Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:40:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nit si glumac, nit si demokrata  (Pročitano 4596 puta)
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Lidija V. o Pavkovicu i Toniju Montanu

Već neko vreme čaršija te dovodi u vezu sa generalom Nebojšom Pavkovićem. Koliko je u tome prijatnosti ili neprijatnosti?
- Sve što sam imala da kažem, već sam rekla. General Nebojša Pavković je persona par ekselans, izuzetna ličnost i apsolutni šarmer. Retko kada sam u životu upoznala takvog gospodina. Njegovo obrazovanje, kultura i maniri se ne sreću često.

On je heroj, ne samo za mene, već za veliki broj ljudi. Prija mi druženje sa njim, predivno se osećam u društvu generala Pavkovića. Nismo se upoznali juče, znamo se odavno. Vredimo kao kombinacija, kakvu god ljudi postavili. Uživamo u druženju i izlascima...

I za kraj, koju vrstu muzike slušaš i koga bi izdvojila sa naše estrade?
- Volim pevače, slikare i glumce samo kada su i jake persone. Sama profesija ne znači da je čovek i prava ličnost. Ako već treba nekog da istaknem, naravno da volim Tonija Montana.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

lidija2.jpg
(16.93 KB, 200x150)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Mislim sta reci... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Citat
A,sto se tice njegovog dede,sta covek treba da uradi,pa nije on kriv za to...niti je to neko merilo kakav je ko,kao ko mu je bio deda,otac,brat isl...ili mislis suprotno... Smile

Мислим!
Све је то багра која се гура десетинама година породично по власти и "крему" друштва. То је спрега гована позната од давнина као најбољи облик управљања државом или нечим сличним! Можда ти звучи као теорија завере али тако је. Он има хиљаде гостовања, чланака, изјава крајње тенденциозних и промотивних одређене струје и начина живота у Србији. За ретко ког глумца могу да кажем да је невин и "ничији".
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Citat
Tonija Montana

e on je tek dileja Smiley

poslednji put sam ga video na balon protestu, a setimo se kakav je ranije bio... ajoj.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Интересантно ми је то да нико са форума није спомиљао оба лика већ само по једног. Колико болесних подела и необјективности у овој Србији...

Pa tema je posvecena "kasi iz samoposluge"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
 Nisu mi nesto previse dragi ni Stefan a ni Lidija-pardon Viki(pa ta zena je vec godinama u tripu da je mlada,luda,dobro drzeca i da i dalje glumi u seriji u kojoj je ostvarila svoju najzapazeniju ulogu koja je po mom skromnom misljenju chist bullshit!u potpunosti podrzavam kad se neko bavi glumom i zastupa politicke stavove odredjene partije na nacin na koji to radi Zigonka,ali ova Viki to radi na katastrofalan nacin!
Sto se tice Stefana-vecina nas moze samo da ga mrzi i da nastavi da ga proziva na tako retardiran nacin kao sto je - fura hrvaticu-pa zar ne bi svako od nas bio sa lepom cicom da moze?;deda mu je bio-pa sta s tim? da nije mozda on dedi govorio o tome sta da radi i kako da radi?- druga je prica to sto ni on nije bas neka cvecka na polju glume,ima vremena mlad je , nek radi na tome, rezultati ce stici! a ne ko Viki koja se prodaje kao glumica vec 20 god a iza sebe ima svega sem glume!
Politika je previse prljava profesija da bi se glumci koji treba da prenose nesto lepo narodu kao sto je umetnost prljali njome!ok je podrzavati i imati svoj stav,ali da ti kao glumac aktivno ucestvujes u toj prici pa to po meni bar nije uopste uredu!pa imali smo i imamo mi valjda jos glumaca sem zalutalih slucajeva - Bate,Leke,Nede,Lidije - pa tim ljudima nista ne fali!nisu ostali glumci ludi sto nece da se svrstavaju u isti kos sa politicarima!ili?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
a ne ko Viki koja se prodaje kao glumica vec 20 god a iza sebe ima svega sem glume!


Pa on ide njenim stopama, kenjanje po tabloidima nema ama bash nikakve veze s glumom  Smile I jel mozhe neko da napishe gde pomenuti lik glumi, jel ima neku zapazhenu ulogu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Možda ode u Montenegro, pa tamo napravi karijeru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Lidija je prosecna glumica, nista narocito, ali ovaj napaljeni pederko koga sam prvi put video na bini pored Tadica, pa njemu ne znam cak ni ime.
Mogu da razumem kritike iskusnih glumaca, pa cak i iz redova mlade garniture poput Sergeja, ali ova gnjida od coveka, pa to je  Smile.

Svaka cast proslavljenim glumcima koji podrzavaju DS, ali oni nikada ne bi vredjali na ovakav nacin svoju koleginicu, sve to nam govori koliko je jadan ovaj kompleksas, kome jos uvek ne znam tacno ime i prezime.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi, krv nije voda.Mladi gospodin se ne može nazivati glumcem( to tek kada završi Akademiju), a viljuška koju nosi godinama, i napadno ofarbana kosa dovoljno govore o njegovom stilu.Učlanjenje u stranku- čist interes za oboje.
Mogu zaključiti - isti su!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:40:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.