Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nokia 6680  (Pročitano 13287 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Razlika izmedju 1.3 megapix. i 2 megapix. na bilo kojim mobilnim telefonima, ne samo na Nokijinim modelima se primecuje, ali veruj da ne predstavlja ni "u" od uslova za kupovinu odredjenog modela telefona i predstavlja cisto bacanje para ako se telefon kupuje zbog nekog piksela vise u rezoluciji njegove interne kamere!!!
Samim tim nema potrebe opterecivati sebe time ako se neko hvali da je njegov fon mnogo jak samo time sto ima veliku rezoluciju kamere jer nema kvalitetnih slika bez digitalnog foto aparata pa imao i samo 1.3 megapix. u odnosu na nekih 2-3 kod mob. telefona!
Cisto bacanje novca ako se telefon kupuje zbog rezolucije njegove kamere!!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy 3
Cigla hvala, a tvoj izbor: 6630 ili 6680? I ne znam da li da menjam moju 6600 za 6630? Doplata za novi 6630 bi bila izm. 80-100 e? Mada si u pravu za stotinak evrica imas solidan HP digitalac... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 920
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Sa 6600 vredi preci na 6630/6680.Koristio sam 6630 a sad 6680.Jedina razlika je blic koji je njesra slike idu na zuto u dosta slucajeva,druga kamera koja je vga rezolucije i ekran koji vuce malo vise baterije a veruj mi razlike skoro i da nema u ekranima osim ukoliko ih stavis jedan pored drugog i onda poredis.
Ja sam promenio uglavnom zbog izgleda,lepsa mi je 6680 i poklopca za kameru-on je malo labav fabricki na svakoj 6680.Inace,dugmici na tastaturi na 6630 su prijatniji  za kucanje poruka dok dzojstik kada snimate video klip i zumirate jako  se cuje kliktanje na 6630 kada gledate video klip i to me nervira,na 6680 nije takav slucaj.
Slike koje slikate preko dana ovim modelima zadovoljavaju,mozete stampati ili cuvati u PC.

mrvicaivan ako imas citac kartica uradi format na PC a onada je vrati u telefon i na njemu je formatiraj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala probacu...
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6680
ljudi verujte imao sam 6630 pa sam se kurcio i menjao za d500 samsung pa se razocarao pa sam imao uz doplatu da uzmem k750 i verujte na kraju sam uzeo 6680 kamera jeste 1.3 ali neznam lepse su mislike neko na soni k750 koji ima 2.0 mp u cemu je fora ja neznam ali su slike lepse na ovoj nokiji 6680,a zutilo to je bilo i na 6630 noki nije znaci do blica i nema ga kod svake slike nego uglavnom u kuci kada pravis fotke
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I meni su slike u kuci zute,ali napolju su odlicne i prezadovoljan sam telefonom (6680)...Samo da resim problem sa karticom...  Smile
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6680
momci hajde ovde za nas da postavljamo za 6680 programcice ja ih imam dosta bas puno pa kome treba nesto neka pita,ja imam 10 vrsta black lista ali sad mi nijedan ne radi na 6680 radili su na 6630 pa ako neko ima neka ga postavi,unapred hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 278
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n70
jedan dodatak nije samo upitanju razlika u pixelima slike izmedju 6680 i n70 radi se i o kvalitetu video zapisa koji je na n70 duplo bolji, bez obzira mislim da je realna cena n70 320e i da treba cekati kad padne na tu cifru i onda ga kupiti  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
N70 koristi vecu kompresiju kod slika tako da bez obzira na 2 megapiksela slike su mozda cak i losije od 6680... Ali zato je video zapis kod N70 duplo bolji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Budalu ne treba tražiti, sama se javi.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73
daj mi recite dali ce raditi mmc od 256 mb na 3650 mislim dali moze da podrzi da djabe ne kupujem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: nokia

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.