Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:43:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ništa ljudsko nije mi strano  (Pročitano 1323 puta)
01. Dec 2011, 13:11:38
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Alcatel One Touch
Frend mi je u šoku jer veli da su žene metastazirale. Priča mi kako je zadnjih tjedana mahom naletavao na skupine od maksimalno tri djevojke/žene koje sjede za šankom, poluzainteresirano zvjeraju okolo, kroz dim cigareta pijano pričaju isključivo o tome kako koja voli da je se jebe, kao i sve inačice priča o seksu. Na svaki pokušaj započinjanja drugačije vrste konverzacije, metastazirana žena uzima njegovu ruku i gura je u svoje međunožje, bez obzira imala minjak ili hlače na sebi.
Kaže da se ti ženski lovački parovi ne libe međusobno draškati jezikom, lickati međusobno angine u cilju privlačenja pozornosti okolnih mužjaka. Prilično su direktne i ne ustručavaju se kao grom iz vedrog neba predložiti: "Čuj, auto mi je tu vani, idemo se maziti?" ili "Čuj, auto mi je vani, idemo da ti popušim..." Obje rečenice su istinite, naravno.
Di je kvaka?
Ovaj je izašao iz dugogodišnje veze i ko pura dreku čudi se ovakvim ženama. Iskreno, ne znam zašto se toliko čudi. Pa sve više i više je takvih priča. Na sreću ili žalost, ovisi s koje strane tko gleda...
A žene?
Na stranu sad kakve su zaista one - nije li ovo pokazatelj da su žene preuzele obrazac ponašanja muškaraca, i to onih najsirovijih koji su ujedno i najglasniji? Nije li ovo pokazatelj da se žene pokušavaju izboriti za svoje mjesto pod suncem na jednak način kao i muškarci? I one žele pravo na random seks. I one žele jebačinu i da "frajer nestane skupa sa zadnjim špricom sperme", kako bi Zeko Zna rekao.
Žene isto žele osjetiti kako je to kad biraju koga će pojebat večeras bez da mu ime doznaju, bez da broj moba izmjene, bez da očekuju nešto kasnije... Žene se žele ufurati u taj (muški?) film, pa postaju metastaze, kako ih je moj frend nazvao.
Kad sam ga pitala da mi objasni zašto metastaza, rekao je: "Nije problem u tome da me želi samo za ševu, problem je u tome što je preuzela muški način ponašanja, pretvorila je mene u lovinu. Jasno mi je do znanja dala što misli o meni, odnosno, svela me je samo na kurac kao smisao mog postojanja."
Nije li ovo odličan odgovor na društveno ponašanje prema ženama do sad? Svi smo svakodnevno svjesni različitih časopisa, slika, tekstova, filmova, B i ŽBLJ produkcije gdje se žena svodi na čisti objekt.
Pa vidi i ponašanja u poslovnom svijetu. Čemu inače služe tajnice spičkane od glave do pete kao da su ovaj čas sišle s modnih pista koje često netko od šefova nateže po poslovnim večerama?
Gle, pička! Pa i ja se okrenem na cesti za dobrom pičkom. Ja, žena, isto u tom trenutku tu ženu svodim na postojanje samo fantastičnih cica i guzice od kojih i moja koljena klecaju, a di neće neka muška... I ja robujem tim šovinističkim obrascima.
Neke žene misle da su zvijezde jer su se pojavile na duplerici Auto-moto magazina (znam jednu takvu, vjerovali ili ne!), nekima je životni cilj biti starleta (sjeća li se netko Nives Celzijus?), neke definitivno seks smatraju jedinim oružjem kojim mogu parirati u muškom svijetu i koji im, na kraju krajeva, uz pravilnu upotrebu, daje moć. I to je istina. Svaka pička može zavrtiti muškarcu um. O da. Samo treba ispravno rukovati njome.
Žena može biti lukava i perfidna i sve svoje ciljeve ostvarivati preko pičke. Može, ako je to zaista ono što želi.
Nek se ševe svi kojima se ševi. Neka ne bude kvazimoralnih rasprava o kurvetinama i frajerima kao jedinom opisu žena koje se ševe s guštom i puno previše s jedne strane, a druge strane, muškaraca koji to isto rade, pa dobijaju etiketu frajerčina.
Žena može biti samo pička i ništa više, a muškarac se buni kad ga se svede na ružnu nakupinu stanica oko kurca. Eh...
I sama tonem u generaliziranje, pa ću se pokušati odmaknuti od toga. Zato ću reći da prezirem sve koji seks iskorištavaju za ćudoredno blebetanje, kao i sve one koji ga koriste za postizanje ciljeva koji nisu: iskazivanje ljubavi, gušt ili stvaranje djece. Svi drugi razlozi su pogrešni.
Zato, jebite se svi vi lažno ćudoredni, vi kvazijebači i frustrirane domaćice, vi pametnjakovići i vi sjebani... Svi skupa. Odjeb lansiran u trokoraku.


