Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:13:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Noćno nebo" na licu tinejdžerke  (Pročitano 1768 puta)
17. Jun 2009, 16:51:00
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC 
"Noćno nebo" na licu tinejdžerke

Osamnaestogodišnja Belgijanka htela tetovažu od tri zvezdice pored levog oka, ali je umesto željenog crteža dobila "noćno nebo" na licu.







Kimberli Vlamink dugo će se sećati svog odlaska na tetoviranje. U njenoj porodici svi imaju tetovažu, pa je Kimberli time htela da nastavi porodičnu tradiciju.

Osamnaestogodišnja Belgijanka je htela da ima samo tri zvezdice pored levog oka. Umetnik je, po njenim rečima, pogrešno protumačio njen zahtev pa joj je umesto tri istetovirao čak 56 zvezdica.

"Kada je tetoviranje počelo, nisam osećala bol i ubrzo sam zaspala. Probudila sam se i primetila da mi tetoviraju nos. Tada sam videla šta je urađeno. Izbrojala sam 56 zvezdica", rekla je Kimberli.

Kimberli je očajna jer joj, kako kaže, sada lice izgleda kao noćno nebo: "Ne mogu da izađem na ulicu od sramote. Izgledam ružno, kao nakaza!"

Njena porodica traži odštetu od dvanaest hiljada evra kako bi plastičnom operacijom uklonila crtež sa lica.

Tatu majstor Ruslan Tumaninac odbija ove optužbe i traži da mu se plati 50 evra, koliko njegov crtež košta.

"Bila ja budna sve vreme. Nisam je hipnotisao ni drogirao, kako ona tvrdi. Sve je urađeno u dogovoru sa njom. Nema šanse da bih ikada nacrtao toliko zvezdica na njenom licu protiv njene volje", tvrdi Ruslan Tumaninac.



Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
'I lied about tattoo blunder because my father was furious': Teenage girl with 56 stars on her face finally comes clean
By Ian Sparks
Last updated at 12:43 AM on 24th June 2009


A teenage girl who claimed 56 stars were tattooed on her face as she slept when she'd only asked for three has admitted she was awake the whole time - and lied because her father was 'furious'.

Belgian Kimberley Vlaminck said last week she woke up in horror to find her face covered in the stars of various sizes which spread out over the left-hand side of her head.

She went on to blame the Flemish-speaking tattooist for not being able to understand her French and English instructions.

I was lying: Kimberley Vlaminck originally claimed she had only asked for three star tattoos but ended up with 56 after she fell asleep


Amid a frenzy of media attention, she then vowed to sue tattoo artist Rouslan Toumaniantz for the £9,000 she needs for laser surgery to have them removed.

She said after the tattooing: 'It is terrible for me. I cannot go out on to the street. I look like a freak.'

But the 18-year-old has finally confessed she did not fall asleep, that she wanted all the stars and was 'fully aware' of what Toumaniantz was doing.

Tattoo artist Rouslan Toumaniantz had originally said he would pay for half of the laser treatment Vlaminck needs to have the stars removed


Miss Vlaminck told a Dutch TV crew: 'I asked for 56 stars and initially adored them.

'But when my father saw them, he was furious.

'So I said I fell asleep and that the tattoist had made a mistake.'

Toumaniantz - himself covered from head to foot in tattoos and piercings - had consistently denied he had made a mistake and always insisted Vlaminck wanted all 56 stars.

He said at the time: 'I maintain that she absolutely agreed that I tattoo those 56 stars on the left side of her face.'

But despite insisting Vlaminck had asked for 56 stars, he still initially agreed to pay for half of the treatment to remove the tattoos.

He said: 'Kimberley is unhappy and it is not my wish to have an unsatisfied client.

'I don't regret it. To tell you the truth, this has given me some publicity.'

Toumanaintz is now said to have withdrawn his offer and said from now on he will get written consent from clients before he begins tattooing.

Izvor: Dailymail



Ukratko, slagala je jer se plašila očeve reakcije koji je bio besan (očigledno). Sama je isplanirala i želela 56 zvezdica i sve vreme je bila budna. Tattoo majstor se ne kaje nakon svega, jer je dobio dozu publiciteta a tvrdi da će od sada tražiti pismeno odobrenje od klijenata pre nego što počne sa tetoviranjem.

FAIL Smile


*Beleška na margini.
(u suštini, samom sebi)

Prethodnih dana su se takmičili ko će više napljuvati ovog tipa i uporedo žalili devojčicu.
Mislim ko bi poverovao ovom tipu da ne laže dok je onomad tvrdio?! Smile
Dovoljno je da ljudi uoče njegovu sliku i vrlo brzo zaključe da je poremećena nakaza.
Oštra predrasuda.
Na kraju se ispostavilo da ipak nije lagao, i mišljenje većine je bilo pogrešno.

Ne ceni knjigu po koricama.
Sačekaj i sagledaj drugu stranu medalje.

