Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nikolić: Posle Studije krećemo u rušenje Vlade Srbije  (Pročitano 13270 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Citat
Po meni Republika Srpska kao entitet ovakav kakav jeste je besmislen i sputava celu Bosnu i Hercegovinu kao EU integracijama. Jer sta ce mi ime Republike Srpske ako se u njoj lose zivi?

Costa, uzasno grijesis po pitanju ovoga.
Da smo mogli zivjeti skupa i da smo mislili samo na dobar zivot koji smo svi (bez obzira na vjeru i naciju) imali u SFRJ i SRBiH do 1991 onda do rata nebi ni doslo. Ali neki nisu imali u prvom planu dobar zivot pa su u rat uvukli i one kojima do rata uopste nije bilo stalo.

Citat
Meni ta prica sa Bosnom nije jasna jos od pocetka. Uopste ne vidim u cijem je interesu jedinstvena Bosna, osim mozda nekim zlobnicima koji ce tako imati mesto na kojem uvek mogu lako da naprave sranje i tako da isteraju neke svoje interese. Zasto Hrvati nisu dobili svoj deo koji bi pripojili Hrvatskoj, Srbi Republiku Srpsku koju bi pripojili Srbiji, a Muslimani bi dobili svoju drzavu koju nikada nisu imali i sa kojom bi opet dobili nesto o cemu nisu mogli ni da sanjaju pre 15 godina. U cijem je interesu da se to na silu drzi zajedno, meni nije jasno. Cinjenica je da ta tri naroda ne mogu i nece nikada da zive slozno i kao jedan. Jednostavno svako dobije svoje i svi neka prave sa svojim delom sta im je volja. Isto tako moram da kazem da se ne slazem sa tobom oko te price kako je iskljucivo vazno da se dobro zivi. Mislim jeste to vazno, ali vidim sada sve vise ljudi koji pricaju price, kao nema veze gde su granice i tako dalje jer ce to kao sve biti evropska unija pa kao tu nema granica i nije vazno. Da li mi treba da ponovimo istu gresku kao sa Jugoslavijom? Kao nema veze gde su granice, vazno je bratstvo i jedinstvo, svi smo mi Jugosloveni pa onda kada je izbilo sranje i rat onda vidis kako je sve lepo proslo. Ista je prica sa evropskom unijom. Ja mislim da je realno veoma tesko da evroska unija opstane za duze vreme. Da li ce to biti nekoliko godina ili nekoliko desetina godina, ali mislim da nikada ne moze da postane jedna drzava kao sto je to recimo SAD, zbog razlike u jeziku, kulturi, istoriji, medjusobnim ratovima i svim ostalim stvarima koje opterecuju te narode.

@Ciklopentanoperhidrofenan
Konacno nesto pametno i od tebe.
Kada ovo sto si ti napisao uporedim sa onim sto sam ja pisao na temi o divljanju hrvatskih navijaca u Zagrebu pitam se cemu si se ti to cudio i cemu si se podsmijavao jer sad pises to isto. I zasto bi ovaj tvoj recept bio primjenjiv samo na BiH a ne recimo i na Hrvatsku? Broj konstitutivnih naroda (u BiH su tri a u Hrvatskoj su dva) u cijeloj prici je najmanje bitan, bitno je da u obe te Republike postoji vise od jednog konstitutivnog naroda i da je u tom slucaju ovaj tvoj recept jedino logicno rjesenje.
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Citat: costa
S obzirom da Srbija skrece u desno ka 5 oktobarskoj petlji, ima ce uskoro sansu pa cemo videti sta ce uraditi!!


Ja se iskreno nadam da nece imati priliku da pokazu sta znaju, ali plasim se da je to neminovno, ako ovi drugi ne shvate sta ih ceka u tom slucaju i ne pocnu da rade svi kao jedan.

Citat
Oko Bosne su stvari poprilicno jasne. Bosna moze u Evropu samo kao jedinstvena drzava. E sad hoce li se Srbi izboriti u svoju korist i svojim politickim delovanjem izboriti konfederaciju, ili ce dopustiti da Muslimani unitarizuju Bosnu to ce vreme pokazati!!


