Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 6680/6681 - caskanje  (Pročitano 24867 puta)
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 6681-7710
Jer mogu nekako da upalim blic na 6680 dok snimam? Ili ovako kao lampu...
mozes naravno,samo snimas neki video i pritisens pause i blic ce biti upaljen
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Symbian forever

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1017
Zastava Trstenik
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.51
mob
Alcatel OT 990
Gde mogu da kupim ovaj 3.5mm jack u bg-u? Kakva mu je oznaka?

ne znam gde ga ima po bg-u jer ono nije moj tel na slici,a isto i ja trazim da kupim onaj nastavak...Inace oznaka poseti http://europe.nokia.com/A4156071 pa vidi koje sve oznake imaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Novi Sad-najlepsi grad

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1669
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e66
Bez uvrede ali telefon je promasaj...6630 je daleko bolja kupovina,Razlika u ceni od 90 evra ne moze da opravda nesto bolji izgled,ekran od 262k boja koji se ne razlikuje od onog na 6630 jer se ne vidi golim okom razlika,onda druga kamera koja je potpuno beskorisana...pa onda onaj poklopac koji zna da se rasklima... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Symbian forever

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1017
Zastava Trstenik
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.51
mob
Alcatel OT 990
Bez uvrede ali telefon je promasaj...6630 je daleko bolja kupovina,Razlika u ceni od 90 evra ne moze da opravda nesto bolji izgled,ekran od 262k boja koji se ne razlikuje od onog na 6630 jer se ne vidi golim okom razlika,onda druga kamera koja je potpuno beskorisana...pa onda onaj poklopac koji zna da se rasklima... Smile

za kameru napred i ekran se slazem, ali ovaj poklopac ne moze da se rasklima bas toliko dok se kod 6630 guma oko kamere sve sljusti
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Bez uvrede ali telefon je promasaj...6630 je daleko bolja kupovina,Razlika u ceni od 90 evra ne moze da opravda nesto bolji izgled,ekran od 262k boja koji se ne razlikuje od onog na 6630 jer se ne vidi golim okom razlika,onda druga kamera koja je potpuno beskorisana...pa onda onaj poklopac koji zna da se rasklima... Smile
Delimično si u pravu. Tačno je da je razlika u ceni velika, ali ruku na srce ni N70 model ne može da se podiči nekim većim mogućnostima(osim ako nekome zaista kamera sa par piksela više i FM radio ne predstavljaju potrebu), no ovde se radi o dizajnu i ubedjen sam da je cena modelu 6630 pala zbog slabe prodaje jer su modeli poput 6680 i naročito N70 dosta pojeftinili i ljudi kupuju njih dok 6630 izbegavaju u širokom luku jer ruku na srce neznam lika koji ne tvrdi da je ružan. Pored toga ni jedan SymbianS60 telefon verzije 7 i verzije 8 nije za potcenjivanje i razlike izmedju njih su minimalne. Jedine razlike izmedju OS60 verzije 7 i verzije 8 se ogledaju u brzini i ničemu značajnijem za jedan "smart phone"!!!

....onda druga kamera koja je potpuno beskorisana...pa onda onaj poklopac koji zna da se rasklima... Smile
Nemamo takvu mrežu, povoljne cene i to je takodje mogućnost primedbe ili podrugljivog stava i prema modelu N70 - samo da me neko sad ne isplj***!!! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
HTC ONE
lično mislim da je 6630 pala cena zbog ogromne ponude TIMovih i ostalih "legalnih" , naime naši preprodavci su ih u tolikoj meri nabavili da ih matene nemaju više kom prodavati , zato mu je pala cena na 170-180 evra a ruku na srce da je 6680 pre njega izašao isto bi se desilo , (na sreću nas običnih smrtnika) ... prognoza je i za N70 da će do oktobra biti oko 200-220 evra.
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
... prognoza je i za N70 da će do oktobra biti oko 200-220 evra.
Samo neka padaju cene ... neka padaju! Smile Smile Smile
Uzimajući u obzir da od S60 verzije 9.1 nema ni "v" od vajde ovo će biti najpovoljniji "smart phone" aparati koji se mogu nabaviti na ovoj planeti!
U svakom slučaju kupci su na dobitku! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Novi Sad-najlepsi grad

