Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nikolić: Posle Studije krećemo u rušenje Vlade Srbije  (Pročitano 13258 puta)
21. Mar 2005, 01:46:48
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nikolić: Posle Studije krećemo u rušenje Vlade Srbije

PODGORICA - Zamenik predsednika SRS Tomislav Nikolić izjavio je da će ta partija krenuti u rušenje Vlade Srbije, "odmah nakon dobijanja Studije o izvodljivosti" o pridruživanju državne zajednice Evropskoj uniji, prenosi Tanjug.

Nikolić je podgoričkom Danu rekao da je SRS ogorčena što ne učestvuje u razgovorima o statusu Kosova i Metohije.
"Ko ima pravo da ignoriše najjaču političku grupaciju u Srbiji", pitao je Nikolić i dodao da o budućnosti Kosova i Metohije "razgovaraju lideri minornih partija".
"Zato samo čekamo da dobijemo zeleno svetlo za Studiju o izvodljivosti i krećemo u rušenje Vlade Srbije", rekao je Nikolić.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Koliko su samo cinicni i bezobrazni radikali. Ne znam hocu li ikada cuti da iznesu neki dobar predlog o tome kako bi trebalo resavati buducnost Srbije, osim sto pljuju po drugima, prete i narusavaju ugled skupstine pogrdnim izrazavanjem. Ko ce njih da pita u vezi Kosova kada nemaju jasno definisan program sta treba raditi!! Jesu mozda majorna partija, ali sa minornim mozgovima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ma ne brini. Oni samo tako laju, a znas kako se kaze, pas koji laje ne ujeda. Uostalom ko jos dozivljava ozbiljno to sto pricaju radikali. Oni su neka vrsta animir dama srpske politike. Ono, brinu se da ne bude dosadno. Smiley
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Problem je sto 40 % stanovnistva ipak ne misli tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
To je zbog male izlaznosti, a glasaci radikala su fanatici koji izlaze skoro 100% na glasanje. Opet narod lose zivi i misli da ce radikali nesto promeniti, ne shvatajuci da to sto lose zive danas je upravo posledica vlasti radikala i socijalista u devedesetim godinama proslog veka.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Da nazalost. Vec se 15 godina lose zivi, i umesto da se jednom lupi sakom od sto i svi da glasaju za promene i ako treba istrpiti par godina reformisanja, a ovako se jos pate misleci da ce SRS i SPS nsto promeniti. ali kako objasniti seoskom coveku sta je to evropa i sta je to moderan zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Pa nikako, kada je ceo zivot ziveo u getou i nije mogao nigde da ode. Neko od njih je stigao do Madjarske, Rumunije ali u vreme socijalizma u tim zemljama, kada su oni bili mnogo iza nas. Jednostavno svet je zelevsi da kazni Milosevica ustvari kaznio nas, tako sto nas je zatvorio i izolovao od svih mogucnih svetskih desavanja, a ovaj satrap nas je punio njegovom propagandom, tako da ljudi koji nisu imali tu srecu da pronadju neki prozor u svet, poput interneta, rodjaka iz inostranstva, prijatelja, satelitske televizije i tako dalje, bili si osudjeni na propast. Ono sto ipak ne kapiram, to je da ima sve vise u poslednje vreme ljudi koji eto recimo posecuju ovaj forum, sto znaci da nisu glupi, odnosno da su bar dovoljno pametni da znaju da upisu poruku na forum, a koji pocinju da budu zatrovani ideologijom proslosti za koju sam mislio da je odavno prosla. Znaci ne cude mene seljaci, nisu oni krivi sto su takvi kavki su. Mene cude ljudi koji nisu glupi ili bar tako deluju, a koji propagiraju pre svega radikale kao spas za zemlju, pardon, otadzbinu. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Tacno, ne mislim bas strogo na seoske ljude. Neka im je zdrav zivot gde god jesu, razumem ih. Problem je sto u srbiji ima puno takvih, koji se jos drze sela. Mladi ljudi nisu motivisani, na zalost. Ali najveci problem su oni koji zive u gradovima, koji eto sto kazes, dodju na forum, umeju da posalju poruku, umeju da koriste internet, upuceni su koliko toliko u svetske tokove, ali eto opet podrzavaju radikale i kvazinacionalne stranke popur SSJ, SPS ili nekadasnjeg JUL. Dakle oni su oni gradjanski seljaci! Bas ne razumem te ljude. Uostalom kako se motivisati u zemlji u gde takvi likovi podrzavaju one koji ubiju premijera reformatora a koj je bio na putu da zemlju izvuce iz vira!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Jeste, to je najbolji primer. Zoran Djindjic je bio najnapredniji Srbin, verovatno i najinteligentniji svih vremena. Vidis kako je prosao, samo zato sto je bio drugaciji, odnosno sto je pokusao da sredi haos u svojoj zemlji, koju je voleo vise od vecine ljudi koji se deklarisu kao veliki Srbi, a narocito ovih laznih heroja koji se kriju po misijim rupama, sto je na kraju platio svojom glavom. Bas sam nesto razmisljao o tome i dosao do jednog zakljucka koji me je dosta pogodio. Mi da bi bili prava evropska zemlja u svakom smislu moramo da licimo sto je vise na Zorana, sto vise to bolje. E sada mi ne samo da nismo pokusavali da budemo makar malo kao on, nego smo ga jos i ubili jer nismo dozvolili da on nas tu nesto menja, kada smo mi najbolji, najjaci i kada smo jedini u pravu, nasuprot celog sveta. E sada ako smo mi toliko zastranili da ne mozemo cak ni da trpimo nekoga kraj sebe, kakvi bi svi ili bar vecina nas trebala da bude kada budemo postali normalna evropska zemlja, plasim se da bez jednog tkvog uzora tesko mozemo nesto da uradimo, cak i na licnom planu, jer opet prosecan covek koji gleda domace kanale, cita domace novine, narocito ono djubre poput kurira i tome slicnih, on nema neki uzor, nekoga na koga bi trebao da pokusa da lici. Ko je to? Da nije to Kostunica kome treba 3 minuta da izgovori jednu rec i za to vreme slozi 30 raznih psho faca? Da li je to Ministar Pravde koji je svojevremeno spaljivao knjige neistomisljenika svoje komunisticke ideologije? Da li je to Ministar Policije koji je obijao kiosk i koji ne zna dve recenice da sastavi. Da li je to onaj Mihajlov, koji se samo salio u vezi izjave Zoranove majke i to kako je rekao samo u predizborne svrhe? Jednostavno danas na politickoj sceni nema jednog potpuno normalnog coveka, neopterecenog komunistickom ideologijom, prosloscu, mrznjom prema drugim narodima i coveka koji nece da sedi u nekoj budjavoj sobi i prica o svetskoj zaveri protiv srpskog naroda, umesto da grize i pokusava da poslednji atom svoje snage ulozi kako bi svoju zemlju pomerio napred i od nje nacinio jednu podnosljivu zemlju za zivot.

