovi imaju i tastature pride za lakši rad) ili čak i od nekog S60 telefona.

Svi su radjeni na isti kalup sa gotovo identičnim funkcijama(ovde S60 prednjači svetlosnu godinu zbog mnogo više raznovrsnijih aplikacija), jedino je eto taj ekran odlučujući faktor u korist tih PDA/PPC/UIQ telefona ali i to ne koristi previše osim ako svakodnevno ne dobijaš po 100 e-mail poruka i bar 10 dokumenata kao atačment uz iste - što moramo priznati nije primer u 99% slučajeva.

Jedan S60 telefon u potpunosti zamenjuje sve ove nabrojane uredjaje - jedino je preglednost na strani drugih i taj "touch screen" koji vremenom i ne predstavlja neko uživanje i zabavu, jednom rečju i to dosadi!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Safari 419.3
mob
Apple iPhone 6s
To je sve stoji sto ti kazes. Ko kod nas kupuje, menja cesto telefone? uglavnom mladi ljudi, oni stede pare da bi kupili novi, ili polovan mobilni, i da bi bili vidjeni u drustvu, pa zbog tog traze nesto sto bas nije cesto videti u nasem drustvu SE Pseriju, PPC, PDA , nokia comunicatore itd. A ustvari nisu ni svesni da najvise koriste sms sto moze i najjeftiniji mobilni telefon.
Po meni su SE P900,910,990 najbolji od svih PPC-a, PDA, NOKIA comunicator-a.
Izvinjavam se na offtopic-u
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC Desire
sto se tice modela 9300i
imao sam ga par dana [buraz iz nemacke ga je uzeo, pa sam koristio priliku malo da se igram sa njim]

velicina telefona nije nesto strasna, izgled telefona je jako dopadljiv, i nije mnogo tezak...
sto se tice koriscenja telefona dok je zatvoren moze se zaboraviti, skoro za svaku sitnicu telefon trazi da se otvori... sa zatvorenim telefonom mogu se videti samo neke neophodne informacije.. tipa propusteni, primljen pozivi, pristigle SMS poruke na koje se moze i odgovoriti, to je sve

kada se telefon otvori, prvo sto se uocava je ekran koji je stvarno izuzetan, i po malo ne logican meni i ne uobicajan pristup ostalim operacijama... npr ako zelite da pristupite SMS porukama to ne mozete uraditi iz tog "glavnog menija" barem ja nisam nasao tu opciju, vec se mora pritisnuti dugme na tastaturi na kome pise message i nalazi se u samom prvom redu. ista situacija je i za internet, imenik i jos neke stvari. takodje, potrebno je izvesno vreme da se navikne na 4 tastera koja se nalazi sa desne strane ekrana i koja imaju jako vaznu funkciju [najcesce open, close, delete, edit] desavalo mi se par puta da se zaglupim i da se pitam au kako sad da izmenim ovo, ili da obrisem ovo... ili tipa gde su sad SMS poruke...

najveci minus ovog telefona je softver, koji je toliko bagovit, da nikada nisam video nista slicno. telefon se bukvalno na svakih par minuta zakuca, a po nekad je neophodno i vadjenje baterije. ne znam da li buraz ima neku staru verziju sofvera ili je ovo pak normalno kod nokijinih comunicatora.

baterija uz puno drndanjew izdrzi jedan dan, a uz mnogo SMS poruka, variranje mreze, i samo par poziva i malo koristenja BTa i IRa izdrzi i do ne verovatna 4 dana.

QWERTY tastatura je za svaku pohvalu, tasteri su dovoljno veliki za SMS poruke, i kada se jednom naviknete posle nece biti problema. medjutim tastatura nema osvetljenje, vec prima osvetljenje od ekrana koje po meni nije dovoljno. takodje na tastaturi ima jako mnogo precica sto je opet jako korisno.

zvucnik je jako los, kvalitet je isti kao na modelu 7610

moj licni zakljucak, bolje se opredeliti za jedan ovakav aparat i biti miran koju godinu, dok nokia ne izvaci novi comunicator nego pokusavati da uhvatis N seriju koja izlazi ludackom brzinom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6629
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N900,N97mini,N95
neznam po meni je 9300 veoma zanimliv fon, i posto mi kinta nije problem volim da probam razne modele telefona, ocekujem da mi 9300 stigne do kraja nedelje pa cu vas obavestiti o njegovim vrlinama i manama
IP sačuvana
social share
Mercedes 190D 2.0 75ks 1990 god.
Mitsubishi Eclipse 2.0 147hp 1996 god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


letard

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
ima li neki program osim psiloc crystal cyrillic da je freeware!
treba mi cirilica sms itd... hvala unaprijed!!! to je s80...izvinjavam se cigla tel. nisam lenj nego sam pocetnik...
IP sačuvana
social share
imam 1.000.000 ideja i svaka od njih vodi u sigurnu propast!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N95
Ja imam 9300 i telefon je super!

P.s. U junu izlazi i novi E90 i kostace oko 900 evra   Smile Smile

[/URL]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.