Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:47:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 121 122 124
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NK Hajduk Split  (Pročitano 177406 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Па шта да раде кад им је ривал (ако заслужују уопште и тај назив) Динамо и све остале екипе у лиги које играју како им Динамо каже? Пред смрадовима скидају гаће, а против Хајдука гризу као ненормални.

Динамо је тренутно најомраженији клуб на екс-ју просторима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1523
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
један такав клуб какав је Хајдук не сме уопште да дође у такву ситуацију, држава то не сме да дозволи, уместо титуле слави се ово, не иде.

Država to ne smije dozvolit?  Smile


Ti se šališ. Ti se sigurno šališ...

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Ne sali se, u Srbiji vlada takvo misljenje, da drzava mora da placa za nerad, nesposobnost, i neke mutne radnje razlicitih pojedinaca.

Ali i to ce uskoro proci, kad propadne Zvezda, a cak ne bi cudilo i da Partizan uskoro ode u kurac.
« Poslednja izmena: 17. Okt 2012, 13:11:52 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Nokia krntija
Држава треба да финансира оно што је, па и наводно, њено. Држава је та која је аминовала постављање тих неспособних нерадника. Кад Партизан и Црвена звезда буду приватни клубови или удружење грађана, онда ће држава бити ослобођена сваке обавезе.

Хајдукову власничку структуру не знам.
« Poslednja izmena: 17. Okt 2012, 13:18:16 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1523
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Држава треба да финансира оно што је, па и наводно, њено. Држава је та која је аминовала постављање тих неспособних нерадника. Кад Партизан и Црвена звезда буду приватни клубови или удружење грађана, онда ће држава бити ослобођена сваке обавезе.

Хајдукову власничку структуру не знам.

Ja zaista ne znam kako je kod vas.

Ali ovdje država nikoga nije postavila u niti jedan klub.

Niti jedan klub nije državno vlasništvo.

Hajduk je dioničko društvo, i vlasništvo je ljudi koji su kupili dionice. Država nije vlasnik niti jedne jedine dionice Hajduka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Klubovi su udruge(udruzenja) gradjana.

Buki, po tom principu, drzava je napravila klubove, drzava treba i da ih ugasi, ukoliko joj ne koriste, a ocigledno je da ne koriste.

Drzava, to nije neki tamo nepoznat covek, to si ti, ja i milioni drugih. Ja necu da se mojim parama finansiraju brljotine drugih, mutne radnje, mozda cak i sa elementima kriminalnih, jednostavno to tako ne moze. Moglo je u jednom politickom sistemu koji je prevazidjen, da ga ne imenujem, a mislim da je jasno na sta mislim.

Neka se lepo propadne, pa se krene ispocetka. Sada govorim o slucaju kluba koji ja volim. Mozda je tako ispravno i sa istorijske tacke gledista. Ako treba i skroz da se propadne.
Lepo se vrati korenima, osnuje se taj klub SK Velika Srbija 1913, ili ako ne moze to Velika, onda bez toga, ima da volim taj klub isto kao sto volim i ovaj.
Ali da ta propast bude za nauk, da vise to ne sme da se dozvoli.
Partizan naravno da se vrati u Zagreb... Smile

Naravno, malo sam iskarikirao, ali je najbolje resenje za sve, stecaj i reorganizacija, kao i u slucaju Hajduka.

Faco, jel Hajduk ima nesto u svom vlasnistvu, od nepokretnosti, tj. nekretnine, stadion i sl.?
« Poslednja izmena: 22. Okt 2012, 19:29:12 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Nokia krntija
Citat
Drzava, to nije neki tamo nepoznat covek, to si ti, ja i milioni drugih

Не... ти, ја и милиони других смо народ. Држава је само апарат који смо ми установили ради лакше организације, а у који постављамо оне за које сматрамо да су најспособнији да га воде, у чему очигледно већ годинама грешимо. Но то је друга прича...

Углавном, чак и ако јој не користе ничему осим усисавања пара (у шта не верујем) држава не сме да угаси те клубове зато што су већ давно превазишли пуки статус клуба. Као што рекох ономад на теми ККЦЗ, Звезда и Партизан су национални брендови, за многе чак и више од тога. Последице њиховог гашења би биле несагледиве, а за неке можда чак и леталне.


Citat
Ja necu da se mojim parama finansiraju brljotine drugih, mutne radnje, mozda cak i sa elementima kriminalnih, jednostavno to tako ne moze.

Па очигледно да може. А разлог што може јесте што им ми, народ, то дозвољавамо. И кад ја на Партизановој теми кажем да морамо да станемо томе на пут добијем одговоре "Јеси ли ти нормалан?", "Много си наиван",  "Али шта ми можемо да учинимо?",  "Како да се супротставимо банди?"...

Па ако нећете да се супротставите, онда ћутите и трпите.

IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1523
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94

Faco, jel Hajduk ima nesto u svom vlasnistvu, od nepokretnosti, tj. nekretnine, stadion i sl.?



Stadion je gradski, Hajduk ga je dobio na korištenje.

Ima nekih nekretnina, kao šta su tereni za trening, i tako to... I nešto pokretne imovine, tipa automobili, autobus i tako to. Ali neku veliku, super-vrijednu nekretninu nema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Ok... Nije mi samo jasno kako se hajduk uspeo toliko zaduziti... Pa kako funcionise to drustvo, mislim sta su oni uopste radili na skupstinama, sta su radile sluzbe kontrole...

Kako su raspodeljene akcije? Jel ima vecinskog vlasnika?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 121 122 124
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:47:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.