Mislim da su posle Zorana svi ostali smesni i da svi zajedno nemaju taj kapacitet koji je on imao. Zato plasim se da nam perspektiva nije sjajna, a jos ako radikali dodju na vlast sto moze lako da se desi, onda mozemo da palimo odavde, jer bar ja nenameravam da ucestvujem u jos jednom ratu u nizu zarad ocuvanja licnog egoa nekog neracionalnog coveka. Do sada sam preziveo ne znam ni sam koliko ratova pa po zakonu verovatnoce jedan moze biti presudan po mene. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Da, Zoran je imao jednu najpozitivniju manu, a to je sto je toliko bio ispred ovog vremena, da je bukvalno moralo ovako da se zavrsi na zalost. Gledao sam video o Zoranu "Ako Srbija stane", malo je hvalilo da se rasplacem na kraju! Koliko je samo taj covek pozitivno mislio i imao dobre ideje, i na kraju ga neka banda, koja se izdaje da su patrioti, ubije. Strasno! Volio bih da ti prebacim taj video nekako ako ga nisi gledao, ali ima 220 MB pa je malo problem za upload! No ono cime sam potresen u poslednje vreme, a to je saznanje o mom sopstvenom narodu i sta je moj narod u stvari! Hoce li se Srbija ikada promeniti ne u politickom i ekonomskom smislu negu u mentalnom. Mislim da je to ono sto se prvo mora promeniti, a to je mentalitet, pa tek onda dolazi tranzicija. Ako udjemo u kapitalizam, sa zaostalim mentalitetom onda se bojim da ce nas taj kapitalizam stvarno kostati glave. Ne zato sto kapitalizam nije dobar, kapitalizam je najbolji, nego mi nismo dovoljno dobri za kapitalizam. To je dokazano, kada je bio 5 okotobar. Pre 5 godina, a jos uvek su na vlasti ljudi koji su lojalni bivsem rezimu. Eto nema Srbija volje da napreduje ka visem stepenu drustva nego eto savrseno nam pase demagogija i totalitarizam,. Nije ni cudo sto je "najnapredniji" komunizam u svetu upravo bio u Jugoslaviji, tj u Srbiji.  Razocaran samu u svoj sopstveni narod, povrh svega sto takvu demagogiji opravdava i crkva nazalost i to je  dolivanje ulje na vatru.  Prihvatio sam teskim srcem to da smo drustvo nizeg stepena i da nama odgovaraju inferiorni rezimi. Ne mozemo ziveti u EU, u modernom svetu. Nego ipak nama najbolje pase drug Tito i njegova partija i socijalizam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.