Have a nice day.
« Poslednja izmena: 24. Jun 2009, 06:11:45 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo CM7
Ma da ... zaspala... sigurno. Ko ima tetovazu zna da nije bas prijatno dok te majstor crta, a i ko bi mogao da zaspi pored bola dok ga tetoviraju po licu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
sto nije prijatno, meni bas bilo lepo Smiley
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Tattoo artist Rouslan Toumaniantz had originally said he would pay for half of the laser treatment Vlaminck needs to have the stars removed

Bas simpatican momak. Smile




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo CM7
sto nije prijatno, meni bas bilo lepo Smiley
i meni je prijalo dok me slikao po ruci ali bilo je nekih mesta gde je umelo lepo da zaboli...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo CM7
Lažno optužila tatu-majstora

Tinejdžerka Kimberli Vlamnik iz Belgije, koja je rumunskog majstora za tetovaže okrivila da joj je umesto tri, na licu iscrtao čak 56 zvezdica, priznala je da je celu priču izmislila plašeći se tate
[Kimberli Vlamnik]
Kimberli Vlamnik

Uništila lice ... Kimberli Vlamnik izmislila da je zaspala za vreme tetoviranja zvezdica

Belgijanka Kimberli Vlamnik (18) lažno je optužila rumunskog tatu-majstora Ruslana Tumanijanca da joj je umesto tri, na licu istetovirao čak 56 zvezdica. Tinejdžerka je posle nedelju dana medijske galame priznala da je od početka lagala da novom tetovažom ne bi naljutila tatu.

Kimberli je, naime, prvobitno tvrdila da je htela tri zvezdice ispod levog oka. Ona je medijima izjavila da je zaspala na stolici za tetoviranje, a da joj je lice, kad se probudila, bilo prekriveno sa 56 zvezdica. Tinejdžerka je rekla da je tatu-majstor nije dobro razumeo.

[Tatu-majstor Ruslan Tumanijanc]
Tatu-majstor Ruslan Tumanijanc

Niko mu nije verovao... Tatu-majstor Ruslan Tumanijanc

- Rekla sam mu da želim samo tri zvezdice ispod levog oka, prvo na francuskom, pa na engleskom jeziku, jer me je zbunjeno gledao. Užas! Pretvorio me je u nakazu. Ne smem da izađem iz kuće jer svi bulje u mene - navela je pre nedelju dana devojka.

Tužila salon

Ona je u svojoj laži otišla čak tako daleko da je tužila salon „Tatu boj" i tražila odštetu od oko 11.000 evra, kojom je nameravala da plati lasersko skidanje tetovaže.

Vlamnikova je tada izjavila i da svi u njenoj porodici imaju tetovaže i da je ona htela samo da nastavi tradiciju.

S druge strane, Ruslan Tumanijanc pokušavao je nedelju dana da uveri javnost da se tinejdžerka u stvari prekasno predomislila. On je sve vreme tvrdio da je Kimberli od početka želela 56 zvezdica, ali da su se njeni roditelji pobunili, kao i da ju je dečko ostavio zbog tetovaže. Rumunski tatu-majstor imao je čak i svedoke za ono što se dogodilo u njegovom salonu, ali mu niko nije verovao.

- Bila je budna sve vreme i nekoliko puta je pogledala u ogledalo kako napreduje tetovaža dok sam je još radio. Tražila je 56 zvezdica i dobila ih je - insistirao je Ruslan, zahtevajući da mu devojčina porodica plati 50 evra, koliko je koštalo crtanje po njenom licu.

Tata se naljutio                             

Nakon nedelju dana optužbi i medijske galame Kimberli je priznala da tatu-majstor nije ni za šta kriv. Ona je juče izjavila da ipak nije zaspala na stolici za tetoviranje, već da je celu priču izmislila jer je njen otac bio ljut zbog tetovaže koju je uradila.

Dobio na popularnosti

Rumun Ruslan Tumanijanc, koji radi u salonu za tetovaže „Tatu boj" u Belgiji, kaže da ne žali zbog medijske hajke koja se proteklih dana vodila protiv njega.

- Da budem iskren, cela ova lažna afera digla mi je popularnost. Sada imam više posla nego ranije - rekao je Ruslan, i dodao da se prilično nervirao zbog cele afere, ali da se na kraju sve dobro završilo.

- U salonu za tetoviranje odmah sam zatražila 56 zvezdica na licu. Svidele su mi se. Otac je, međutim, poludeo čim ih je video. Tako sam izmislila da sam zaspala, a da je majstor za tetovaže pogrešno shvatio ono što sam od njega tražila - rekla je Kimberli.     

Izvor: Press
Press
« Poslednja izmena: 25. Jun 2009, 13:44:04 od zmxn »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Naravoucenije: Ne veruj zeni koja laze Smiley Ovde se ne zna ko je veci frik!  Smile
IP sačuvana
social share
Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4504
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:13:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.