Ja se plasim da tu niko nista, pa tako ni Muslimani ne mogu nista da urade na svoju ruku. Jednostavno o tome formalno odlucuje Pedi Esdaun (eh ako ovo procita tralala bice ponosan na moje stavove formalnog postovanja pozicija i njihove odgovornosti nezavisne od drugih faktora Smile ). Neformalno odlucju isti oni koji odlucuju i o statusu Kosova i svega ostaloga, znate vec na koga mislim ( sada sam opet razocarao tralala). Zato mislim da mi jedino sto mozemo da uradimo je da ne pisamo uz vetar i da se nadamo da ce konacan ishod biti povoljan po nas. Plasim se da je to jedino sto mozemo da uradimo.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Citat: Ciklopentanoperhidrofenan
Citat: costa


Citat
I ne mogu da shvatim da podrzavaju takozvanu "Vladu RSK" iako su se protiv te vlade izjasnili i Srbi u Hrvatskoj i udruzenje izbeglih Srba iz RSK u Srbiji.



a jesu li je i zvanicno podrzali Smile


ja ne znam mnogo o politici i interesujem se za to prevashodno iz licnih razloga...ali koliko znam srbija je na dovoljno losem glasu,o radikalima za sebe da ne pricam(bili su deo bivse vlasti)
ako su zvanicno dali izjavu da podrze tu "vladu" bojim se da cemo ostati u ovoj sirotinji narednih sto godina  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
samo da ja znam kako da odem
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ja vas ljudi ne razumem? Pa osnovni problem radikala je sto su totalno neracionalna stranka i sto totalno nemaju osecaj za diplomatiju. Pa eto vam samo primer to sa vladom rsk. Pa cak i da su hteli da je podrze mogli su to da ucine precutno i ako mogu nekako im pomognu. Kazem ako su hteli. Oni em sto ne mogu da im pomognu nikako, em sto oni sami sebi ne mogu da pomognu jer to je organizacija koja nema nikakav legitimitet, vec jednostavno ljudi se skupili i proglasili se za vladu rsk. Po tom principu svakih deset pijanaca izpred diskonta moze da se skupi i da se proglasi za nacionalnu gardu. Znaci vidite samo na ovom primeru koliko su radikali pogubni po zemlju na cije celo pretenduju. Znaci oni podrzavaju nesto sto nikakve koristi ne moze da donese, nesto sto niko osim njih ne priznaje i sto nema nikakve realne poluge us ovjim rukama, time cine stetu zemlji u kojoj zive i jos se time ponose. Znaci to je cist mazohizam a o diplomatiji ne treba trositi reci. Naravno radikali su u vise navrata otvoreno pricali o pretenziji prema RSK teritorijalnoj naravno, kako ce oni to povratiti i tako dalje. Pa cak i da planiraju tako nesto, onda se to ne prica tako javno jer time ne samo sto ne mogu nista da dobiju vec mogu da izgube i ovo sto imaju.

Znaci ljudi su vrhunsi demagozi, to sam vec rekao i rekao sam da me to uopste ne cudi jer su oni takvi od samog svog pocetka. Ono sto me cudi to je sto se narod upecao na njihov promenjen imidz gde sada glume ljude koji su evropski nastrojeni koji hoce da saradjuju sa Amerikom i Evropom i tako dalje. To je jedini problem kod njih i problem je sto ako se oni docepaju vlasti, ma koliko kratko na njoj ostali, posledice ce se osecati mnogo duze nego ove koje danas osecamo posle MIlsoevica i koje cemo osecati jos bar deset godina. Znate kako se kaze, samo budala se saplice dvaputa na isti kamen. E ja se plasim da se mi ponovo ne sapletemo na isti kamen na koji smo se sapleli jos pocetkom devedesetih.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ja vas ljudi ne razumem? Pa osnovni problem radikala je sto su totalno neracionalna stranka i sto totalno nemaju osecaj za diplomatiju. Pa eto vam samo primer to sa vladom rsk. Pa cak i da su hteli da je podrze mogli su to da ucine precutno i ako mogu nekako im pomognu. Kazem ako su hteli. Oni em sto ne mogu da im pomognu nikako, em sto oni sami sebi ne mogu da pomognu jer to je organizacija koja nema nikakav legitimitet, vec jednostavno ljudi se skupili i proglasili se za vladu rsk. Po tom principu svakih deset pijanaca izpred diskonta moze da se skupi i da se proglasi za nacionalnu gardu. Znaci vidite samo na ovom primeru koliko su radikali pogubni po zemlju na cije celo pretenduju. Znaci oni podrzavaju nesto sto nikakve koristi ne moze da donese, nesto sto niko osim njih ne priznaje i sto nema nikakve realne poluge us ovjim rukama, time cine stetu zemlji u kojoj zive i jos se time ponose. Znaci to je cist mazohizam a o diplomatiji ne treba trositi reci. Naravno radikali su u vise navrata otvoreno pricali o pretenziji prema RSK teritorijalnoj naravno, kako ce oni to povratiti i tako dalje. Pa cak i da planiraju tako nesto, onda se to ne prica tako javno jer time ne samo sto ne mogu nista da dobiju vec mogu da izgube i ovo sto imaju.

