Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nisam lutalica ja sam napusten...  (Pročitano 13287 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Хм врло корисно подаци јер сам приметио да се већина људи не придржава тих ствари,мада ни сам нисам  знао већину савета.
Поз  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Licno, volim zivotinje, pogotovo pse, ali me cudi sto u poslednje vreme ima sve vise besnih pasa na ulici. Nikad nisamimao strah od psa, a uposlednje vreme ih zaobilazim na kilometar.
Sto se teme tice, ima dosta ljudi koji uzmu psa i ne mogu da ga uzgajaju i puste ga na ulicu. Ai onih sto dozvole psu da se umnozi pa onda ne moze da preuzme nove brige, nego izbace stene na ulicu. Licno bih voleo da imam psa (razmisljao sam bernandica ili nesto slicno), ali nemam uslove. Za takvog psa treba imati dvoriste, a hrani se kao kanta za djubre - lopatom. Zato nikad nisam uzimao psa, da ne bi dosao u situaciju da moram da ga se resim i izbacim na ulicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
Da ne živim u zgradi, uzeo bih svako napušteno kuče sa ulice. Nekad sam to i radio dok sam živeo u kući. . .
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Па чиме хранити толике псе,ем колико то двориште треба да буде ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Siemens c 45
evo ovde devojka koja ima azil http://forum.burek.com/index.php/topic,133509.0.html
to je stvarno na nivou nemam reci
IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
i vrlo je agresivna u svojim stavovima...
bas lepo lice ljubitelja zivotinja... ili je ljubitelj novca...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Siemens c 45
to i treba da se razume i ja sam takav a znas zasto?
kad god setam psa uvek ima neko da prigovara...jao skloni ga ujesce me ... jao bojim se pasa... goni tog psa iz ovog dvorista ... jednostavno neki ljudi vishe ne mogu to da izdrzhe...
bas ima jedan matorac kod mene u kvartu koji stalno kenja sto prolazim ispred njegovog ulaza i njegove bashtice (obican zeleni travnjak koji on "chuva" i "uredjuje".
Prvi put kad sam prosao on je mene oterao u picku materinu i mene i psa. Onda kad god sam prolazio tuda trudio sam se da ne idem to gde on uredjuje ali je on mene opet oterao u picku materinu i rekao da ne smem tuda da prolazim... naravno to je bilo glupo da ja ne smem tuda da prolazim ... kasnije sam ga opet tu prosao i on je opet poceo da psuje i ja sam onda njega oterao u tri lepe... pripretio malo... i ni reci vishe da kazhe...
ono sto mene nervira kod takvih ljudi jeste zasto mi lepo ne pridju i kažu e izvini decko ako nije problem da ne ides tuda sa psom posto ja ovde volim da uredjujem bla bla bla ...
ja bih rekao ok ..nije to njegovo ali nema veze meni nece biti problem da tu ne prolazim... ali ne psovanje je jedino resenje...
totalno razumem nju i njenu nervozu po tom pitanju jer su takvi ljudi zilion takvih komentara i dosta im je vishe a komentar avanguardie uopste nije za tu temu... znaci ona je samo zhelela da vidi da li neko mozhe pomoci ili nesto uraditi ...
poz
IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Danas sam nasla u Krunskoj ulici prelepu,dresiranu i relativno mladu labradorku.Isla je uz mene gde god sam se pomerila,mahala repom,htela da se igra...prvo sam pomislila da je osetila miris psa jer ja imam malog labrador retrivera od 8 meseci, ali ubrzo sam shvatila da je sama i da gazde nema nigde.Obisla sam ceo kraj u nadi da ce mi svakog casa pritrcati neka uplakana osoba trazeci svoju dragu kucu.Nazalost,to se nije desilo i posle 3,5 sata setnje nisam uspela da pronadjem nekoga ko je prepoznaje.Uveliko sam razmisljala da je povedem kuci,ali 2 psa u stanu,pa jos muzjak i zenka...tesko,ali na ulici je ne bih ostavila sigurno,tako da mi je ta ideja bila sve prihvatljivija.Na kraju je jedna divna gospodja iz tog kraja rekla da je ce je pricuvati par dana ako se jave vlasnici,a ako ne odvesce je kod svog prijatelja koji ima dvoriste posto ona ima 2 haskija i ne zna kako bi to izdrzala.
Ako znate nekoga ko u sirem krugu ima ili poznaje nekoga ko ima labrador retrivera,pritom nestalog,neka se oglasi!Nadam se da nije izbacena,jer on taj stvor koji je mogao da uradi tako nesto ni ne zasluzuje da ima kucu i treba da crekne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Bog cuva Srbe,a sreca prati hrabre!!!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 933
Zastava Novi Sad,Srbija i Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia 6080
Treba da postoji zastita za zivotinje i tacka.Jer onaj koji ne voli zivotinje,ne voli ni ljude!  Smile
IP sačuvana
social share
D...o

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Treba da postoji zastita za zivotinje i tacka.Jer onaj koji ne voli zivotinje,ne voli ni ljude!  Smile

"Čovjek je zaista kralj životinja, jer njegova svirepost nadmašuje njihovu. Mi živimo od smrti drugih. Mi smo hodajuće grobnice!"rekao je Leonardo da Vinci (1452-1519)

"Ljudi jednostavno nisu pripremljeni za ubijanje zivotinja i jedenje mesa. Stavite u kolijevku dijete i uz njega zeca i jabuku. Ako se počne igrati s jabukom, a pokuša pojesti zeca - kupit ću vam novi auto!" rekao je Harvey Diamond (pisac):

"Sve dok ljudi budu ubijali životinje, ubijat će i jedni druge. Uistinu, onaj koji sije sjeme smrti i boli ne može požnjeti sreću i ljubav."rekao je Pitagora (580 do 500 pr.n.e., grčki filozof i matematičar)

Vise na sajtu: http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.php?u=html/poznatimisli.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.