Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Njemu baš i nije stalo, a vi to poričete  (Pročitano 2963 puta)
25. Mar 2007, 10:13:02
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
Njemu baš i nije stalo, a vi to poričete

Nije me nazvao tjedan dana, ali on puno radi i ja to razumijem. Već se mjesecima družimo, ali nismo još bili na pravom spoju. Sigurna sam da samo skuplja snage da me pozove. Prevario me i znam da je to grozno, ali zaista postoji dobar razlog zašto je to napravio. Prestanite se zavaravati i slušati već otrcane izgovore! Ako je muškarac uistinu zainteresiran za vas, naći će vrijeme i način da vam se posveti i usreći vas pa makar sutradan preuzimao dužnost predsjednika države.



Je li u redu da vas dečko zaboravi nazvati? Kratko i jasno: nije. Izuzevši katastrofe – kad netko završi u bolnici, kad ga otpuste s posla ili mu netko provali u novi auto – nikad vas ne bi smio zaboraviti nazvati. Uostalom, ne priželjkujete li dečka koji će zaboraviti sve drugo na svijetu prije nego što zaboravi na vas?

Riječ prezaposlen je čista glupost i predstavlja oružje za masovno uništenje svake veze. Čini se kao dobar izgovor, ali se iza nje uvijek krije čovjek kojemu do vas nije stalo ni toliko da vas nazove. Zapamtite: muškarci nisu nikad previše zauzeti da bi dobili ono što žele. S izumom mobitela i tonskog biranja, gotovo je nemoguće da vam se ne stigne javiti.

'Muškarci vas možda pokušavaju uvjeriti da misle drugačije, ali su ustvari isti kao i žene. I oni vole uzeti odmora od monotone svakidašnjice da bi porazgovarali s nekim tko im se sviđa. I njih to usrećuje, a muškarci vole biti sretni baš kao i žene', tvrdi američki komičar i savjetnik na scenariju serije 'Seks i grad' Greg Behrendt u knjizi 'Njemu baš i nije stalo' .

Kratki podsjetnik:

- ako vas ne zove, to znači da ni ne misli na vas

- ako kod vas stvori određena očekivanja, a onda zakaže na sitnicama, isto će napraviti i u važnim situacijama. Budite toga svjesne i imajte na umu da mu nije strano razočarati vas

- nemojte biti s nekim tko ne napravi ono što kaže da će napraviti

- ako mu je teško pokazati sitni znak pažnje koji bi vas umirio i izgladio sukobe koji se često ponavljaju, onda jednostavno ne poštuje vaše osjećaje i potrebe

- prezauzet je drugi izraz za gada. Gad je drugi naziv za muškarca s kojim se viđate


Nijedan muškarac nije toliko zaposlen da vas ne može nazvati na pet minuta

'Družiti se' nije isto što i 'biti u vezi'

Postoji jako puno varijacija hodanja, osobito u početnim fazama odnosa. Toliko je još toga nedefiniranog, sve je prožeto tajanstvenošću i nepostavljenim pitanjima. Frajeri vole ovu fazu jer se u njoj još mogu pretvarati da zapravo ni ne hodaju s vama. Tada se još mogu praviti da nisu odgovorni za vaše osjećaje.

Muškarci se, baš kao i žene, žele osjećati emocionalno zaštićenima kad veza počinje postajati ozbiljnom. Jedan od načina na koji to čine je da polažu pravo na vas. Zapravo žele reći 'ja sam tvoj dečko' ili 'htio bih ti biti dečko' ili 'ako ikad prekineš s tim tipom, ja bih ti to volio biti novi dečko'. Čovjek koji je stvarno zagrijan za vas htjet će vas samo za sebe.

Muškarci vam govore što osjećaju čak i ako ih vi odbijate slušati ili im ne želite vjerovati. 'Ne želim se upuštati u ozbiljnu vezu' zapravo znači 'ne želim se upuštati u ozbiljnu vezu s tobom' ili 'nisam siguran da si ti ona prava.'

Imajte uvijek na umu:

- bolje išta nego ništa nije dovoljno dobro za vas!

