Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nokia 6680  (Pročitano 13284 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
1. moraš da koristiš ProfiMail aplikaciju koja uz s. donosi i ProfiExplorer preko koga je moguće slanje takvih fajlova, tj., svega. Ovako, mora se preimenovati aplikacija(koristeći recimo FExplorer) kako bi bila poslata iz recimo .sis u bilo šta drugo pa tek onda slanje.

2. Normalno da blokira kada imaš ni manje ni više nego 800 fotografija! Smile Koristi jedan od programa za te namene:
- Resco.Photo.Viewer.v4.31.S60.SymbianOS
- Zensis.PhotoRite.Viewer.v5.2.2.S60.SymbianOS
i neće biti problema sa pregledavanjem fotografija.

3. Koji video fajlovi?!? Tj., koje ekstenzije??? Ako su .avi onda instaliraj neku verziju SmartMovie plejera preko 3.12 i neće uopšte blokirati, ako su pak .3gp fajlovi onda ubaci u telefon PVPlayer i takodje će ih lepo otvarati! Sigurno je do opterećenja MMC kartice koja sadrži toliko fajlova(pobogu 800 slika i ko zna koliko još klipova)!!!!

4. Sve to možeš da nadješ na oficijelnom sajtu Nokije i to džabe. Jedino sa nekim karticama dolazi Opera i recimo QuickOffice preinstalirani ali to ćeš naći u full verziji u našoj download sekciji!

Citat
i jos nesto: Zanima koliko meze maximalno da se prosiri memorija

znam da treba da koristi "izmmeni" ali kompjuter mi nesto brlja , pa ne vidim tu opciju
Pa nije ti dovoljna ova koja ti je sa tolikom gomilom fajlova usporila telefon već hoćeš još?!? Pa nemaš telefon sa procesorom od 2 giga pobogu i 1 giga rama! Smile Smile
Rasprava o memorijama ovde:
http://forum.burek.com/index.php/topic,124620.0.html - Vrste memorijskih kartica za mobilne telefone
« Poslednja izmena: 06. Okt 2006, 18:27:37 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
e pa ciglo pa sta ce coveku PVplayer da bi otvorio .3gp i .Mp4 kad vec ima ugradjen Real Player na njegovoj 6680,i najverovatnije se misli na .avi format pa za to ima smart movie Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
Cigla tel. ne znam sta da ti kazem osim hval ti puno (trazi procenat od nokie). da te nije ovde vecina bi se sa ovih stranica vracala na neke inostrane.
Sto se tice fotografija to su u glavnom sitne fotografije,namenski sam ih sabijao kako bih ih ubacio u tel. zauzimaju do 40kb po fotografiji izuzev onih koje sam ja slikao.
paralerno koristi si Siemens s75 , kad ubacim karticu u s75 sve radi normalno.
sto se tice video klipova oni su u 3gp formatu i ima ih oko 15-20 jedino je koncert Sting-a veliki oko 50mb i nijedan drugi ne prelazi 1,5mb.
Ovo mi je prva nokia koju imam , pre sam kotistio samo siemens "S" klase od s10 preko sx1 do s75 tako da nisam bas mnogo upucen u nokie na sx1 je sve nekako islo prostije i bez nekih narocitih problema
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
e pa ciglo pa sta ce coveku PVplayer da bi otvorio .3gp i .Mp4 kad vec ima ugradjen Real Player na njegovoj 6680,i najverovatnije se misli na .avi format pa za to ima smart movie Smile
Ja volim kada mi je sve na jednom mestu.  Smile
Znači, kada pokrenem PVPlayer svi .3gp klipovi se učitavaju u njemu(samo, svi .3gp klipovi moraju biti smešteni u E:\Videos kako bi ih sve video) i nemam potrebe da otvaram "galeriju" ili ti neki FileExplorer kako bih pregledao odredjeni klip.
U tome je poenta. Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: nokia

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.