Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:43:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nista posebno :S  (Pročitano 3104 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Cim niste zajedno znaci da ti i nije srodna dusa..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson p910i

I kak da nastavim sa faxom ili se vratim u stanje pre no sto sam je upoznao, 3 mjeseca unazad?

Otidji na neku zurku u studenjak i pokupi plavusu iz provincije  Smile
Works every time  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Citat
Otidji na neku zurku u studenjak i pokupi plavusu iz provincije

 Smile Smile Smile

Citat
Ja sam joj rekao kako se vise ne poznajemo i kako se nikad nismo ni upoznali, pokusavajuci da je izbacim iz glave

Pogresan start, iako ce dosta njih reci da sasecanje u korenu ce resiti stvar, naterace te upravo to sto si naveo da se desilo. Wink

Citat
razmisljam ni o cem do o njoj, i o tome u cemu sam ja tu pogresio,

Zasto moras razmisljati da si nesto pogresio. Nauci da ti se u zivotu neuspeh moze uvek desiti, tvoje je da preko njega predjes profesionalno i iz cele situacije izvuces samo iskustvo, ne da zalis i krivis sebe zbog neceg. Za prosutim mlekom se ne place

Citat
Potpuno sve gubi smisao bez nje, svasta zapocinjem al sta god da krenem ubrzo izgubim volju i vratim se razmisljanju o njoj.

Zasto, sta time mislis da postizes? Jer ce se nesto desiti ukoliko lezis po ceo dan u krevetu i mislis o situaciji koja je iza tebe? znas i sam odgovor na to pitanje. Ustani, izadji, prosetaj, popricaj sa prijateljima, upoznaj nove ljude, druzi se sa njima... Nikad ne znas sta se iz novog poznanstva moze izroditi... Smiley

Citat
I sad se pitam kakve su sanse da upoznam takvu osobu ponovo?

Sanse su kao i za sve ostalo 50%.... moze da se desi da je upoznas i moze da se desi da je ne upoznas Wink
(ovo da razbijemo monotoniju Smiley )

Citat
I kak da nastavim sa faxom ili se vratim u stanje pre no sto sam je upoznao, 3 mjeseca unazad

Tako sto u glavi rezultujes diplomu faxa kao cilj....i tezis ka njemu.

pogledaj takodje ovu temu... Wink
« Poslednja izmena: 26. Feb 2009, 23:48:45 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S Advance

 a zasto si temu naslovio - Nista Posebno ?

Verovatno zato sto ovakvih situacija ima svuda... jednostavno, pogresne osobe ili pogresno vreme...

Mislim da si se ti zaljubio a da se ona nije zaljubila. Isto tako mislim da je ona od tebe htela samo drugaricu i da si je idealizovao jer je ne poznaješ stvarno.


Ne znam ko nije prosao tu fazu... samo ja to zovem ono - "zlatnom rezervom" tipa - kada ona misli (a dosta toga i kaze bas na ovaj nacin): "budi tu, idelan si mi, super, ali moraces da sacekas da rascistim sa sobom (da se ispucam jos malo prim. prev.) a ti ces kao veran sa svojim srcem u ruci (cak nemora ni tanjir, vidis kako sam skromna) da me sacekas, kada me mama opomene da je vreme za udaju"

Veruje mi, vecini cura odgovara romantika (necu da kazem svim, jer bih izazvao burne reakcije, ali ja licno nisam upoznao osobu zenskog pola kojoj se ne dopada paznja, koju romantika i ukljucuje) ali mnoge od njih bas taj razlog, preuvelicavajuci ga u patetiku, koriste za ogradjivanje jer time napadaju direktno tu mushkost mladica, predstavljajuci ga za slabica, umesto jednostavno, dobre osobe...

Uostalom, i sam znas razliku izmedju romantike i patetike, pa vidi... ako se pronalazis u tome, mozda to i jeste bio problem... ako ne... jednostvno... zaboravi, naci ces bolju koja ce umeti to da ceni...

Inace - Been there, done that... nazalost, i dan danas mi se desava situacija da me cura shvati na taj nacin (kao "drugaricu"), ali sta ces... otpisem tu pokusaje i furam dalje... ono jbg, ne valja ni kad se ponasas k'o kreten, a ispade ni kada si previse fin sa njima... nije dzaba zlatna sredina - zlatna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Ubuduće glumi nezainteresovanog idiota.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia N97
Ubuduće glumi nezainteresovanog idiota.


Pravo u sridu ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Pesma za tebe:

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 478
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pa situacija je da ja se inace i ne uklapam pretertano u ovo drustvo, i nije mi bitno to, al sam naletio na nekog slicnog meni cini mi se i zbog toga sve to. Ima ona gomilu mana i znam da nije savrsena, al sve te mane su meni prokleto drage. I da, dok sam sa njom pricam bas svasta, izgubim osjecaj za prostor, vreme, sve a kasnije se obicno kajem zbog tog dosta toga sto reknem jer mozda i ispadnem patetican ponekad.

I da istina ona je dosta vremena tjela prijateljstvo, al onda me je na kraju mislim i zamrzila. Zbog moje navalentnosti koju kolko god da se trudio nisam izbjegao cini mi se, iak sam joj rekao samo 1% onog sto sam sve tio reci jer u mojoj glavi u zadnje vreme nema niceg drugog osim nje, a i svrljao sam nekakvu poeziju i grafite sa njenim imenom i sumnjam da ce ona procitat sta od tog, iak zna cisto da sam to radio, i da bi uostalom sve za nju i ucinio.
I tako pojavio je se u njoj nakon nekog vremena taj neki stav "zar opet ti, ostavi me na miru", cak mi je naprimer rekla kako ona ima neke drugarice pa bi ih mogla spojit samnom, sto mene sve zna zaista zabolet.


I eto, onda sam joj rekao konacno nakon ta 3 mjeseca, kako nemogu prestat razmisljat o njoj te zbog tog, kako joj ne mogu bit prijatelj te zbog tog, kak se vise ne poznajemo i nikad se nismo ni upoznali. Ona je rekla, da joj to savrseno odgovara, cak je bila i vesela cini mi se, ne krivim je. I sad malo ne znam vredi li nastavljat, gde sam, ko sam, sta sam, nista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 478
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
I da, belgrade procitao sam taj text sto preporucujes upravo, znam ja to otprilike samo krenem pa pomislim kako nist nema smisla i onda stanem. E sta ja znam hvala svima na tim ohrabrujucim komentarima, iak oni iskreno samo gode mom egu, nista vise cini mi se, tipa ona ne zasluzuje mene  Smile voleo bih da je tak, al nije, super je ta djevojka, problem je u meni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 478
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Mislim da si se ti zaljubio a da se ona nije zaljubila. Isto tako mislim da je ona od tebe htela samo drugaricu i da si je idealizovao jer je ne poznaješ stvarno.

Prvo što treba da uradiš je da saznaš ko je ona u stvaarnom životu. Šta je to što ona želi od mladića a ti se ne uklapaš u sliku. I ne treba da je progoniš, jednostavno reši pitanje u svojoj glavi.

A da, treba da saznaš njene stvarne mane ne samo njene vrline.

A znam ja sve o njoj, i previse cini mi se, cak znam i sta je uticalo na nju da postane osoba kakva je. Jednostavno mi njen karakter savrseno odgovara, i cini mi se da sam cjeli zivot cekao na nekoga poput nje. A to prvo sto rece, prvi pasus, verovatno je istina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:43:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.