- ako ne znate u kojem smjeru ide vaša veza, u redu je da se zaustavite i pitate

- tamo negdje postoji muškarac koji će svima htjeti reći da je vaš dečko. Prestanite se izmotavati i sažalijevati samu sebe i krenite ga pronaći

Njemu baš i nije stalo ako spava s drugima

Za prevaru nema nikakvog izgovora. Kakav god problem postojao u vašoj vezi, to mu ne daje za pravo spavati s drugom. Nemojte se pitati u čemu ste pogriješili i nemojte preuzimati dio krivice.

Ako vam on kaže da mu se to jednostavno 'omaklo', zapamtite da se varanje baš i ne 'omakne' samo tako. Ne radi se tu o nekoj nezgodi na koju se ne može utjecati, kao na primjer: 'Ups, malo sam se spotaknuo i upao u seksualni odnos s drugom.' Te su stvari planirane i izvedene s punim znanjem da bi, ako se otkriju, mogle ugroziti vaš odnos.

Što je najvažnije:

- za prevaru nema opravdanja

- varanje je varanje. Nije bitno s kim se dogodilo, kao ni koliko puta

- svaki put je sve lakše varati. Teško je samo prvi put kad osoba osjeća grižnju savjesti i krivnju zbog izdaje nečijeg povjerenja

- varalice nikad nisu sretne

- varalica na kraju prevari samoga sebe i to zato što je izgubio vas


'Nisam to planirao!', više je nego loš izgovor za prevaru

Mora popiti da bi bio s vama?!

Tko ne voli pićem podgrijati atmosferu prije maženja? Ono vam može uliti dodatno samopouzdanje, a budimo iskreni, samopouzdanje ubrzava 'one stvari' i olakšava razgovor o vrućim temama za vrijeme maženja. Sve je to korisno dok lagano zagrijavanje kojim se probija led ne preraste u istinsku bliskost. Ako si vaš muškarac svaki put prije spoja ili intimnosti mora popiti, to bi mogao biti simptom malo dubljeg problema. Ako mu je stalo do vas, htjet će vas vidjeti i kad je trijezan i pri zdravoj svijesti.

Kratki podsjetnik

- ne računa se ono što nije rekao trijezan. Izjava 'volim te' (ili nešto slično izrečena pod utjecajem ičega jačeg od soka neće puno vrijediti na sudu niti u životu

- ako vas želi vidjeti, razgovarati, seksati se s vama, itd. samo kad je pijan, to nije ljubav, već sport

- zaslužujete biti s nekim tko se ne mora naroljati da bi bio u vašoj blizini.

'Nisam spreman za brak' ne pali

Svi muškarci s kojima ste ikad hodali, a koji su rekli da se ne žele ženiti ili da ne vjeruju u brak ili imaju nešto protiv braka i sami će se, budite u to uvjereni, jednog dana oženiti. Ali ne s vama. Oni vam zapravo ne poručuju da se ne žele nikako oženiti. Ono što vam, dakle, govore jest da ne žele oženiti vas.

Nema ničeg lošeg u tome što se netko želi vjenčati. Zbog toga se ne biste trebali sramiti, osjećati podložnima ili 'neoslobođenima'. Zato na samom početku veze zaključite jeste li odabrale muškarca koji dijeli vaše poglede na budućnost, a ako to nije slučaj, bježite što dalje možete. Veliki planovi zahtijevaju velika djela.

Ne smijete zaboraviti:

- 'ne želi se oženiti' i ' ne želi oženiti mene' dvije su jako različite stvari. Nastojte se uvjeriti kojoj kategoriji on pripada

- ako imate različite stavove o braku, u čemu se još ne slažete? Vrijeme vam je da napravite inventuru

- ako nemate osjećaj da se žurite, zašto čekate?

- negdje na svijetu postoji neki muškarac koji želi oženiti baš vas

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
imala sam samo jedan problem. dechko me nikada nije zvao. ni ja njega.
jedini kontakt su bile poruke tipa "vidimo se tada i tad, tu i tu"
oboje ne volimo smaranja preko telefona, ako zhelimo neshto jedmo drugom da kazhemo nadjemo se.

ali naravno, raskinuli smo, ali to nije razlog
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows 2003
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
evo da malko osvezim temu... mislim da je interesantna za procitati  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.