Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NOKIA 7650 - gde kupiti?  (Pročitano 5458 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
E pa neka ti je sa srecom  Smile ipak nisi morao do Izraela :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
he he   Smile  bar kaži cenu .. kad se malo smiriš ..  
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Sanjice, hvala na lepim zeljama. E sada ovako. Celokupna retrospektiva.

Kao sto je bilo dogovoreno, danas sam otisao do Balkanse ulice i tamo prosetao kroz onih nekoliko radnji. U onoj radnji u trznom centru u prizemlju, nisu imali 7650 novu, samo 3650, medjutim ona devojka mi je rekla da misli da neko koga ona zna prodaje polovnu sto je mene i zanimalo i rekla mi je da joj se javim popodne da mi kaze cenu. Ja sam joj rekao da cu joj se javiti sto nisam ucinio. Nisam joj se javljao zato sto sam se popeo na sprat istog tog trznog centra i tamo u drugoj radnji za mobilne, koja takodje nije imala 7650 sam pitao tipa koji prodaje, da li mozda moze da mi nabavi polovnu 7650, na sta je on rekao da njegov gazda to nosi i da mozda hoce da je proda. Pozvao je gazdu i gazda je pristao. Gazda je inace vlasnik te radnje i radnje mobilland ili tako nekako koja se nalazi u Prizrenskoj ulici, odmah pored hotela Balkan. Otisao sam tamo, nasao gazdu, pogledao telefon, svideo mi se relativno i kupio sam ga. Telefon nije bas ono sto sam trazio, jer sam ja trazio polovan ali potpuno ocuvan sto ovaj bas i nije. Ima kao i sve 7650, to im je izgleda slaba tacka, izlizan okvir oko display-a i jos ti i tamo po neka crtica, ali diskretna. Telefon je ovako potpuno kompaktan, nista se i nigde ne klima, ne skripi i slicno. Sve radi super tako da mi sa te strane nije zao sto sam ga uzeo. Inace gazda kaze da ga je uzeo u Engleskoj od nekog tipa koji ga je nosio dva meseca i ima pricano oko 2h. Posto mi covek deluje krajnje korektno i otvoreno, mislim da je i to tacno tako da sa te strane mogu biti zadovoljan. Telefon sam platio 250 eu, sto je cena koja vama moze zvucati niska ili visoka, ali to je cena ispod koje ovakav telefon NE MOZE da se kupi i u to sam siguran, jer sam u poslednjje vreme samo trazio 7650 i nista drugo nisam radio. Njihova cena je polovnih od 230-250, stim sto  to sto sam ja do sada vidjao za 250 je mnogo losije nego ovo sto sam ja dobio za 250, tako da kazem opet mogu da budem zadovoljan.  Nazalost, posto sam ja idealista u vecini stvari i posto sam do sada imao sve telefone ukljucujuci i sl45 koji sada prodajem, koji su bili identicno ocuvani kao novi, bez i jedne fledice, crtice, bez ijednog izlizanog tastera ili nekog raslimanog dela, mnogo mi smeta i bode mi oci taj izlizano okvir od teleofna, tako da ne znam da li cu moci da se naviknem na to. Ako uspem, super, ako ne onda cu verovatno prodavati telefon, pa cu uzet ili 3650 kojima cena drasticno pada ili cu soplatiti jos jedno 50 eu pa cu uzei novu 7650 koju cu ja da pazim kao i sve telefone do sada.

Uz telefon mi je covek, krajnje korektno, dao kutiju, originalni nokijin punjac, ne one neke leve koji ne mogu da npune bateriju, originalno uputstvo, doduse na Nemckom i originalni cd sa software-om, koji jos nisam ni probao jer nemam nacin da ga spojim jos uvek sa kompjuterom. Uzeo sam i novu bateriju koju mi je opet krajnje korektno dao po njihovoj nabavnoj ceni od 9 eu, tako da cu nositi i nju za rezervu, posto mi je rekao covek da baterija njemu koji pricao jako mnogo traje jedan dan i da ce meni verovatno trajati dan, dan ipo.


