Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 3100 vs. Samsung x100  (Pročitano 5269 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Znas kako me zabole paja sta mislis Wink 3310 je najprodavaniji telefon u istoriji Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
Citat: Bad Habbit
Prednosti samsung-a su ekran 65000 boja, nasuprot 4096 boja koliko ima nokia,


Da preciziramo nesto, moze?  Smiley
Ljudsko oko razlikuje od 13 do 15 nijansi jedne boje, sto znaci da je velika glupost monitor sa 500.000 boja, to moze da razlikuje samo kompjuter.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hm.. a kako ja razlikujem 16 mil paletu od 32 mil palete bez problema Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Rekao sam vec da necu da pricam sta imam protiv pomenutih telefona, jer sam siguran da cu izazvati krvoprolice ovde na forumu, a sto bih to radio? Imam misljenje, bazirano na mom iskustvu o tim telefonima i to je cvrsto kao kamen i nemam nameru da ga menjam. To sto tebe zabole sta ja mislim o ovim telefonima, me uopste ne zanima, jer i mene isto tako zabole sta ti ili bilo ko drugi misli o tim teleonima. Za mene oni su rock bottom i zato ih uopste i ne uzimam u razmatranje. Inace razlika izmedju 4096 i 65000 boja je uocljiva, ali tek nakon prelaska i koriscenje telefona sa 65000 boja neko vreme. Dok sam imao 7650 i samo na krajti vidjao telefone sa 65 000 boja, nisam primecivao razliku. Sada nakon koriscenja 6600 tokom jednog perioda veoma dobro primecujem razliku.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
E vidis, zato sto tako dumate i ti i dileje iz siemens-a, oni nikad nece napraviti telefon koji ce se prodavati 4 godine kao alva Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja sam rekao da NECU da kupim ni jedan od tih telefona. Za mene su oni bili i ostali govno najobicnije i ne pada mi napamet da uopste razmatram da bilo ko ko mi je drag, nosi jedan od ovih telefona.

Ono sto meni nije jasno, to je zasto se ti toliko plasis siemens-a? Nekoga ko je toliko opsednut siemens-om nisam jos sreo. Ja mislim da ti i nocu sanjas i imas nocne more sa siemens-om. Ne znam da li si primetio da do ovog posta nisam ni rec spomenuo siemens, niti sam uopste cak ni u nekom kontekstu spominjao siemens. Kako si ti doveo ovo sta sam pricao u vezu sa siemens-om, stvarno ne kapiram. To da si 1000% opsednut nokiom, to smo svi ovde imali prilike da vidimo, ali to da si isto toliko opsednut i uplasen od siemens-a, to stvarno ne znam kako drugacije da protumacim osim da pretpostavim da se mozda plasis siemens-a kao neke konkurencije, pa ga zato toliko napadas.

U svakom slucaju bilo bi dobro kada bi shvatio da kvantitet nije i nikada nece biti isto sto i kvalitet i da to sto je nesto najprodavaniji telefon nema nikakve veze sa time da li je i najbolji telefon. Znas li to koliko se prodaje daewoo matiz-a, a koliko ferarija? Mnogo vise se prodaje daewoo matiz-a, pa sta? Da li to znaci da to sto je daewoo matiz jedan od najprodavanijih automobila na svetu, da je ujedno i najbolji? Ja ne mislim tako.

Medjutim rekao sam vec, uopste nemam nameru da objasnjavam zasto ne mogu da smislim ni jedan od tih modela koje sam naveo. Jednostavno sam pitao, sta mislite o x100 i da li mozda vredeti uzeti njega posto je na papiru bolji telefon.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja se plasim?
E blago tebi Wink

p.s. Matiz nije ni medju 100 najprodavanijih. A da jeste, to bi svakako znacilo da pruza maksimalno za cenu kostanja i oprimalno potrebama korisnika. Niko nije rekao da je 3310 najbolji telefon, vec samo da pruza sve ono sto 99.9% ljudi koristi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa ne znam kako drugacije da protumacim tvoju opsednutost siemens-om? Znam da mrzis siemens, a istovremeno ko o cemu ti o siemens-u. Zato zdravorazumski posmatrano, jedino sto mogu da zakljucim je da se iz nekog razloga plasis siemens-a kao konkurencije ili sta ja znam u kom svojstvu. Ili to ili su ti ljudi iz siemens-a u drugom svetskom ratu, drzali dedu u Dahau-u. Stvarno ne znam kako to drugacije da shvatim.

