Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Није то ауто сине ... то је Југо  (Pročitano 17978 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Jej... sad si uvredio one koji voze golf1 iz 1978...  Smile
« Poslednja izmena: 12. Nov 2008, 11:53:12 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Sve, sve... ali da nema Juga, pola Srbije (a boga mi i nekada Hrvatske, Bosne) bi islo peske... Smiley

Ne bih rekao. Pogotovu tada, pre svih ovih sranja.
Upravo da bi štitili jugo, bilo je jako skupo kupiti strani auto.
Da nije bilo juga, carine i porezi ne bi bili toliki koliki su bili, pa bi lakše kupili strano {bolje, pouzdanije} vozilo.
Da li holandija,danska, belgija, luksemburg, svajcarska, norveška, grčka, bugarska, i ima ih još, imaju svoje proizvodnje automobila? Nemaju. Idu li peške? Baš i ne idu ... voze se ljudi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, ne... ovo je osvrt na neke teorije da je bolje kupiti golf kec, nego novog juga... vreme danasnje, Srbija... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E
Jej... sad si uvredio one koji voze golf1 iz 1978...  Smile
golfove iz 78-e mozes naci gde hoces ispred kuce mi stoji jedan bratovljev doduse 77-o je iza sebe ima 450.000km sa jednom generalnom i dalje tera nadji mi koliko je komada ostalo iz prve serije yuga ako se ne varam 81-e ili 82-e da nije istrulelo i potpuno se raspalo pored puta!

ne branim golfa sta vise mrzim ga ja sam simpatizer renaulta, volvoa, mercedesa  audija alii sam vlasnik yuga iz 1992 i znam koliko je los auto da se ne lazmo, zavrsava posao ali je daleko od dobrog, i daleko od nije los za te pare!
« Poslednja izmena: 12. Nov 2008, 12:21:57 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
ruku na srce, ali i golf je kanta...
da nije kanta, ne bi ga dalje razvijali... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Mercedes Benz 123 (u nraodu poznatiji kao ciganska radost) je odgovor na sva pitanja slabije stojeceg Srbina. Jes da je star, ali ima da traje minimum jos toliko. 123 je poslednji auto iz mercedesove serije neunistivih automobila. Poenta je: Dakako je bolje kupiti njega nego li nov jugo.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E
ruku na srce, ali i golf je kanta...
da nije kanta, ne bi ga dalje razvijali... Wink
editovao sam se gore ja mrzim golfa ali to je kao neki reper zbog velicine i jedan i drugi su kao automobil za siroke narodne mase nacionalno auto!
Gledaj ja sam na mom yugu promenio sve sto je moglo da se promeni i zamenio sve sto je moglo da se zameni tako se pogodilo tako me poteralo rucice za otvaranje prozora ni sam ne znam koliko puta sam zamenio i tako dalje moze mislti kad mi je rezervoar istruleo i raspao se pa sam morao da stavim nov Smile nema ga brat sad otisao je na posao da sidjem ispred kuce da slikam da vidis golfa iz 77-e i yuga iz 92-e odmah pored da vidis i da nema razlike s'tim da on i dalje ima fabricki rezervoar i rucice za prozore!!! posle 31 godinu i dalje radi meni je sve crklo posle 15ak godina i 85000km mogu misliti na sta bi licio moj yugo sa 450000km Smiley 1

Podrzavam gasenje proizvodnje tih nakaza da je pameti to smo trebali jos 90-e da uradimo bilo bi bezbolnije, Skoda je VW prodata za 1$!!! Smile a mi zastavu ne damo ni za milione Smile


Mercedes Benz 123 (u nraodu poznatiji kao ciganska radost) je odgovor na sva pitanja slabije stojeceg Srbina. Jes da je star, ali ima da traje minimum jos toliko. 123 je poslednji auto iz mercedesove serije neunistivih automobila. Poenta je: Dakako je bolje kupiti njega nego li nov jugo.
123 je one and only, mi smo poredili golfa i yuga zbog klase, velicina i tako to ali s'obzirom da nema yuga sa 5 vrata, zao mi je ni tu se ne daju uporediti!
mada ni 124 i 126 nisu za podcenjivanje po istrajnosti
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Mercedes Benz 123 (u nraodu poznatiji kao ciganska radost)

цигањски сан ...  Smile па још ако има бела кожна седишта ... аууууу  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Mercedes Benz 123 (u nraodu poznatiji kao ciganska radost) je odgovor na sva pitanja slabije stojeceg Srbina. Jes da je star, ali ima da traje minimum jos toliko. 123 je poslednji auto iz mercedesove serije neunistivih automobila. Poenta je: Dakako je bolje kupiti njega nego li nov jugo.

А и не изгледа лоше. Smile
« Poslednja izmena: 12. Nov 2008, 12:32:25 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovaj, Dominic... znam nekoga ko ima golfa, tj. sve generacije od prve do pete... sa povremenim izletima ka tojoti i opelu (2 puta) i ko drzi prodavnicu delova za golfa...
Kec i dvojka, pa cak i trojka su mozda i narodni izdrzljiv auto, ali ove novije generacije su jednostavno precenjene... od pocetne cene do odrzavanja...
Ako te neko cukne (citaj: ulubi karoseriju na parkingu), ne mozes proci bez 200-300evra... i to je minimum minimuma ako ti je majstor prijatelj i nece da uzme previse za ruke...
Dalje, danas se gotovo ne proizvode delovi za starije modele, tj. zastupljen je jeftin kineski bofl, koji nema nista duzi vek trajanja od ovih delova sto se ugradjuju u Yuga...
Tj. dodje ti musterija u radnju i pita za npr. set nekih dihtunga... ti mu kazes... italijanski - 1200dinara... On trazi jeftinije... Kazes mu, dobro.. imamo kineske za 500 dinara, ali ne mogu da garantujem za kvalitet jer je to kinesko... On kaze da nema veze, ipak je to jeftinije... i onda ti dodje posle 6 meseci da kuka kako si mu prodao bofl... WTF?
A imas i varijantu (kao sto je jedna prodavnica na Vracaru) kada se kineski bofl prodaje kao italijanski\francuski\nemacki original...
Kad se podvuce crta, posto je sve manje proizvodjaca, a samim tim i losiji su delovi... uskoro ce odrzavanje golfa biti u rangu sa odrzavanjem Yuga... razlika ce i dalje biti u konforu, kubikazi i potrosnji... Wink

S druge strane... sve ovo pisem jer smo bili ponosni vlasnici fice (jos uvek radi  Smile), stojadina (jos uvek je ziv iako ima 28 godina, a prodat je pre 17 godina u extra stanju), i Yuga (naseg pacenika koji je postao punoletan pre par dana  Smile ) iz prostog razreda sto su moji:
a) verovali u ex-Yu autoindustriju;
b) ne treba im bembara da se spuste do grada...

Smile
« Poslednja izmena: 12. Nov 2008, 12:47:33 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.