Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 6600 - ispadanje iz mreze  (Pročitano 4945 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 3
ej ljudi da vas pitam imam neki virus na mob.6600 koji sam stvara sms popruke i sprema ih u izlazni spremnik jel zna neko kako se toga riješit
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
znali itko kako se rješiti virusa na noki 6600
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
@telek1
A kakve zad to ima veze sa temom Nokia 6600 - ispadanje iz mreze?
format ili ako neces format onda naju na Bureku neki Anti-Virus pa ga izbrisi.
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Smile

Sto se sad stidis ?

Istina je !

Nek se stidi. I treba da se stidi. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
biki, ovo nesto definitivno ne funkcionise kako treba. Evo juce recimo, telefon mi je bio u kuci i bas sam ga s'vremena na vreme posmatrao, nakon sto sam ukljucio cell info da vidim da li ce da menja cetralu i kad god sam ga pogledao bila je centrala dedinje. Onda sam pritisao crveno dugme kako bih na trenutak iskljucio gprs i telefon se opet vratio na mrezu i nakon toga stiglo mi je par poruka i par obavestenja o propustenim pozivima.

Jel mozes nesto da mi kazes, ako znas. Jedan moj drug je ranije imao telefon kome je ustanovljeno da ima nekih problema sa mrezom i da ispada iz mreze. Njemu kada bi telefon ispadao iz mreze i nakon vracanja na mrezu nije stazlo obavestenje ako ga je neko zvao. Opet meni se ovo desava, ali mi stizu obavestenja. Po nekoj mojoj logici to onda znaci da je mreza iskljucila telefon, a ne da je telefon ispao sam od sebe. Da li mislis da ovo ima neke veze i da li mislis da moze da se proveri nekako sta je u pitanju, posto pocinje strasno da me nervira jer nikad ne znam da li sam dostupan ili ne.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Pa upravo sam to i rekao ranije. Centrala ti promeni lokaciju, u bazi ostaje stari zapis koji ti ustvari čitaš na displeju, kada primaš poziv dolazi do greške jer si tada na drugom mestu od onoga gde te HLR traži i onda postaješ nedostupan. Što se tiče poruka one nekada stižu a nekada ne, a za to postoje mnogi razlozi koji traže širu priču. Uzgred i aparati prave probleme, konkretno znam da SE serija P pravi u mreži neviđena sranja. Ako ti ovo sve nije jasno piši slobodno, spreman sam da sve razjasnim do u sitno crevo....
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Kapiram, hvala ti. Reci mi, da li postoji neki nacin da se to nekako regulise, sredi? Jer ovo je stvarno postalo prilicno neizdrzivo u poslednjih par dana. Po nekoliko puta dnevno se desavalo da sam nedostupan i da znam da sam nedostupan, jer se ljudi zale. Ko zna koliko puta sam nedostupan kada to i ne znam.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Čekam odgovor od nekih bivših kolega sa faksa koji su u grotlu problema!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Evo dok ti ne saznas nesto vise, ja dobih brz i efikasan odgovor od mobtela. Jes' da je Draginja malo omanula padez, ali bitna je "fabula radnje". Smile

Citat
Postovani Milane,

zahvaljujemo se na dostavljenom mail-u.

U vezi sa isti, zelimo da Vas obavestimo da nakon izvrsene provere i dobijanja
informacije od nadlezne sluzbe, uzrok objasnjenom problemu je bio u
komunikaciji GPRS i GSM elemenata mreze. Naime, Vas mobilni aparat je
prikazivao da ste prijavljeni na GPRS ali nije bio. Nasa Sluzba za nadzor i
upravljanje mrezom je upoznata sa navedenim problemom.  Ovom prilikom zelimo da
se zahvalimo na informisanju o kvalitetu nase mreze i nadamo se da cemo ubuduce
imati jos bolju saradnju. Ujedno koristimo priliku da se zahvalimo na
strpljenju i razumevanju, kao i ukazanom poverenju.

S postovanjem,
Draginja Korac
Sluzba za podrsku upravljanju korisnicima
063 MOBTEL Srbija
tel: +381 63 9863
fax:+381 63 311 311
e-mail: portal@mobtel.co.yu
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


sta reci

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
mob
HTC wildfire
bas su savesni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.