Prvi utisci o telefonu su pozitivni. Zezao sam se malo sa njim od kada sam ga doneo i prilicno sam zadovoljan. Display izgleda sasvim lepo, melodije zvuce voema dobro, cuje se lepo, mene cuju isto tako, sve u svemu sa tim osnovnim stvarima sam izuzetno zadovoljan. Sto se opcija tice, setao sam se i gledao opcije i cine mi se prilicno ok rasporedjene i vidi se da telefon izgleda ima dosta velike mogucnosti. Zvao sam naravno i 9863 i oni su mi odmah poslali poruke za automatsko konfigurisanje GPRS-a i MMS-a i aktivirali mi ove uslige kod njih, tako da sam posle sat vremena dobio i GPRS. GPRS sam probao i radi prilicno lepo, surfovao sam preko wap-a. MMS jos nisam probao, posto ne znam da li je i on besplatan posto se vodi pod GPRS a posto imam svega 10 dinara na racunu pa da ne ostanem bas na 0.

Kamera radi vrlo dobro i siguran sam bolje nego na 3650. Na 3650 meni su slike izgledale krajnje jadno, dok ovde nisu nesto ekstra, ali su cini mi se bolje nego na 3650 i uopste ceo displa mi nekako lepse izgleda, dal isu boje u pitanju ili sta ne znam, ali cini mi se malo lepsim.


Malo imam problema pri kucanju poruka, sa rasporedom tastera, koji je drugaciji nego kod siemens-a kao usotalom i logika rasporedjivanja menija, ali to naravno nije problem i ocekujem da cu se kroz par dana potpuno naviknuti na to.

Sve u svemu, prilicno sam zadovoljan sa telefonom, ako se izuzme cinjenica da mi dosta smeta to sto je izlizan oko display-a.

Za sada mogu toliko da vam napisem, a dalje kako budem ulazio u srz telefona, pisacu vam utiske. Sve u svemu, vazno je da je MY SEARCH IS FINALY OVER i nadam se da ce ovaj telefon biti neko vreme moj verni pratilac.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Fala kurcu ...
Ja lepo kazem odes u balkansku a ti mi tu filozofiras...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Da, da, ispostavilo se da si bio u pravu. Balkanska je bila kljuc problema Smile .
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Ovde je mogao da se kupi za jedno 100 evra. Ako prodaje neki drogiras ukraden telefon, mozes da mu spustis cenu kako hoces. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
BH covek kad cita ovaj tvoj post stekne utisak da kupujes nesto vredno par miliona  Smile Sta bi tek rekao kad bi video moj telefon,padao je bar 300 puta na beton,plocice...   a i izlizan je prilicno od tasnice,stavi-vadi sistem Wink

Sve u svemu,navikni se an taj display,zamisli da je takav proizveden  i uzivaj u telefonu Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Da, da, ispostavilo se da si bio u pravu

A kad se ispostavilo da nisam?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
@Vrabac

Zamolio bih te ako mozemo da se dogovoirmo da od sada ne pricamo takve stvari. Prvo ne znam gde si ti, a drugo za 100 eu ne verujem da ima da se kupi bilo gde. Mozda kradeno i to od narkomana koji je upao u narkomansku krizu, ali ja takvog nekog ne znam.


@Sanjica_021

Znam da sam tako zvucao kada sam pisao o telefonu, ali posto me ti ne znas, ne mozes ni da me razumes, ponekad cak ni sam sebe ne razumem Smile . Nije stvar u 300 eu, mada to usopte nisu male pare, bar za mene. Stvar je u tome sto sam ja idealista i sto sam do sada imao sve telefone koje sam kupovao nove i koji su takvi i ostali dok ih nisam prodao. Ovaj je prvi telefon koji je kupljen polovan i koji nije kao svi ostali pa me to nervira i bode mi oci. Svaki put kada ga uzmem u ruke i vidim taj okvir oko display-a koji je izlizan i tu prasinu koja je nekako uspela da udje sa unutrasnje strane display-a, nekako mi se smuci i dobijem zelju da prodam telefon. Videcu, ako uspem da se naviknem na ovakav, to bi bilo najbolje. Ako ne, prodacu ga pa cu dodati jos para i uzeti nov ili mozda uzmem 3650 koji mi se vizuelno nikako ne svidja ali kome dosta pada cena, pa sada vec moze da se nadje nov za jedno 280 eu.

@SF

Hvala na pomoci, cenim to.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Zamolio bih te ako mozemo da se dogovoirmo da od sada ne pricamo takve stvari. Prvo ne znam gde si ti, a drugo za 100 eu ne verujem da ima da se kupi bilo gde. Mozda kradeno i to od narkomana koji je upao u narkomansku krizu, ali ja takvog nekog ne znam.

Da si malo aktivniji na forumu znao bi da je Vrabac iz austrije, no nebitno. Fakat je da su polovnjaci tamo u bescenje jeftini, da su lockovani na njihovu mrezu i da ih nije bas previse pametno dekodirati, mada nije nemoguce.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.