Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NOKIA 7650 - gde kupiti?  (Pročitano 5459 puta)
06. Nov 2003, 21:20:49
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Trazim nokiu 7650, polovnu ali odlicno ocuvanu. Ne mogu nigde da je pronadjem Smile . Prevrnuo sam sve papirne, elektronske i tako dalje oglase i nema sanse da se nadje. Svi koji prodaju su malo izlizani, malo izgebani, malo rasklimani i tako dalje, a da dajem 250 eu za telefon koji je malo izlizan, raskliman i izgreban, a pritom dajem svoj sl45 koji je savrseno ocuvan bez i jedne tackice, to mi se ne radi. Zato ako neko zna gde bih mogao ovako nesto da nadjem , voleo bih da me obavesti.

In the meantime vidite ovaj mail, meni je sipatican, a vama? Smile

Kod:
Postovani gospodine Agisic ,

VP cena za taj aparat je 551 EURO ( srpski meni , srpsko upustvo , original zapakovano , garancija 12 meseci , franko Getel - Beograd ) !
Ako se odlucite za kupovinu , tokom sutrasnjeg dana cemo proveriti stanje lagera sa distributerom za Balkan i poslati Vam predracun ! Ako se isporuka ceka mozda mozemo da Vam odobrimo neki popust !?

Zelimo Vam prijatno popodne

Ivan Scekic

P.S. Ako kupujete dekodirani aparat , onda u Beogradu mozete naci isti po dosta nizoj ceni !

**********************************
Getel  -  General  Telecom
Slobodana     Bajica      22
21208 Sremska Kamenica
Y  U  G  O  S  L  A  V  I  A
TEL:  ++381  21  462  199
FAX:  ++381  21  462  189
E - mail: getel@eunet.yu
www.getel.co.yu
www.getel-europe.com

***********************************
----- Original Message -----
From: Dr.agisic Milan
To: getel@eunet.yu
Sent: Thursday, November 06, 2003 6:12 PM


Zanima me cena nokie 7650?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hm.. da niko nije rekao da je on normalan Wink
elem...
Mislim da u balkanskoj u onom trznom centru u donjem delu kod onog lika cim udjes levo ima uvek 7650 a ako nema moze ga nabaviti.. worth trying... znao sam ime i sve, al ne mogu da se setim da me.....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Citat: SerbianFighter
Mislim da u balkanskoj u onom trznom centru u donjem delu kod onog lika cim udjes levo ima uvek 7650 a ako nema moze ga nabaviti.. worth trying... znao sam ime i sve, al ne mogu da se setim da me.....


Mislim da tu nema, sem ako nisu nabavljali u poslednjih par dana ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Tu nema nikad , ali uvek moze da se nabavi. Nikad ne stoji u radnji nista slicno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
A da li imaju nove ili polovne, posto meni treba polovna i dobro ocuvana, koju bih platio do 250 eu.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
U prodavnici polovnu tesko da ces naci ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa ima nekih prodavnica koje prodaju polovne telefone, pa sam mislio da mozda i ovaj tip u balkanskoj to radi. Znas li mozda koliko para je 7650 kod tog tipa, br orijentaciono?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne znam, raspitaj se, tebi treba, ja imam Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Mogu ja da odem, ali mi se ne ide u balkansku da bi mi neki tamo tip rekao da to nema, nemam vremena za takvo zajebavanje. Mislio sam, da li je taj tip nesto poseban po cenama ili necem drugom, pa si me zato uputio na njega, ili jednostavno samo mislis da on moze da ima taj telefon? Inace, rekao sam ti da meni treba polovan telefon, jer mislim daj e apsurd kupovati nesto sto se ne proizvodi vec 6 meseci i davati za to 300 eu. Vec sam rekao. SPreman sam da dam 250 eu za 7650 koji je skroz ocuvan, koji nije izlizan niti izgreban. Ako tako nesto nadjem, uzecu, ako ne onda cu najverovatnije biti primoran da uzmem t610, jer bolje da uzmem t610 nov za 230 eu, nego 7650 koju je neko akao ko zna koliko i koja je sva razjebana za 250 ili vise eu, a samo takve izgleda mogu da se nadju. Danas sam opet medju prvima uzeo halo oglase koji tek sutra izlaze i opet ista prica, samo tri oglasa, jedan sam vec gledao prosli put, teleofn je nikakav, drugog sam zvao i rekao mi je da je malo izlizana i malo izgrebana sto u prevodu znaci da ce mi se vervatno gaditi da teleofn uzmem u ruke, a treci je neki ludak koji navodno kaze da je telefon star mesec dana i kao nov, ali trazi ladno 300 eu za njega, tako da ni u ovim oglasima nema 7650 koju vredi kupiti. Zato ako neko zna gde mogu da kupim ono sto trazim, neka me obavesti, a ako ne, sve mi vise mirise na t610.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. digni dupe da prostis Smiley i prosetaj se malo po gradu slavija, knez, balkanska, i nacices... nece nista da ti fali da se malo od kompa odvojis. U Balkanskoj imas npr 4 prodavnice telefona i u bar jednoj od njih ako kazes da ti nadju fon nacice ti.
2. On trazi 300... pokazi mu 250e u keshu i dace ti ga skoro sigurno.
3. Nemoj ih porediti... jedno je telefon, drugo lepa igracka.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.