Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:00:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 8800 - prodajem!  (Pročitano 1753 puta)
07. Dec 2010, 02:08:02
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 143
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
LG Optimus 2X
Na prodaju Nokia 8800, radjena za USA trziste, tako da ima oznaku 8801. Telefon je u besprekornom stanju, slajd radi izvanredno, kamera radi, svi dugmici na tastaturi funkcionisu, telefon nema nijedno ulubljenje ili nesto slicno tome vec samo neke sitne ogrebotine koje su normalne s obzirom da je napravljen 2005 god. Kao sto je i normalno za ovaj model baterija dosta kratko traje, ali to moze da se resi kupovinom nove za model "sirocco" koju imam, ali ona ne dolazi uz tel, jer mi treba. Ta baterija mi drzi i 5-6 dana, ali ja ga ne koristim stalno. Uz normalno koriscenje izdrzala bi 3 dana sto posto! Uzeo sam je preko interneta a cak i nije originalna a odlicno radi. Kostala je 900 din.

Telefon ima samo jednu, da kazem manu, a to je da posto je radjen za americko trziste zna ponekad da ispadne iz mreze jer mobilni operateri tamo i ovde ne funkcionisu na istim frekvencijama. Kada je u njemu mts i vip kartica ok radi, dok sa telenor karticom zna dosta cesto da ispada iz mreze, ali to traje svega nekoliko sekundi. Ja sam iz unutrasnjosti, tako da bi verovatno u nekom vecem gradu gde je mnogo bolja pokrivenost super radio na svim mrezama. Znam nekoliko ljudi iz bga koji npr tamo uopste nemaju problema sa tim.

Uz telefon dolazi full oprema, odnosno klasican punjac, stoni punjac, slusalice, dve nokia baterije, kutija, cd, uputstva i jedna potpuno nova rezervna tastatura koju sam uzeo cisto da je imam za svaki slucaj. Sve ovo od opreme je originalno, bas za ovaj model.

Cena: 100e.

Nisam za zamene. Samo kes i samo ozbiljni kupci. Cena je fiksna. Ko voli perfekciju i kvalitet dace ove pare bez razmisljanja. Saljem post express-om. Moze poziv ili sms na 064/0158585







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Apple iPhone 12, S21
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:00:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.