Matiz sam naveo ka primer, znam da nije najprodavaniji, ali sam ga uzeo kao primer jer mi je prvi pao na pamet. Matiz je visetruko proizveden u vecim serijama kao i mnogo drugim modela, tipa suzuki swift i tome slicnih, ali oni sigurno nisu dovoljno dobri ni da dovezu ljude koji ce izglancaju ferari, a ne za nesto drugo, u poredjenju sa ferarijem. Ista prica koju sam vec rekao je i sa do to como. Znaci to su najkvalitetniji tehnicki telefoni, a ujedno su i medju najmanje zastupljenim brand-ovima u svetu. Tako imas brand-ove poput sagem-a i njima slicnih koji praev telefone u daleko vecim serijama nego sto to radi do to como, a ne mogu ni da im prisrde po kvalitetu.

Inace, vec sam rekao da necu da se upustam u diksuiju, ali ti kao da trazis tako nesto. Ja mislim da sam veoma realan kada je siemens u pitanju, makar u poslednjih godinu-dve, sto se nikako ne moze reci za tebe i za nokiu. Ja sam rekao vec ko zna koliko puta da mislim da je siemens mnogo lose uradio 55 i 65 seriju i da su to *urcevi od telefona koji pritom uopste nisu jeftini. Drugo rekao sam da su se sada koliko toliko izvadili i da su poceli ponovo da prave prilicno dobre telefone, tu mislim na cx65, s65 i tako dalje. Cak ni za njih nisam pricao da su najbolji, najlepsi i tako dalje, vec sam samo rekao da su prilicno solidni i da su mnogo bolji od prethodnih promasaja koje su izbacivali.

3310 kakav god da je, meni ne odgovara. Zasto ti je toliko tesko da prihvatis da nekom jednsotavno ne odgovara neki telefon? Jednostavno hocu drugaciji telefon. Hocu da bude u boji, da ima podrsku za gprs, mms i tako dalje, sto 3310 nista nema. Ali nije uopste u tome poenta. Jednostavno mi je telefon mnogo los i ne bih ga nosio ni po koju cenu i ne bih ga preorucio ili kupio nikome.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Uopste nije pitanje da li tebi odgovara, vec da li tvojoj kevi odgovara.
A da si uzeo za primer folciku bubu ili golfa bez problema bih potvrdio kako je to najbolji auto svih vremena jer ono sto on nude po ceni kostanja ne nudi ni jedan drugi auto niti je ikad nudio Smiley
A to da li ja mrzim siemens ili ne... ja ga ne mrzim, samo znam sve njegove prednosti i mane, a ti otvoreno mrzis nokia telefone a i sam ih imas Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja ne mrzim nokia telefone. Mozda mislis da sam ja mazohista pa da kupujem nesto sto ne volim, ali nije tako. Valjda nema boljeg dokaza da ne mrzim nokia telefone, cak naprotiv, je to sto mi je ovo vec treci nokia telefon, drugi u nizu. Pored toga imao sam velikih problema sa dva od ta tri, sa 6210 sam imao vleiki problem sa slabim signalom, a 6600 prva znas vec da je riknula posle deset dana i da sam na kraju jedva izvukao pare. Ne znam sta jos treba da uradim da bih dokazao da nemam nista protiv nokie, cak naprotiv? Jos jedino da istetoviram nokia logo na grudima? Inace sve to sto sam ja imao protiv nokie, imao sam uglavnom u vreme kada su izasli ovi modeli o kojima smo ovde poceli da pricamo i upravo zahvaljujuci njima. Ima tu jos svega i svacega, ali generalno nokia ima jako dobre telefone i ja to nikada nisam poricao. Takodje imaju i telefona koje ne bih nosio kada bi mi placali za to. Ista je prica i za siemens. Ima modela koji me idusevljavaju, kao sto su sl10, s25, sl45, me45, s45, pa i ovi novi cx65, s65, ali isto tako ima i modela koji su govna samo takva. To su pre svega c55, cela a serija, c45 i tako dalje.

A kad smo vec kod kola, novi golf V, je nejjeftinija varijanta bez dodatne opreme oko 30000 eu. Pa zar je to jeftino? M3 kosta 50 000 eu, 20000 eu kosta jaguar x-type i tako dalje. Pa ko je lud onda da kupi golfa?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.