Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nokia 6630 - kako instalirati igrice na istom?  (Pročitano 3459 puta)
01. Avg 2006, 11:31:22
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 402
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Da li neko moze da mi pomogne savetom,kako da instaliram igrice na N6630? Nedavno sam nabavio phone,pa se jos slabo snalazim! Ako vas ne mrzi da postavite i neki link za download igara i tema bilo bi sjajno!
Hvala! Smile



[Edit by Cigla tel.: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]

(01. May 2007, 10:42:35)
« Poslednja izmena: 01. Avg 2006, 15:06:00 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
I am the man who walks alone...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zene javite se

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 266
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple 3GS 32gb SimFree
na ovom forumu imas bilion igrica,programa,tema....
procesljaj malo top teme...
a radis tako sto downlodujes igricu,program,temu...,raspakujes(ako treba),procitas upustvo(ako ga ima),povezes tel sa kompom preko usb kabla(koji bi trebalo da si dobio uz tel,ako nisi- kupi.) ili blututa(ako nisi dobio kabl,bolje, ako vec kupujes,da kupis blutut) uz pomoc softvera koji si dobio uz tel (Nokia PC Suite,ako nisi ni to dobio,davnloduj sa Nokijinog sajta), i onda samo pokrenes to sta si davnlodovao i instaliras na tel!!!
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Da li neko moze da mi pomogne savetom,kako da instaliram igrice na N6630? Nedavno sam nabavio phone,pa se jos slabo snalazim! Ako vas ne mrzi da postavite i neki link za download igara i tema bilo bi sjajno!
Hvala! Smile
Ako se još slabo snalaziš onda lepo pročitaj temu pod nazivom [Tips & Tricks] u kojoj imaš gotovo sve objašnjeno u vezi Symbian telefona i verujem da ćeš nakon toga znati mnogo više u vezi instalacija i deinstalacija i samog Symbian operativnog sistema.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 402
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
hvala,zivi bili!
pozdrav!
inace pitao sam zbog toga sto ne mogu da instaliram igrice regularno,nece da radi,ali ok,snaci cu se!
u svakom slucaju hvala!
IP sačuvana
social share
I am the man who walks alone...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


s' verom u boga za kralja i otadzbinu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 373
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia N73
Ako se ne snadjes ti detaljno pojasni u cemu je problem, naci ce se neko da ti pomogne  Smile
IP sačuvana
social share
b]Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi[/b]

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Apple Iphone 5
Moj problem je sledeći:Kada prebacim neki program na fon on ode u inbox(što je normalno),ali problem je sledeći:kada pokrenem instalaciju tog programa izađe mi obaveštenje:Memory low.Delete some data.
1960KB phone memory free
3325KB memory card free
  Smile Smile Smile
A veličina faila je 820KB
« Poslednja izmena: 23. Avg 2006, 20:21:41 od Cvrcak91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Moj problem je sledeći:Kada prebacim neki program na fon on ode u inbox(što je normalno),ali problem je sledeći:kada pokrenem instalaciju tog programa izađe mi obaveštenje:Memory low.Delete some data.
1960KB phone memory free
3325KB memory card free
  Smile Smile Smile
Pa onda podesi da ti poruke stižu na MMC a ne na memoriju telefona!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Apple Iphone 5
Program i stigne na telefon bez problema.ali ne zeza mene primanje file-a već njegova instalacija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Novi Sad-najlepsi grad

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1669
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e66
Program i stigne na telefon bez problema.ali ne zeza mene primanje file-a već njegova instalacija

Tebi se poruke smestaju na telefonskoj memoriji.I to je problem.Ako je fajl 820kb ti moras imati najmanje 3 puta toliko jer on vec zauzima deo memorije samim tim sto je u inboxu,onda zauzme jos 820 dok se fajl ne memorise u instalacioni program i onda ti treba slobodno jos 820 da bi ga smestio na karticu ili na telefon.Samo podesi da ti se poruke smestaju na mem. karticu i nemas problema,to ces uraditi ovako poruke/podesavanja/druga podesavanja/i vec ces se snaci.  Smile


~: extrainterista  gersis ako kazes da je bluetooth bolji jer je duplo sporiji od usb veze...a najbolje je da se uzme card reader.
 Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2006, 17:30:18 od xcdr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Program i stigne na telefon bez problema.ali ne zeza mene primanje file-a već njegova instalacija

Tebi se poruke smestaju na telefonskoj memoriji.I to je problem.Ako je fajl 820kb ti moras imati najmanje 3 puta toliko jer on vec zauzima deo memorije samim tim sto je u inboxu,onda zauzme jos 820 dok se fajl ne memorise u instalacioni program i onda ti treba slobodno jos 820 da bi ga smestio na karticu ili na telefon.Samo podesi da ti se poruke smestaju na mem. karticu i nemas problema,to ces uraditi ovako poruke/podesavanja/druga podesavanja/i vec ces se snaci.  Smile


Milane91 gersis ako kazes da je bluetooth bolji jer je duplo sporiji od usb veze...a najbolje je da se uzme card reader.
 Smile

xcdr da nisi ti nesto pogresio ja se u ovu diskusiju nisam ukljucivao,a spominjes moj nick
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.