Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:20:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Niste prišli simpatiji...  (Pročitano 1345 puta)
22. Mar 2007, 10:19:11
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Niste prišli simpatiji...

Skoro da i nema onoga kome se nikad nije desilo da ne priđe osobi koja mu se dopala. Jednostavno, ne sakupi hrabrost da joj priđe. Posle toga usledi kajanje, prebacivanje sebi... A od toga baš i nema neke koristi.

Sad, ako se radi o slatkom dečku ili simpatičnoj devojci s kojima idete u istu školu ili koji vam žive u komšiluku, tu još ništa nije propalo - još uvek možete da skupite hrabrost i da mu/joj priđete. Međutim, šta s onim slučajnim susretima?

Recimo, otišli ste u bioskop. Bez društva, niko nije mogao s vama, a baš vam se gledao taj film. Tamo vidite osobu koja vam se dopadne na prvi pogled. Malo duže zadržite pogled na njoj, i ona malo duže zadrži pogled na vama, ali niko nikom ne priđe. U skoro praznoj sali ta osoba sedne u isti red u kome ste i vi, ali nekoliko mesta dalje - jasno vam stavi do znanja da je zainteresovana, a ostavi vam i dovoljno prostora da se izvučete ako se predomislite ili ako vas je pogrešno razumela. Znate da, ako priđete, nećete biti odbijeni, ne morate da se plašite toga. Ipak se plašite, verovatno baš toga što nećete biti odbijeni. Zato sve vreme gledate pred sebe, pravo na bioskopsko platno, i nakon filma pobegnete.

Kasnije prebacujete sebi. Koji ste vi (ubacite nekoliko negativnih reči po sopstvenom nahođenju)! Pa baš ste mogli da priđete, makar samo malo da razgovarate - ako ispadne da ta osoba nije toliko simpatična kao što vam se na prvi pogled učinilo, mogli ste da odete. Ali, ne, niste smeli ni da priđete. Takvo prebacivanje sebi može da potraje danima, nedeljama, čak i godinama - a ne bi trebalo.

Niste prišli osobi koja vam se dopala, pa šta? U redu, baš ste mogli i da joj priđete, ali kad već niste, zaista nema smisla da zbog toga prebacujete sebi ostatak života. Na kraju krajeva, nije ta osoba jedina na svetu; niti možete biti sigurni da biste s njom živeli srećno do kraja života.

Dobro je upamtiti to što vam se desilo. I dobro je setiti se toga kad vam se sledeći put desi da vam se neko dopadne - setiti se da i propuštena prilika ume prilično da zaboli, baš kao što zaboli i kad vas odbiju. Setite se i toga da ste, ako ste pokušali, a odbili su vas, makar imali šansu da uspete, dok ako i ne pokušate, nemate nikakvu šansu. Što znači, ako i ne probate, boleće vas sigurno (znate i koliko), a ako probate, možda će vas zaboleti, a možda će i rezultat biti super i bićete s osobom koja vam se dopada.

Ukratko: ako ne priđete simpatiji ili osobi koja vam se dopala, nemojte ostatak života (a ni ostatak nedelje) da straćite prebacujući sebi zbog toga - samo to iskustvo iskoristite da nešto naučite, kako ne biste iznova ponavljali istu grešku.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Uh, imao sam sličan slučaj juče... i baš se sad pitam i grize me savest... ali kad sam pročitao, već mi je lakše... hvala!  Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2007, 12:23:37 od Kowakian Monkey - Lizzard »
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mnogooooo dobra. . . . .

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
...ne gubim ni jedan trenutak...sta da me posle udari autobus pa da zalim sto nisam pokusala... Smile
IP sačuvana
social share
Mudra zena ne kaze sve sto misli,ali misli sve sto kaze...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 496
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Nokia 
u...to ume da bude zeznuto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
ne znam sta da kazem ovde, osim da je tema za tinejdzere.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Samo za tebe,uvek uz tebe A NJIH KO JEBE!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2680
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6710
To mi se desava stalno...ali popijem dva piva i onda je...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
ne prilazim...pokazalo se da nije delotvorno.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Niste prišli simpatiji...

Jednostavno, ne sakupi hrabrost da joj priđe. Posle toga usledi kajanje, prebacivanje sebi... A od toga baš i nema neke koristi.


Dobro je upamtiti to što vam se desilo. I dobro je setiti se toga kad vam se sledeći put desi da vam se neko dopadne - setiti se da i propuštena prilika ume prilično da zaboli, baš kao što zaboli i kad vas odbiju. Setite se i toga da ste, ako ste pokušali, a odbili su vas, makar imali šansu da uspete, dok ako i ne pokušate, nemate nikakvu šansu. Što znači, ako i ne probate, boleće vas sigurno (znate i koliko), a ako probate, možda će vas zaboleti, a možda će i rezultat biti super i bićete s osobom koja vam se dopada.

Ukratko: ako ne priđete simpatiji ili osobi koja vam se dopala, nemojte ostatak života (a ni ostatak nedelje) da straćite prebacujući sebi zbog toga - samo to iskustvo iskoristite da nešto naučite, kako ne biste iznova ponavljali istu grešku.

Izvor: Krstarica

 Smile  Smile  Smile

Ja upravo menjam taktiku,ako uskoro ne budete vidjali po forumu,da znate da sam pokusala i dobila korpu,pa sam crkla popreko od blama  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:20:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.