Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:46:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 124
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NK Hajduk Split  (Pročitano 177423 puta)
31. Avg 2006, 20:55:47
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Evo, potaknut vrlo bogatom i ugodnom raspravom u topicu o Dinamu, odučio sam otvori i temu o Hajduku.

Dakle, zanima me kakvo vi, ovdašnji forumaši, mišljenje imate o Nogometnom klubu Hajduk iz Splita - o "splitskin bilima"

Osobito me zanima mišljenje starijih navijača, koji su 80-tih dolazili u Split na gostovanja. Kakvi su dojmovi o Poljudu, o navijanju,O Torcidi, u kakvom vam je sjećanju ostao Hajduk iz one lige, jeste li možda navijali za Hajduka, ako jeste zašto...

Moram reć da sam osobno bio na više Hajdukovih gostovanja po cijeloj bivšoj YU, ali su gostovanja u Beogradu Torcidi uvijek bila najjača (najvažnija ali i najopasnija) gostovanja, a jednako tako je svaki dolazak Zvezde ili Partizana u Split bio najnajnajderbi...

Pa bih volio čut vaše dojmove o tome

Jednako tako interesira me pratite li malo Hajduka sada, znate li što se zbiva u Hajduku, kakvi su igrači, kako stoji na tabilici i sl.

Pa da čujem... nestrpljivo očekujem Vaše komentare

Forza Hajduk Split

P.S. nadam se da ćemo uspjet održat diskusiju u okvirima nogometa i navijanja, i uz minimum politike. Zahvaljujem unaprijed!

(02. May 2007, 21:46:32)



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora dzux_de_lux (Vreme: 13. Dec 2010, 02:14:07)
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Nema problema prekucavam reci starijeg ortaka iz svoje ekipe

Bengalke, zastave, dimovi, pesme, organizacija=Torcida, prva navijacka grupa na ovim prostorima...Najstari i jedina egal grupa beogradjanima...

Ja imam samo reci hvale za vas samo sto ste sada malo u sranju al nadam se da ce te se brzo izvuci, valjda se vidimo na poljudu sledece godine kad planiram turneju po stadionima evrope... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia E72
Jednako tako interesira me pratite li malo Hajduka sada, znate li što se zbiva u Hajduku, kakvi su igrači, kako stoji na tabilici i sl.
Dinamo i Hajduk imaju po maksimalnih 15 bodova, a Niko Kranjčar odlazi u Portsmouth Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Ajmo Torcida razbite purgere
hehehehe Smile
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k750i
Pa s'obzirom da je Zvezda uvek najvise problema imala sa Hajdukom,znaci da je Hajduk drugi najveci klub bivse nam drzave.
Secam se kao klinjo kad su igrali Vulic,Asanovic,braca Vujovic,malo posle Jarni,Boksic,Bilic,Stimac pa Kozniku; Pudar i Pralija branili...        
Ma gotivan je Hajduk,nego zadnjih godina opasno se brukate,nadam se da ove godine uzimate titulu zagrebackim pederima  (svaka cast NK Zagreb,naravno nisam na njih mislo)
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa s'obzirom da je Zvezda uvek najvise problema imala sa Hajdukom,znaci da je Hajduk drugi najveci klub bivse nam drzave.
Secam se kao klinjo kad su igrali Vulic,Asanovic,braca Vujovic,malo posle Jarni,Boksic,Bilic,Stimac pa Kozniku; Pudar i Pralija branili...

Misliš, Zvezda je drugi najveći klub bivše države, iza Hajduka  Smile Smile
BTW - Vulić je sad trener Hajduka (bio je i prije 2 sezone kad je osvojio titulu) i jedan je od omiljenijih (i uspješnijih) trenera u zadnje vrijeme. Asanović je asistent izbornika (selektora) reprezentacije

 
Citat: Henri19 link=topic=137638.msg1747861#msg1747861 ate=1157063764
Ma gotivan je Hajduk,nego zadnjih godina opasno se brukate,nadam se da ove godine uzimate titulu zagrebackim pederima  (svaka cast NK Zagreb,naravno nisam na njih mislo)

A jegi ga, stari... nema se love, teško je parirat Dinamu koji ima višestruko veći proračun (budžet), plus zagrebački gradonačelnik ulijeva gradske novce u Dinamo kako mu padne na pamet, a grad Zagreb ima duplo više love nego ostatak države zajedno.
Osim toga, sadašnja uprava je totalno u kurcu, ne znaju šta hoće sa klubom, mijenjaju trenere, prodaju mlade igrače a kupuju ostarjele poluproizvode... katastrofa!!!! Na svakoj utakmici u zadnje tri sezone Torcida razvija transparente "Uprava odlazi!", ali tko pita navijače... uprava gleda samo svoju guzicu i samo svoje džepove...

Opet ponavljam - ni ove ni iduće godine ne očekujem trofeje, ni plasman u Europu, ništa... samo da igraju mladi, da se formira momčad od domaćih igrača, iz omladinskog pogona. Takva momčad bi drmala ligom bar tri-četri sezone. Ali bojim se, opet su počeli dovodit tzv. "pojačanja" koja će oduzet mjesto mladima u momčadi...

Ali vidjet ćemo... za sada smo prvi na tablici, 5 pobjeda u 5 kola...

U svakom slučaju - Hajduk živi vječno
« Poslednja izmena: 01. Sep 2006, 08:25:00 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Moja prva ljubav bio je Željo

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4933
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
naravno hajduk sam uvijek gotivio vise od dinama, a i pratim
HNL jer igram kladionicu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k750i
naravno hajduk sam uvijek gotivio vise od dinama, a i pratim
HNL jer igram kladionicu  Smile
a tek sto je tvoj klub gotivan.Jos se rado secam Nikole Nikica  Smile,kakav je to lik bio. A tek stadion sto imate,ono svet nije video. Zasto je ono onako??
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
a tek sto je tvoj klub gotivan.Jos se rado secam Nikole Nikica Smile,kakav je to lik bio. A tek stadion sto imate,ono svet nije video. Zasto je ono onako??

Koji klub? Koji stadion? Ne razumijem
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Moja prva ljubav bio je Željo

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4933
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
naravno hajduk sam uvijek gotivio vise od dinama, a i pratim
HNL jer igram kladionicu Smile
a tek sto je tvoj klub gotivan.Jos se rado secam Nikole Nikica Smile,kakav je to lik bio. A tek stadion sto imate,ono svet nije video. Zasto je ono onako??
a jbg kakav je takav je. meni najdrazi  Smile
zato sto se nisu gradile sve tribine odjednom. prvo su gradili istok i jug. poslije toga je dosla zapadna tribina (montazna - drvena koja je izgorila u ratu, pa su sad novu napravili)), pa onda na kraju sjever (krajem osamdesetih, ja mislim ). ali imajuci u vidu da je u ratu bio na liniji razgranicenja, sav izgoren i teren miniran ovo je extra.

@st_faca     
 
Željeznicar, stadion Grbavica   Smile
« Poslednja izmena: 01. Sep 2006, 15:55:35 od Tetak »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 124
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:46:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.