Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NOKIA 7650 - gde kupiti?  (Pročitano 5460 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma nije meni problem da dignem dupe Smiley . Problem je sto sam ti rekao da mi treba polovan telefon, a 7650 je tesko naci i novu, a polovnu skoro nikako. U Balkanskoj nisam bio jer imam neke predrasude prema njoj, jer znam ranije da kada god sam isao tamo sa bilo kime da trazimo neke telefone, to su uglavnom bile radnje tipa onog mobelix-a i u onom bas trznom centru, gde su bili takvi telefoni, da je to da zaplaces. To je sve nesto ne kompletno, sa nekim ne originalnim maskama, prljavo, UZAS. To je bilo ranije. Sada vec neko vreme, nisam isao tamo i moguce da su se malo poboljsali. Oticicu verovatno vec sutra i videti sta moze da se uradi. Nisam znao da ima cenkanja i u radnjama. Mislim znam da su to telefoni sumnjivog porekla i znam da oni to prodaju tamo sta i koliko ukradu, ali ipak sam mislio da bar u radnjama je cena fiksna. Pokusacu da primenim tvoju taktiku pa ako upali, onda si ti stvarno genije. Inace od Slavije sam setao tamo do Kalemegdana i prosao sve radnje pre 5-6 dana i niko nije imao to sto mi treba.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Idi, prosetaj se, noige da ti otpadnu ceo grad da obidjes pitas ima, nema, mere li se nabaviti i sl, i nacices na posletku.
Znam za balkansku da je bilo ok telefona.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
BH a da ti ja kupim ovde i resim ti problem?  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa mogu da ti kazem da, ako bi mogla da mi nadjes za neke ok pare ono sto trazim, da bih dosao i do ns, posto ovde ocigledno tesko moze nesto da se nadje.

SF, ici cu sutra do balkanske pa cu poksuati da se dogovoirm nesto sa tim ljudima tamo.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
BH ja sam u Izraelu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Prosetaj i do ove prodavnice ... Ne znam kako se zove prodavnica, al znam da prodaju i polovne i da imaju telefone koji retko gde imaju (pre 3 meseca sam tu uzeo novog siemensa s25) ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: sanjica_021
BH ja sam u Izraelu  Smile
Joj izivni, sad se tek setih. Toliko sam opsednut telefonom, da nisam ni razmisljao ko mi je ponuduo telefon, vec sam samo video Novi Sad i rekao - MOZE. Smile  Mada ako ne nadjem po gradu, mozda ja skoknem i do Izraela, ap ti pocni polako da se raspitujes Smile .
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: eXPerience
Prosetaj i do ove prodavnice ... Ne znam kako se zove prodavnica, al znam da prodaju i polovne i da imaju telefone koji retko gde imaju (pre 3 meseca sam tu uzeo novog siemensa s25) ...


Hvala ti. Danas cu da zapucam od Balkanske, pa preko Nikole Spasica to je ulica koju si mi ti dao, a ko zna gde cu da zavrsim, mozda u Izraelu :wink: .
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
pre 3 meseca sam tu uzeo novog siemensa s25

surovo Smiley

Elem... setaj, noge da ti otpadnu pa ces da vidis kako ima da nadjes Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Today I am blessed with this Smile .







Sada sam tek malopre stigao kuci, pa samo da vas obavestim da je potrazi dosao kraj, bar za sada, pa cu malo kasnije da vam napisem detaljnije sta je i kako bilo.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.