Znaci ljudi su vrhunsi demagozi, to sam vec rekao i rekao sam da me to uopste ne cudi jer su oni takvi od samog svog pocetka. Ono sto me cudi to je sto se narod upecao na njihov promenjen imidz gde sada glume ljude koji su evropski nastrojeni koji hoce da saradjuju sa Amerikom i Evropom i tako dalje. To je jedini problem kod njih i problem je sto ako se oni docepaju vlasti, ma koliko kratko na njoj ostali, posledice ce se osecati mnogo duze nego ove koje danas osecamo posle MIlsoevica i koje cemo osecati jos bar deset godina. Znate kako se kaze, samo budala se saplice dvaputa na isti kamen. E ja se plasim da se mi ponovo ne sapletemo na isti kamen na koji smo se sapleli jos pocetkom devedesetih.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Citat: Ciklopentanoperhidrofenan
Znaci oni podrzavaju nesto sto nikakve koristi ne moze da donese.



opet bi nas gledali kao pretnju okolnim zemljama
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Citat: malaj
Citat
Po meni Republika Srpska kao entitet ovakav kakav jeste je besmislen i sputava celu Bosnu i Hercegovinu kao EU integracijama. Jer sta ce mi ime Republike Srpske ako se u njoj lose zivi?

Costa, uzasno grijesis po pitanju ovoga.
Da smo mogli zivjeti skupa i da smo mislili samo na dobar zivot koji smo svi (bez obzira na vjeru i naciju) imali u SFRJ i SRBiH do 1991 onda do rata nebi ni doslo. Ali neki nisu imali u prvom planu dobar zivot pa su u rat uvukli i one kojima do rata uopste nije bilo stalo.


Nisam mislio na tipican zajednicki zivot. Zivot uopste ne bi bio zajednicki u potpunosti. Bosna i Hercegovina kao konfederacija po meni je najbolje resenje. Znaci politicko uredjenje kao Svajcarska. Drzava u kojoj ima tri neprijateljska naroda, a gdje nema uslova za otcepljenje najbolja je konfederacija. Lako je reci Srbi se pripoje Srbiji, Hrvati Hrvtaskoj, a Muslimani? Kakvu drzavu ce oni dobiti? Kao konfederacija Bosna i Hercegovina bi bila podeljena na kantone. Kantoni bi bili gotovo kao nezavisne drzave, imale bi svoje zaokne, svoju vladu, znaci nezavisnu politiku. I sada kako meni u Banjaluckom kantonu neki Musliman moze komandovati ako su tu vecina Srbi? Posao, plata, i sve se regulise u Banja Luci ne u Sarajevu. Naravno postojala bi i kantonska policija i ostali organi. Jedino bi vojska bila na nivou BiH, ali kao takva morala bi biti profesionalna. Znaci samo neka globalana politika bi se vodila na nivou BiH.  Po meni je to idealno resenje za Bosnu u kome bi svi trebali biti zadovoljni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
To bi bilo svakako bolje od postojeceg stanja. Medjutim ubedjen sam u to da bi ako bi svi dobilis voj deo, ukljucujuci i Muslimane koji bi dobili sovju Muslimansku drzavu koju mogu da zovu kako im volja, SVI bili izuzetno zadovoljni. Ovako NIKO nije zadovoljan,a  plus imas izvor sukoba kada god to nekome zatreba. Znaci ta tri naroda ne mogu ocima da se vide i dovoljno je jedan samo malo podbuniti, sto je na Balkanu najlakse uciniti i eto tebi novog rata. Opet, zar ne vidis kako se i sta desava u SCG? To je nesto sto niko ne zna sta je. To nije ni konfederacija, to je neko cudo koje u nekim delovima potseca na konfederaciju. Vidis kako to lose, gotovo nikako ne funkcionise. Naravno Crna Gora koci to i nece ni po koju cenu da ima zajednicku drzavu, ali opet ako Srbi i Crnogorci koji su sto puta blizi narod nego bilo koji od tri naroda u Bosni, ne mogu da imaju cak ni ovo, ajde da nazovemo konfederacija, onda kakve su sanse da tri naroda koja ne mogu da se smisle naprave isto to i da to jos funkcionise? Zajednicka vojska? Pa od koga bi branila ta vojska i koga bi uopste branila? Mislis da bi Muslimani branili Hrvatski deo, Srbi Muslimanski ili mozda Muslimani Srpski? Nema sanse. To u praksi ne bi funkcionisalo ni pod razno. Jednostavno mislim da je to jedna nakaradna tvorevina koja opstaje na silu i to zato sto nekome to tako odgovara.

