Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nijesmo mi od juce - komicna serija na BN-u  (Pročitano 13192 puta)
19. Mar 2009, 00:44:31
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 304
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung sgh 240
Ponovo na programu BN televizije! Humoristička serija "Nijesmo mi od juče", sa poznatim junacima, Gvidom i njegovom porodicom, od druge polovine februara u terminu od 14:45, nedeljom. Glavne uloge tumače:Danijel Praščević, Bojan Kaljević i Zoran Mirić.

Ko gleda ovo? moji roditelji ovo gledaju i smeju se... Ala sam ih sada ocrnio ... Ne mogu da verujem da nesto ovako postoji? sta vi mislite o ovome, i da li ste gledali isti? Makar iz radoznalosti! Meni je to toliko ...neduhovito...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Nijesmo mi od juce.jpg
(24.57 KB, 154x80)
IP sačuvana
social share
Ako vam se ptica posere na glavu,obrišite se diskretno i pravite se ludi,kao i uvek kad su vas posrali.
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Tattoo
Užas,ako se to može nazvati humorom,strašno. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 304
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung sgh 240
eh, da . ovo nije popularna serija pa je nisu mnogi ni zapazili...sada cu dati neke linkove da ih vidite.iz skole
oli ren

IP sačuvana
social share
Ako vam se ptica posere na glavu,obrišite se diskretno i pravite se ludi,kao i uvek kad su vas posrali.
Dusko Radovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
jao gvido...
gledao sam ovo...boze moj,debilizma... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 224
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Ponovo na programu BN televizije! Humoristička serija "Nijesmo mi od juče", sa poznatim junacima, Gvidom i njegovom porodicom, od druge polovine februara u terminu od 14:45, nedeljom. Glavne uloge tumače:Danijel Praščević, Bojan Kaljević i Zoran Mirić.

Ko gleda ovo? moji roditelji ovo gledaju i smeju se... Ala sam ih sada ocrnio ... Ne mogu da verujem da nesto ovako postoji? sta vi mislite o ovome, i da li ste gledali isti? Makar iz radoznalosti! Meni je to toliko ...neduhovito...

meni se serija dopada, smejem se do suza, dok je mojim ukucanima dosadna i neprivlaci im paznju. Znali li neko kako mogu na internetu da dodjem do ove serije.? Ima li je negde?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4033
Zastava Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
mob
Samsung Galaxy S
serija je totalni uzas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Citat: sexyfun link=topic=427864. msg6821297#msg6821297 date=1237419871
Ponovo na programu BN televizije! Humoristička serija "Nijesmo mi od juče", sa poznatim junacima, Gvidom i njegovom porodicom, od druge polovine februara u terminu od 14:45, nedeljom.  Glavne uloge tumače:Danijel Praščević, Bojan Kaljević i Zoran Mirić.  

Ko gleda ovo? moji roditelji ovo gledaju i smeju se. . .  Ala sam ih sada ocrnio . . .  Ne mogu da verujem da nesto ovako postoji? sta vi mislite o ovome, i da li ste gledali isti? Makar iz radoznalosti! Meni je to toliko . . . neduhovito. . .

Kako se zove glumica koja glumi Gvidov nevestu Milicu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.