Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 6680 i *#7370# ...da li postoji restore?  (Pročitano 1553 puta)
21. Jul 2006, 09:49:44
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozdrav...josh jedna glupost u nizu..posle ovog i ovakvog restarta telefona nisam znao da se brishe imenik...a brishe se...da li postoji nekako ikako shansa da se povrati..da li ima neki restore?!...buduci da su mi SMS snimane na memorijsku karticu (tako je bio podeshen fon...i imam ih oko 2000) i sva imena poshaljioca su ostala onako kako sam ih imao u imeniku zapisana (s tim shto njega vishe nema)....da li postoji shansa da je snimao i imenik na karticu....ili...bilo shta....HELPPPPPP

(01. May 2007, 10:43:46)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Slusaj sad mi palo nesto na pamet,kad si radi *#7370# je si izvadio sim karticu,ako jesi slusaj,iako nisi mislim da ce upaliti,ti sad kad udjes u imenik nemas nista,je tako,e sad idi opcije a sim contacts,pa sim directory,i tu su ti brojevi sa sim kartice,i onda ides mark/unmark i onda options i copy to contacts
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da ali to su samo SIM contacts! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Postoji restore samo ako si pre formata napravio backup Smile
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
da ali to su samo SIM contacts! Smile
Sledeći put malo bolje obrati pažnju na postove korisnika i savete o tome šta se gubi prilikom formata telefona! Smile
Btw. back-up je ovde najčešća reč koja se spominje pa vidim da opet neki ne preferiraju baš previše taj "sport"! Smile

I da, @tibby, nemoj zbog svakog pojedinačnog problema sa svojim telefonom otvarati novu temu pobogu jer niko više ne može da prati šta se zapravo dešava. Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2006, 15:59:15 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
dobro...greshka moja za 2 teme...ali....hard format kao shto smo primetili nije pomogao....shta sad?
predlozi?...mislim ako je *#7370# = hard format
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Probaj i ovu mogućnost:

Formatiranje svih instalacija(format ili ti "stonoga reset"): drzis pritisnute zeleni taster, zvezdicu i 3 i onda upalis telefon.
Tastere ne pustas dok ti se na telefonu ne ispise formating...telefon se vrati u stanje u kojem je bio kao kad je izvadjen iz kutije!!

Nego, ti nama ne objasni pride da li si formatirao i mmc karticu?!? Jer ako nisi, može i ona da pravi problemčiće naročito ako ni sami ne znamo šta si ti sve ubacivao, instalirao na istoj od aplikacija, .....

Obavezno ako nešto ne radi formatirati i telefon i MMC karticu pa tek onda videti za dalja rešenja!!!

P.S. i zaboravi na back-up memorijske kartice(osim recimo slika, melodija, klipova) jer možda baš neka aplikacija instalirana na njoj koči ceo sistem!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
I još nešto:
Citat
na desktopu telefona mi se ne registruje propushten poziv niti primljena poruka (kada udjem u propushtene pozive,tamo redovno stoji porpushten poziv...takodje i SMS kada udjem u Inbox redovno stoji neprochitana poruka)...takodje kada stigne poruka ne chuje se ni melodija ni ne radi vibracija?!?!!?
nadam se da si osnovna podešavanja u telefonu vezana za poruke verovatno podesio kako treba. Da ne ispadne posle: ... "jao pa to sam prevideo" .... ili nešto slično!
Još reče da imaš ni manje ni više nego 2000 poruka sačuvanih na MMC kartici ... shodno tome pogledaj koliko si mesta rezervisao za te poruke > Poruke/Opcije/Podešavanja/Ostalo/Broj sačuvanih poruka .... no kako rekoh .... najbolja solucija je format MMC kartice i sve će raditi savršeno! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
puno hvala na trudu..shto se podeshavanja tiche, sve je ok i onako kako bilo..te nisam predvideo...
a shto se MMC tiche...nisam je formatirao...to cu ostaviti kao poslednju opciju..mada sem slika i video klipova nemam nishta pametno na njoj....programi se mogu instalirati
inache nisam instalirao nishta novo vishe od mesec dana...mozhda chak i dva....niti neshto neprovereno i sumnjivo imam na njemu...odjednom se pojavio problem....
videcemo sa formatom
hvala josh jednom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.