Pazi to sada ovo. Kao svi se zalazu za stabilnost Balkana. Pritom imas BOsnu gde su tri naroda koja nikako ne mogu da budu zajedno. Onda imas Kosovo koji ce izgleda da dobije neki status da je zvanicno u Srbiji, a u praksi da je potpuno nezavisno, cime bi se valjda zamazale oci narodu. Onda imas Makedoniju, pa ako hoces i samu SCG. Pa imas onda Srbe u Hrvatskoj. Sve je to potpuno nestabilno i samo je pitanje trenutka kada ce neko negde da napravi neko sranje i onda bi imali domine efekat koji bi rezultirao gotovo sigurno trecim svetskim ratom.

Moja teorija, ovako najneutralnije posmatrano, ne iz ugla Srba, vec iz ugla nekoga ko bi zeleo da svi, koliko je to moguce dobiju nesto i da Balkan konacno postane stabilan i tako konacno krene napred. Znaci mislim da bi Bosna trebala da se podeli na tri dela, rekao sam vec koji su to. Svaki od njih da se pripoji svojoj matici, osim Muslimanskog koji bi postao nezavisna drzava, sto opet ne valja jer bi to onda postala prva Muslimanska drzava u Evropi, ali mislim da je to nemonivno. Onda Srbija bi morala, ma koliko to nas bolelo da se odrekne Kosova, sto bi kompenzovala RS. Nazalost opet moram da pomenem Zorana i pokazem koliko je on bio ispred svog vrmeena. Secate se kada je jos Stajner bio na Kosovu i kada su svi pricali kako se ne prica o statusu Kosova i kako je bitno da se Kosovo stabilizuje i tako dalje? Svi su tada gajili bratsko i jedinstvo, jedino je Djindjic ustao i poceo da zahteva energicno podelu Kosova. Secate li se kako su ga svi osudili tada, kako on zeli da se odrekne dela nase teritorije, kako je izdajnik, kako zeli da destabilizuje integrativne procese na Kosovu i tako dalje. On je rekao kako vidi da Kosovo klizi ka nezavisnosti i da je bolje da ga podelimo sada, nego da ga kasnije izgubimo celog. Nazalost kao i uvek, bio je u manjini i niko ga nije ozbiljno shvatao. Sada smo dosli u tu situaciju da ili mozemo ako budemo hranili svoju sujetu da dobijemo taj neki status u kome bi Kosovo ostalo formalno u statusu Srbije, ali mi nikakve ingerencijenad njim ne bismo imali. To je po meni mnogo gore nego da se otcepi. Ako se otcepi onda se zna sta je nase i to mozemo da razvijamo. Ovako mi nikakve poluge vlasti na Kosovu nemamo, a Siptare bas boli uvo za nas i radice sta im je volja i Kosovo ce biti kao sto je i do sada bilo centar Evropske narko mafije, trgovine ljudima i uopste centar kriminala u Evropi, a to bi se mozda i prosirilo na Srbiju jer ne bi bilo granica kontrola i tome slicno. Opet kada je recimo vojska u pitanju. Jel moze neko da zamisli Siptara koji je do juce bio u OVK, da sada sluzi vojsku SCG ili Srbije? Ili jer mozete da zamislite kako bi se taj isti proveo kada bi dosao u nasu vojsku? Znaci to je neizvodljivo. Otisao sam suvise sa teme, ali poenta je da Kosovo po meni mora da se otcepi ili ako bi uspeli da ga podelimo, ali koliko vidim to niko nece da podrzi,t ako da ta opcija otpada. Da se vratim na resavanje rpoblema Balkana. Znaci mi dajemo Kosovo, dobijamo RS. Crna Gora bi po meni bilo odlicno ako bi se otcepila jer oni su nama jedna veliak kocnica, cak i kada bi hteli da saradjuju 100% sto oni nikako ne zele, tako da mislim da je najbolje resenje da se oni otcepe i da idu svojim putem. Hrvatska bi nazalost mislim ostala takva kakva je osim tog dela koji bi dobila od Bosne. Mislim da je nerealno da Srbi iz RSK, dobiju nezavisnost i to ne zato sto to nije u red, vec zato sto je ceo svet ulozio svoj autoritet u odbranu Hrvatske od Miloseviceve Srbije i zato niko z sveta ne bi dao podrsku za tako nesto i ako bi to bilo jako dobro za nas. Opet mislim da bi Srbi u Hrvatskoj morali a dobiju visok stepen autonomije i da mogu da imaju recimo status kao sto sada ima RS.