Preuzeto sa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Poenta?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
Dvoje su dvoje i nije uopste vazno sta misli neko treci o onome sta njih dvoje vole da rade i kako da se ophode jedno prema drugom.

A zenske inicijative.. to je postojalo oduvek, menjao se nacin pristupa.. nekako je uvek bila najveca istina da on onih finih i kulturnih, patrijarhalno vaspitanih tatinih devojcica, postene kurve ne mogu da dodju na red..

a zasto se muskarci sokiravaju zenama koje im saopstavaju da hoce da im puse u kolima ili da se kresnu a i ne upoznaju, to su individualni slucajevi.. uglavnom zato sto su seksualni zivoti takvih muskih individua i sami po sebi liseni svakog iznenadjenja ili uzbudjenja, ili iz onih najgorih pobuda kad se muskarci uzjogune pa potenciraju na tome kako je vazno da zena bude cedna i plaha poput Bambija.. od cega se zenama uglavnom povraca..
« Poslednja izmena: 01. Dec 2011, 13:30:44 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia krntija
Citat
Žene isto žele osjetiti kako je to kad biraju koga će pojebat večeras bez da mu ime doznaju, bez da broj moba izmjene, bez da očekuju nešto kasnije... Žene se žele ufurati u taj (muški?) film, pa postaju metastaze, kako ih je moj frend nazvao.
Kad sam ga pitala da mi objasni zašto metastaza, rekao je: "Nije problem u tome da me želi samo za ševu, problem je u tome što je preuzela muški način ponašanja, pretvorila je mene u lovinu. Jasno mi je do znanja dala što misli o meni, odnosno, svela me je samo na kurac kao smisao mog postojanja."

Ja tu ne vidim nikakav problem  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Poenta?
Valjda da to tako treba...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Nokia E72
Citat
Žene se žele ufurati u taj (muški?) film

Sta ces, verovatno ih je neko shebao pa se na slabijima svete.
Na dobrima se izivljavaju, jer na olosima ne mogu, a trebalo bi.
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1

Citat
Žene se žele ufurati u taj (muški?) film
ne znam
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
SonyEricsson W800i
Citat
Žene se žele ufurati u taj (muški?) film

Sta ces, verovatno ih je neko shebao pa se na slabijima svete.
Na dobrima se izivljavaju, jer na olosima ne mogu, a trebalo bi.

A to povlaci za sobom posledice-muskarca neka tako sjebala,pa se on na slabijima sveti.
Sve je to lose.
A danas i nije potrebno da ih neko sjebe,kada se nakaradne stvari i stavovi propagiraju na svakom koraku...pa od starta ljudi idu pogresnim putem.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia 6630, valjda
Jbte ja mislio tema o nekim nekovencionalnim nachinima upraznjavanja koitusa kad ono... NIshta novo...  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:43:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.