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1669
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e66
Bez uvrede ali telefon je promasaj...6630 je daleko bolja kupovina,Razlika u ceni od 90 evra ne moze da opravda nesto bolji izgled,ekran od 262k boja koji se ne razlikuje od onog na 6630 jer se ne vidi golim okom razlika,onda druga kamera koja je potpuno beskorisana...pa onda onaj poklopac koji zna da se rasklima... Smile
Delimično si u pravu. Tačno je da je razlika u ceni velika, ali ruku na srce ni N70 model ne može da se podiči nekim većim mogućnostima(osim ako nekome zaista kamera sa par piksela više i FM radio ne predstavljaju potrebu), no ovde se radi o dizajnu i ubedjen sam da je cena modelu 6630 pala zbog slabe prodaje jer su modeli poput 6680 i naročito N70 dosta pojeftinili i ljudi kupuju njih dok 6630 izbegavaju u širokom luku jer ruku na srce neznam lika koji ne tvrdi da je ružan. Pored toga ni jedan SymbianS60 telefon verzije 7 i verzije 8 nije za potcenjivanje i razlike izmedju njih su minimalne. Jedine razlike izmedju OS60 verzije 7 i verzije 8 se ogledaju u brzini i ničemu značajnijem za jedan "smart phone"!!!

....onda druga kamera koja je potpuno beskorisana...pa onda onaj poklopac koji zna da se rasklima... Smile
Nemamo takvu mrežu, povoljne cene i to je takodje mogućnost primedbe ili podrugljivog stava i prema modelu N70 - samo da me neko sad ne isplj***!!! Smile
Ne bih se slozio da su mu cene pale zbog dizajna...pa samo u mom drustvu ima 4 ili 5 ovih telefona,ali opet samo ja znam da ga koristim Smile .
Nisam nista podrugljivo rekao na racun korisnika 6680,ili n70 samo izneo moje misljenje sad kako ko shvata...



Bez uvrede ali telefon je promasaj...6630 je daleko bolja kupovina,Razlika u ceni od 90 evra ne moze da opravda nesto bolji izgled,ekran od 262k boja koji se ne razlikuje od onog na 6630 jer se ne vidi golim okom razlika,onda druga kamera koja je potpuno beskorisana...pa onda onaj poklopac koji zna da se rasklima... Smile

za kameru napred i ekran se slazem, ali ovaj poklopac ne moze da se rasklima bas toliko dok se kod 6630 guma oko kamere sve sljusti
 Smile Smile
Ljusti se guma,ali meni je pocela tek posle 6 meseci koriscenja...kad se pazi sve se moze. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 329
Zastava Hercegovina - Lan-wars.com
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
SonyEricsson P1i + 8 giga
Smiley vlasnici nokie 6630 žele imati nokia 6680 a sad mi želimo n70 pa ovi sretnici čekaju novi itd ..... Wink bla bla... nadam se kad budem u mogućnosti kupit ću najnoviji Smiley a dotad 6680 + 1 giga  zakon Wink operatvini system mi nezna napisat koliko je slika preostalo za uslikat piše 999 heheheheh Wink a meni drago Wink hehheh Smiley Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
LW/klan
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Novi Sad-najlepsi grad

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1669
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e66
Smiley vlasnici nokie 6630 žele imati nokia 6680 a sad mi želimo n70 pa ovi sretnici čekaju novi itd ..... Wink bla bla... nadam se kad budem u mogućnosti kupit ću najnoviji Smiley a dotad 6680 + 1 giga zakon Wink operatvini system mi nezna napisat koliko je slika preostalo za uslikat piše 999 heheheheh Wink a meni drago Wink hehheh Smiley Smile Smile Smile
Ne mora da znaci da ako imas model koji je izasao pre aktuelnog da ga zelis,jer ja znam da na mom fonu imam isto sto i 6680 i menjao bi ga za n80 kad bi bilo softverra i vise para ali i ako padne cena n70 na nekih 200evra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.