To je moje resenje problema Balkana i mislim da bi tu svi bili mnogo srecniji i mogli mnogo bolje i brze da se razvijaju jer ne bi imali kocnice koje sada imaju i koje ih sprecavaju da bilo sta naprave.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Lepo to zvuci ta podela Bosne na tri dela. Samo kakvu drzavu bi Muslimani dobili. Ako Srbi drze 49% BiH, Hrvati nekih 30 %, sta ostaje Muslimanima neka bedna drzavica dva puta veca od Kosova. Ne moguca je nikakva podela BiH. BiH kao konfederacija ne bi ni imala potrebu za nekom vojskom, jer ratovi su na ovim prostorima prestali za jedan duzi period. I kao sto je to na zapadu, treba ojacati policiju koja bi se brinula za sigurnost drzave, a vojska bi isla u mirovne misije. A SCG i nije ni federacija ni konfederacija, SCG nije nista, tu se uopste ne zna ni kako funkcionise drzava. Ako mene pitas resenje za balkan bi bilo sledece:

Hrvatska i Slovenija su takve kakve jesu. BiH treba da bude konfederacija, drzavno uredjena kao Svajcarska. Crna Gora treba da se osamostali i na zalost Kosovo. Makedonija je kakva je takva je. Sto se tice Srbije. Srbija bez Kosova treba jednom za svagda da se prestane zanimati sa granicama, i da kao takva ocuva Vojvodinu i Sandzak. Da bi se zemlja ekonomski unapredila ja bih je podelio na pokrajine kao Nemacku, Francusku tj. kao svaku drugu drzavu na svetu. Zasto da Backa, Banat, Srem, Sumadija, Raska,Istocna Srbija, ... ne budu kao Bavarska, Baden Vitenberg itd u Nemackoj. Srbija mora jednom rascisititi sa tim da nema vise toga da mala iskra potpaljuje veliku vatru.  Baski pokusavaju u spaniji da se osamostale pa ne ide, severna irska se pokusava pripojiti matici pa ne ide, kurdi pokusavaju svoju drzavu stvoriti pa ne ide. Srbija isto tako moze i sa madjarima i muslimanima i svim ostalim kojima padne napamet da je rasparcavaju. No moramo pre toga zadobiti postovanje SAD i celog sveta, tj moramo jace lobirati za nacionalne interese kao sto to svi rade.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Mozes kolko hoces ali neces dokle hoces

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12857
Zastava Holandija
mob
Samsung 
<<<  zvuci kao najbolja opcija...jedna velika prepreka u svemu tome: mentalitet..
IP sačuvana
social share

 When I die, I want to die like my grandfather--who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.'
Hate is easy, Love takes courage
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.